Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a szösz, jogász úr!!! lett sport-kéményed?
Motochris, jó hogy jöttél!! Na, mi van a fenekemmel??
Bencce, plexi nélkül nem akarsz E.ringezni? Nem egy olyan nagyon gyors pálya az (pláne nem 125-össel) szal a célegyenesben se szakad le az ember búrája plexi nélkül.
A mito egy kalap szar. Peace. CBF!

Vagy ha 125, akkor sem valami kis seggrakéta, hanem CBR(ke)!
Megint peace.

Én is imádom a motoros csajokat.
Na, mutasd magad!!! Ki tudja, hogy milyen kisfiú vagy!!
Baby !!!!!!!!!!!!!!!!imádom a tüzes motoroscsajokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baby??? Na, először is, érdekelne, hogy ki Baby-zett le, és hány éves vagy? Utána beszélhetünk.
megjött az ügyeletes igazságosztó
Én nem genyóskodok ,BABY.
ÉN AZ IGAZSÁG MEGSZÁLOTJAKÉNT JÁROK EL E ÜGYBEN!!!!!!!!!!!!!!!!
mindig lesz egy nagyobb hal.nehogy találkozz egy kamionnal mert az szószerintent keresztbe nyel le
Na, megjött az ügyeletes genyó!! Tényleg, mit kell gyerekeskedni. Mindenkinek olyan van, amilyen. Ennyi!!
dede arról van itt szó!!!!!!! nekem EVO-m van és keresztbe lenyelte a 2005-ös REPSOL CBR 125-öt
és nem is a te hülyeségeidről,meg az RS és az E!VO istenítéséről
gracz_______________-ennek a topicnak a címe a 125 -ös cbr-ről szól nema 900-as meg 1000-s ről!!!!!!!!!!!!!!!!
úgy néz ki nem lesz e.ring.... senki nem tud egy tetves plexit szerezni? felhívok 5-6 aprilia "márkakereskedést" és mindenhol csak "hát rendelni tudunk".... beszarás! felmegyek külföldi oldalakra és elárasztanak a plexik 50 féle színben, túra, verseny, iridiumos, minden bazzzzz.... itthob meg lóf*sz. ma lementem balatonfűzfőre plexiért... kezemebe nyomtak egy oyat, h iyet még nem is láttam! nem volt a csavarnak helye sem!!! rsekbe el nem tudom képzelni h az belement... qrva életbe... legközelebb ugyis egy 600as gixer lesz és azzal legalább nincs oyan h nincs alkatrész....
Na, azért nem vagyok egy "elbaszott gyerek", félreértés ne essék. Csak nem jó a fényképarcom
mint a Rusnya Bob?
Mostanában mondjuk elég jó képek készültek rólam, mert mikor fényképeznek, mindig elbújok, és a hátamat fényképezik!!!
vagy járj zacskóval a fejeden akkor nem kell gomdoskodnod "takaróról"
Tanulság: nem kell kiütnöd magad
Rólam alvás közben szoktak jó képek készülni ha nagyon kiütöm magam. Egy ideje arról mindig gondoskodok, hogyha összeesek valahol akkor valamit mindig a fejemre terítsek, megelőzendő a kínos képek elkészültét
Jól mondod.
kihaló félben lévő "álatfaj"
Szerintem az a ritka, akinek normális feje van a képen!!!
rólam most készültek (még nincsenek a gépen hál Istennek) és mindegyiken hülye fejet vágok. megnyugtat hogy unokanővérem se tesz másként