Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt Kunszentmiklóson pestől 60kmre száz ágra süt a nap
biztos
Biztos, hogy megyünk? Mert hívtak ám máshova is, namost ha 1 és 2 között ott fogok állni egyedül a Jet kútnál akkor ki iktaom ezt a fórumot Szóval fel a mancsokkal aki jön!!!
Nem lesz itt semmi eső, mire elindulunk sütni fog a nap ezerrel, a műholdképek tanulsága szerint Pestmegye fölött van most egy szép nagy felhő, mindenhol máshol teljesen tiszta az ég. Szal no pánik!
Bazzeg az a baj, hogy én egyedül megyek inkább JET kúthoz, mert lehet csak 2re érek oda, még nemtom, de megyek!!!!! ZOLI felvett MSN-re vele már beszéltem és telszámát is tudom
DE GYERTEK MINDENKÉ
PPPP!!!!
Ez ne tartson vissza, találkozhatunk a Margithídnál és akkor megyünk 3an Szentendréig. Jössz?
Én a helyedben a kipufogót cserélném le ha azt akarod, hogy 6.ban is legyen benne erő.
Jó lesz az idő! Vegyél fel messengerre és ott megbeszéljük. Itt lakom melletted. simonzoli@hotmail.com
szóltam a Norrisnak
itt vagy csaba? lehet tok segíteni tel.szám ügyben
HAHÓÓÓ MINNNNYÁRT ESIK AZ ESŐŐŐŐ
hmmmmm... Itt eléggé esőre áll az időőőő:
Lehet kicsit kések, valami telszámot dobjon már valaki aki megy, hogyha kések akkor odaszóljak....
hát az enyém full gyári és eddig van benne 1600km és így meg 120-125körül,de van mikor megvan a 130 is de az már néha neccesen, de a 120 simán meg szokott lenni, bátyámnak viszont meg van 2 éve és az első lánckereket most egyel kisebbre cserélte mert a gyári 15ös helyett vett bele egy 14est és neki általában 125-130at megy a masina! jah és így legalább van értelme a 6.fokozatnak mert nálam az csak lassítja a motort, nála nem nálam totál visszaesik a fordulat nem húz és lassúl a motor, de neki még 6.ba is húz, szal lehet nekem is ki kéne cserélnem a lánckereket
azt birom ebbe a topicba,hogy itt mindig van élet
azér ezek a cbr ek mennek 130körül ugye?havernak eléggé teccenek,monta,h jó lenne meni 1 ien,megy 130at,és kurva keveset eszik,viszajöne az ára,meg nem ragad meg ,nem kel bele oil,mm a benzinhez...hát nemtom,én azér maradok a mitonál,pár év és úgyis lépek a létrán 1et az már 4t lesz,vmi nagy
Nemtaláltam. Ha a 11-es úton jösz és beérsz Szentendrére akkor viszonylag hamar lesz egy JET kút a 11-es út jobb oldalán (már bent a házak között) és annak a parkolójában leszünk.
ŐŐŐ... azt nemtom. de lehet, megpróbálok valami kis térképet találni róla.
A LIDL MELLETT???
Holnap délután 1 és 2 között gyülekező a szentendrei JET kútnál (ez a főút mellett van jobb oldalon)
Na hova mikor hol találka, Margit hídtól megyek, ha megyek Cagiva Mitoval......
Ezekszerint csak CBR-esek leszünk ?
Freerider a Lágymányosi hídtól megy!!! Te BP melyik részéről jöttél volna?
havernak is ien mocija van,mint neked de neki em jó az órája,mennyit menek ezek a józágok?
Nem mert abszolúlt nem tom az utat, vele mentem volna oda is meg vissza is
csak aztán nehogy soha se nőj nagyobbra...
Holnap akkor végül kik jönnek?

Norris
Invader
Freerider
én és még kik?

F4ther szoboszlón van, sajna bencce se tud akkor jönni. Jamal? Te jösz a bencce nélkül?