Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért kell lecserélni?
Tényleg... elvileg perec után le kell cserélni a sisakot, nem?
töröld át clinnel én is azzal szoktam jó kis citrommos ablak puccolóval
megfejelted a füvet...mert megérdemelte!
sztem nem ment az tönkre... csak nagyon lefejeltem vele a füvet de karistos nem lett mert egy helyen elkezdtem letörölgetni és ott ép volt...
yaya
és egy szelet sohasem elég
mert megérdemli
hát nekem eddig a mocin fogaskereket kellett cserélni megkapott egy új gumi garnitúrát
12ezres zsír új plexit azért tényleg szívás lenne lezúzni
nana az új plexi asszem csak koszos lett még nem néztem meg mert haveromnál van
én már belenyugodtam h ez az év nem éppen a pályázás és motorozás éve, mert annyi dolgot meg kell csinálni amit előttem nem csináltak.... de mindent befejezek még ebben az évben, h a következőt stresszementesen üzemkészen kezdjem.... gumitól kezdve hengerig minden uj lesz akkor...
Aki egy pereccel két sisakplexit is hazavág az ne csodálkozzon hogy elfogy a lé!
hát rám is rám jár a rúd
áprilisban eltört az ujjam és utána műtétek sorra máj.30ig és most már talán megpróbálhatok motrozni
a másik meg hogy mononucleozisom volt 3hétig szóval több mint 1 hónapja suliba sem voltam.
Kibővítettem a vakációt
egyébként igen... mostanában nagyon rám jár a balszerencse...
na mind1 jövő hónapban jön fizu meg minden az jobb lesz, most teljesen megette majdnem a poénzem a motor...
jah ok
sorry
Ezt a benccé-nek írtam!!!!!!!
eltudnák menni de gondolom nem örülné ha hátulról összetörném a cbred
amíg nem 100 a kezem addig pályán nem akkarom más és magam biztonságát veszélyeztettni
nem kell neki protektor.
Kifogás az mindig van nem megyek, mert szervízben van a motor... nem megyek, mert összetörtem a motort... nem megyek mert nem találok plexit.... (csak hülyülök)
én sem tok menni
a kezem miatt
de már holnap a városban mocizok és éjszaka újra gyorsulási versenyek yeeeeeeeeeeeeee
hűt én nem vagyok rutinos... de az a gond h a fejidom összenyomodott és a kiegyenesítéséhez kell a plexi bepótoljuk... meg egyébként a mito-s srác is lezuzta a kerekét... ha nem ezena héten de jövő héten!
bencce csütörtöki eringel milesz?? plekó nélkül biztos nem jössz, aszondják a pálya kanyargós tehát nincs annyira szükség a plexire.... ha nem mész akkor én se mert veled mentem volna mert pályázásból már rutinos vagy én meg nem vágom hogy mennek ott a dolgok
jah
de nem enged belépni
a myvip az egy fosssss