Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a moci én voltam még bejáratós!
én ha jól tudom akkor senki nem volt még pályán.... norris a h.ringen, de bejáratós volt a mocija akkor még... én is csak ott voltam az rs-sel de majd jövő héten
ott találkoztok?
tegyük fel meglesz a jogsim,tegyük fel elengednek,egyszer mehetek majd veletek?itt van egy köpésnyire aza JET kút.motorral 10perc,de ha jó lenne az út minősége lennne az 6 is
skacok,valaki volt már euroringen cbr125-el? időeredmeény?
teljesen ok:)
Tulajdonképen édesmindegy, voltam már mindkét irányban, ezerszer, szal oké, akkor Visegráddal kezdünk. Akkor mi lenne a vélemény a Szentendrei JET kút-ról mint találkozási pont?
yaa, csak mert nekem be kell spájzolni olajat
Egyébként szvsz ez a túra jobb a fordított irányba vagy csak én szoktam hozzá úgy...
Oks!
nem tom utálok táskával motorozni:) sztem nem viszek semmit motor, fullfelszerelés, bankkártya. meg a hatalmas csomagtartóba esetleg egy fényképezőgép
fasza
Na, szombaton 1-2 óra körül kéne találkozni valahol, hogy hol az az útvonaltól függ, mi elsőre egy Dobogókő-re gondoltunk aztán Esztergom majd Visegrád Lepence stb. Szal egy ilyen kis "bejárjuk a környéket, megcsodáljuk a történelmi emlékeket" túra lenne Vélemény?
csütörtök igaz??? én szerintem ráérek.. megkéne beszélni hogy mikor menjünk és akkor lemehtnénk együtt .... nem voltam még ringen szal nem vgom hogy mennek ott a dolgok.... te viszel pl. táskát vagy vmit??? lelehet ott rakni vhova a cuccot?
ebben van valami
Norris: Én eddig csak egyszer nem tudtam veletek menni, 2 hete meg 5en mondták h hú megyünk motorozni így meg úgy aztán meg csak mi 2en mentünk...

JAMAL: Holnap kiszedem scak nem volt náltam feleslges 3 liter desztillált víz...
jövő héten meg euroring, aki akar úgy készüljön.
bencce nagyon gyorsan vedd ki a csapvizet a mociból............ nehogy azt a klóros szart rakd bele inkább adok desztilált vizet....
Nekem ok!
Akkor szombat? Az közelebb van mint a vasárnap és ha szar az idő akkor még mindig át lehet tenni vasárnapra a gurulást
ne,ne,ne ne lődd le a polyént
Nekem is megvan csak nem talalom de emlexek azt irja a gpr nagyobb vegsebessg es teljesitmeny ...
habar az a baj hogy a tzr-t ott folytva nezik bele
köszi hogy megpróbálod!majd fölhívom az újságot de tudod minnél elöbb annál inkább jobb
Na persze!! Múlt héten két napig próbáltuk toborozni a népet, de senki nem jött. Nem is volt baj, nagyon jót gurultunk Rockyval!
Napokba megpróbálom, de nem igérem biztosra, mert lehet hogy fénylik az újság, és olvashatatlan lesz..de azért megpróbálom!
betudnád szkennelni?
áhhh ezt már elba*sztad.... jön itt mindenki aki 125össel van