Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ebben igazad van de nekem csak egy gerincvédőkéne de a szüleim nem akarják
drága meg kinövöm..... nem biztos hogy ez a megfelelő felfogás ruha gyanánt... majd a tolókocsit nem növöd ki ne félj meg nem is annyira drága...
Nekem is jó lenne egy csak azt mondják drága meg kinővöm
Hát igen megint jol vizsgázott a protektor!!!!!!!
mármint ez csabának szólt
már megbeszéltük h addig tartott a verseny amig ki nem estem és ott tetemes volt az előnyöm én már tápázkodtam asszem fel amikor te befutottál és felállítottad a mocimat, én meg csak néztem magam elé
háhá,jóduma,tenyertél:D
köhöm én csináltam a képeket:-)))))
Sajnálom Bencce, de én nyertem.-)
igen a fullprotektor+gerincvédő megvédett és max bedagadtam... meg a sisak is jól vizsgázott térdre és utána azonnal fejre érkeztem és ezeknek semmi bajuk
A sportlégszűrő buta egy dolog, mert tényleg nem sokat szűr. Egy 125-ös motornál meg aztán nagyon nagy szükség lehet rá, olyan levegőigénye van, hogy ha nem figyelsz eléggé és odanyúlsz, letépi a kezed...
b.ssza meg!!!!!! Ismerem ezt a kanyart, azért nagy mák hogy így megúsztad, meg a motor is. Sokkal csúnyábban is járhattatok volna.
Veszélyes ez a kanyar.
De sajna megtörtént ez a kisebb baleset.
jah és hozzá kell tenni h természetesen saját faszság volt h elkezdtünk egy lightos versenyt.....
itt van még egy kép a kanyarról, ebből a kanyarból jöttem ki oda és a szalagkorlát végén a fényképező felé továb..
na hát sajnos én nem tudok jönni, ma lezuztam a pilisban a gépet... egyik kanyarban oyan 100al (schreiber csaba szerint több volt én nem tom) elkezdtem kisodródni... nem lett volna para de az út széle oyan fél méterrel már kavicsos volt. tudtam ha be van döntve a gép és rámegyek abból szalagkorlát lesz ezért inkább kiegyenesítettem a motort és le a fűbe. ott rögtön elszállt a motor én meg át felette... próbáltam repüláés közben talpon maradni de kb 2x letettem a lábam egy úgy szálttam pofával a földbe ah annak a rendje.. innen szakadás és csak azt tudom h fetrengtem egy ideig, és amikor megálltam mozgott mindenem felültem és csak néztem motor ott hevert jötta csabi kérdezte h jól vagyok... szerencsére nekem csak kicsit a nyakam sérült mert egy vékony láncom van egy kereszttel de ennyi, meg a csuklóm fáj eléggé... töltök fel képet... látszik h hol mentem ki és ahol van a motor ott állt meg a buckázás után, én meg még oyan 15méterrel utána... ráadásul ma vettem 12E ft-ért uj plexit és rögtön lezúztam

utólag megnézve a helyszínt nem scak az én nyomom volt ott, úgylátszik másoknak is sikerült a napokban ott elnyalniuk...
hát szerintem azért sportlégszűrő mert jobban át kell engednie a levegőt úgyebár, és ha a levegő jobban át tud menni akkor valamivel több por is át tud menni! de általában a "sport" dolgoknak nem hosszú az élettartalműk, vagyis inkább a motor élettartalmát rövidítik, de javítsatok ki ha tévedek
bencce elmentem mocizni msn-en majd estefelé beszélünk akkor a holnapi gurlásról hogy mikor hol tali....... kbfél 7 körül leszek szerintem de este mindenféleképpen
Én is úgy hallottam hogy a sport légszűrő nagyon sok dzsuvát átenged.... szal nem biztos hogy városban megéri az a plusz fél lóerő ám....de nem tom pontosan
ki mondta esztet?
Énis ugy gondoltam de a légszűrőtől nem lesz baja? mert mondtak h igen
Jaaa, használt. Akkor ne járasd be mégegyszer!
Gyertyát nem, sportszűrőt igen. De elötte járasd majd be rendesen!

Emberek, nem elfelejteni a holnapi gurulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1-től gyülekezünk és 2-ig várunk a szentendrei JET kút parkolójában, szal addig mindenki érjen oda aki jönni akar!
HMM jövöhéten hozzuk el a 125-ös CBR-em REpsOl fényezésben sportgyertyát vagy sportlégszűrőt érdemes rá venni? köszi
Beszéljünk meg egy Margithídi találkozót!
nekem az eu ring csak 30 km-re van mert Kecson lakok.
csakhát a motor most nem 100 as.
kár hogy most mentek de az biztos hogy jo idö lesz mert az elöbb gurultam és majdnem belerohadtam a ruhába.
nekema ring 188km-re van
Én 600rr-el megyek pályázni,ott legalább használhatom:)