Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha hülye képekről van szó, abban én vagyok a király Rólam még egy normális kép sem készült!
TZRről is készült már egykét idétlen fotó akárcsak rólam
Én így az elmúlt másfél évben arra jöttem rá, hogy a kis CBR állatira nem fotogén motor. Egyébként rohadt sok motorral ugyanez a helyzet, valahogy nem lehet róluk jó képeket csinálni, de ha 3D-ben látja az ember akkor nagyon jól néz ki. Szerintem ez a helyzet pl. a 600RR-rel is. Valahogy a farokidom szinte az összes fotón furán mutat, a valóságban meg olyan gyönyörű hogy legszívesebben átölelném Nekem általában 40-50 képet el kell ellőnöm, mire találok egy olyan szöget ahonnan 2D-ben is jól mutat a fotón.
Sziasztok!
Mindenkinek olyan motorja van, amilyenre telik neki. Nem kell a cbr-t sem szarozni. Aki a másik motorját szarozza, az magáról állít ki bizonyítványt. Akinek nem inge....
ne légy gonosz...
montenbikával nyomja mindig lejtőn lefelé mert az úgy jó
Képzeljétek ma láttam egy 125ös CBR-t.le is fényképeztem majd fölrakom.élőben sokkal szebb mint képen szóval aki nem látta még élőben az inkább ne szoljon bele hogy neki nem tetszik.
""""Ratiaceno...... a legjobb motorok a mito EVO és az rs!!!!!!!!!!! és akkor hol vannak a 4 számjegyű cm3-es motorok??????????
Jó kemény ez a fiú, még az adatlapján sincs semmi! Lehet, hogy egy ruszki kecskével nyomja vmi faluba!
Te meg egy f*** vagy!
Köszi Ratiaceno ez most sokat változtat a véleményünkön a cbr-rol!! itt egy kis nézegetni valo egyik kedvenc videom:::http://video.google.com/videoplay?docid=850265211980 9535200&q=suzuki+gsxr+1000
Kösz hogy megosztotad velünk ezt az érdemre való véleményt!!
Lényeg az ,hoy a cbr 125 egy kalap sza. a legjobb motorok a mito EVO és az rs!!!!!!!!!!!
What de fakk? és csak otthon vetted észre? Kátyu?
Grat, ügyes voltál!!!!!
Azt meg, hogy csináltad?
Motorbontót valaki?
Tegnap sikeresen eltöörtem az első felnim... efekktel jöttem haza Visegrádról.... fuckingggg
Úgy beszéltek mintha valami speciális méretekkel rendelkezne ez a motor!
Az a különbsége a nagyobbaktól, hogy karcsúbb meg fele annyit nyom!
www.honda.hu ott szerintem megtalálod milyen hosszú
kb 1920 mm
Kéne egy kis segitség!! vki nem tudná megmondani h mien hosszu köbö a cbr mert holnap meünk érte futoval és nem tudjuk h miet vigyünk köszi
Fasza, mennyibe volt?
Ma megjött a fejidomra szerelhető visszapillantótükröm a CBR-re. Nagyon frankón néz ki. Majd ha fel lesz teszem, akkor küldök képet róla.
amugy szerintem robogok közül a benellik a legszebbek foleg ha 100-as és szedi is a patáját nah de jo ez nem ide tartozik
Nem azért mert nem szerettem félre érted,hanem mert már régota elakartam adni mert csak akkor kapok uj motort ha ezt eladtam,és má naon szerettem már volna cbr-ert,de végre teljesül amugy énis naon szerettem a kis benellim jogsi nélkül nyáron bele is raktam 6ezer km-ert