Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah:) még a hűtővizet holnap ki kell cserélni mert nem volt desztillált vizünk szal most normális csapvíz van csak bennce
Ez most zártkörű rendezvény lesz Najó nem is, gyere benccefiam Te is!!!
cbr125 függök itt hirdetnek kettöt:www.megamotors.hu
Z3!Nekem meg van az a szám amit kerestél!Képes robogó magazin 2005.szeptember-oktober 2.évfolyam 7.szám!
-at
Kész a vasat?
merre mentek mert ha ráérek én is csatlakoznék....
bár nem nekem szólt de én igen
Father, Norris, hétvégén egy kis gurulás a környéken? hmmm?

Ma nem tudtam egy métert se menni a drágaszágommal brü-hü-hü
ja mondjuk az a 600k telleg sok
en az enyemet 550 + reg adoert vettem ujonnan, amit nem1x mar leirtam, azis 2005 os evjaratu... eztkell mondani a sracnak aki adta (ez igy igaz!!!)
A bal oldalarol nincs kep... masik oldalt szepen korbefotozta, de a bal... tuti ottvan jo nagy serules, soot lehet meg idom sincs
de telleg jo ha a masik fele is hasonlo
vagy pédául:
karcos az idom!
dehogy az!
dehogy nem hát ilyen szart akarsz rámsózni?!
Rocky na és hogy szerepelt az új Dunlop gumi ???
Gondolom ki van belezve a gyári kipuff és ezt érti a srác sportkipunak
Egyébként jól néz ki (micsoda meglepetés hogy ezt mondom ) De én alkudnék egy picit az árból mondjuk a kopott gumikra hivatkozva vagy valami hasonló miatt.
Egy a kérdésem: hol ezen a sport kipuff?
Amúgy meg jó helyen kérdezel a mociról! Mi itt mind imádjuk ezt a mocit (kivéve pár nagyszájút, aki itt rontja a levegőt)!
AHA MEGNÉZTEM KINT IS de nem találtam majd vmék haveromtol elkérem ha nekik még megvan
jó.szép.

ui.:újságot kerested azóta?
kérdezhetek vmit?? errol a mocirol mi a vélemenyetek? megéri? szép? jo?
Mekkora tulok vagy
ja most jut eszembe 5 elott kene visszaernem meg nagykovacsiba (fel 5 re) mert csinalom a jogsit kocsira... es tanfolyam van
"Bejjaasszony nemtom mit olvastál mert épphogy nem nagyon volt mostanában CBR fikázás ne nézz sok győzikét"-- kabbe!!!

mutass v.mit amit bekaphatok rajtad aztán a többit megbeszéljük
akkor oke, holnap megyek a motorert, aztmontak mar hozhatom el, ugyhogy csut reggel meglesz

gondolod gurulhatunk is, sulinak vege mar... holnap mar szunet
Na, fölrakattam a 110-es Dunlop-ot hátra. Holnap kipróbálom hogy mit lehet vele döntögetni.

F4ther, akkor nemsokára újra húzzuk együtt!!!! és Rock and Roll!!!!!!!!!
1800 km-ert tettem meg a motorral, azt vettem észre hogy egyre inkább gyorsul. Főleg amióta beletöltöttem a 4T Nitront azóta megy mint a golyó. Nem
kell ide tuning.