Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De jó helyen laktok:
- pálya
- cbr125-ös ismerösök
- "jó" utak
- csomó találkozó
- stb.....

Bezeg én, itt soha sincs semmi!!!!!!!
inkább mint hogy essen az eső nem?
mondjuk az én ruhámon van vagy 6 helyen szellőző szal igaz izzadok de kurva jó menet közbe!
sztem sem para a pálya, nagyon hozzá lehet szokni. kanyarban épp az h nincs meg a parám h pl neh átcsússza másik oldalra, baszki ez a kanyar nem belátható mi van ha jön valami az én sávomban stb... szóval kiváncsian várom nagyon az euroringet, mert a h.ring is jó, de túl gyors az tény....

gyerekek holnap tele fogjuk izzadni a ruhánkat, 31 fok lesz!!!
Mitogeri te mivel jössz az euroringre?
Én úgyvagyok vele,hogy csak pályán tudok igazán felszabadultan motorozni,de ez nem azt jelenti,hogy felelőtlenül.első alkalommal bennem is volt görcs azért,de az első körök után eltűnt,és az egészben az a jó,hogy biztonságos körülmények közt tudod kiaknázni a tudásod.
én a cbr-el először pl pályán mentem,nem bántam meg,ott volt a legjobb ismerkedni vele,nem az utcán.
utcai gyári gumikkal 1.32-ig sikerült lemennem a 2. alkalommal,most a 3. alkalommal felraktam michelin pilot race gumit előre,hátra meg slicket,és sikerül 1.25ig levadászni az időmet,hihetetlen mit tud nyújtani 1 garnitúra fasza gumi.

Mondjuk aki úgy fogja fel ezt a pályázás hogy: "ha felmegyek,tuti elesek" az tuti hogy beszaribb lesz,mint utcán.de nálam ez tök fordítva volt,én utcán nagyon csiga vagyok
Jó reggelt!
Be raktam egy képet csak, hogy jól kezdőd jön ez a nap is
köszi szépen
Párizs-Dakar

Budapest-Szentendre-Visegrád-Esztergom-Dobogókő-Csobánka- Vörösvár-Budapest kb. ez lesz az útvonal.
szombaton honnantól hava megy a gurulás ?
Oks! telószámod megvan, majd holnap megdumáljuk!
Hmm, hat en 1 honapig lenntleszek a balatonon.. (balatonfuzfon) dolgozni, persze motorom is ottlesz, azzal megyek le meg azzal jarok... tehat gondolod osszefuthatunk majd
szia retroboy!
nem tőled vettem az aeroxot?
sötétékék volt nem volt rajta hátsó sárvédő
sajnos ellopták
az Eu. ringre én is elmennék csak az a baj hogy a szerelö 26-án csinálja a mocim .
ugyhogy nem hiszem hogy elmegyek már nincs kedvem szétszednem megint.
2x elég volt a belét látni.
sziasztok!

valaki nem volt ma Pilisen olyan fél 8 fele Repsolos CBR-el, full szerkóban? :P már másodjára futottam vele össze...=)
Bencce én is ráérek szombati gurulásra, együtt kéne mennünk szentendrére mer nem nagyon vágom az útvonalat....
NA ha jó idő lesz én is felűlök a motoromra és kimegyek futni a PUSZTA-ba!
sztem Kiskunlacházán kéne
Száguldozó az naon jó ha már mehetsz a motorért.
Akkor jövő hétvégén akkor majd gurulunk egyet.
De hol találkozunk ezen még gondolkoz
Nagyon remélem. Holnap megyünk Velencére motorral.
Egész hétvégén meleg lesz, talán még jövőhét közepe felé is ......
Akkor szombaton tessék jönni gurulni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! azt mondják jó idő lesz.
Menjetek csak pályára, jót tesz mindenkinek! És SOKKAL biztonságosabban lehet próbálgatni a határokat, mint utcán! Ez alapszabály. Igazából kizárólag ott lehet próbálgatni... ha közúton teszed, valszeg elcsúszol valami kavicsos szaron, vagy szembetalálkozol a kamionnal, vagy egy másik "ügyes" sportmotorossal...
NSR! Nem hiszem, hogy a pályához 600-as sportgép kéne! Először jó lesz az, ami van, hidd el! Akkor lenne csak a bukta, ha rögötn 600-assal mennél...
Én is érzem, hogy minden egyes pályanap után jobban megyek, látom a hibáimat, látom hol megy jobban a másik, mint én (és fordítva ), és fejlődök. Ez a lényeg! Szerintem egy könnyű kis CBR-rel nagyon ütős köröket lehet menni az E.ringen! Első alkalom után gondolom egy totál "pályaszűz" motoros egy 125-ös CBR-rel megy 1:50-1:45 körül, vagy kevesebbet talán. De szerintem 1:30-at is ki lehet hozni belőle (egy versenyző szintű embernek ). Én most a 220 kilós bocifüllel 1:36 körül tartok, a végső cél valahol 1:30 alatt kicsivel lenne... de addig még van pár pályanapom...
Nektek is javaslom!
Kírály ma hívtak fel a szervízböl h kész a moci és holnap megyek is érte!!!!
az első pár körbe biztos fosnék mint az állat, de ha már érzem a kanyarokat akkor mennék ahogy csak bírok, szal benne van az esés!
nah Rocky ha jössz majd balatonra akkor szólj, bátyóval biztos elmegyünk, mert már ő is vágyna 1 kis gurulásra