Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én azon szoktam mosolyogni, hogy a legtöbb emberben annyira benne van hogy "pályán csak esni lehet" hogyha fölmennek a pályára akkor kb. fele annyira bevállalósak és fele akkorát döntenek mint utcán Első alkalommal velem is ez volt szal tudom miről beszélek
Én megyek pár napra Balatonlellére a hónap végén (motorral). Keresztfiúval aki siófoki már megbeszéltem egy kis gurulást, móka lenne ha Te is jönnél Riddick-kel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SRT-s videókat töltsétek van benne CBR stoppie!
de pályán is simán megkenheted a vasat, főleg ha már pályán lennék akkor had szóljon mert ha tényleg komotósan akarok motorozni és vigyázni a gépre akkor én kimegyek az utcára

mondjuk az lenne a jó ha lenne egy 600as gépem pályára persze a kis cbr mellette mert az utcai motorozásról nem mondanék le de mostmár egyre többször eszembe jut meg átfut az agyamon hogy életveszély közúton motorozni főleg ha az embernek nagy gépe van, persze lehet vele normálisan menni, de hiába vigyázok az autósok meg többi motoros meg biciklis szóval a többi közlekedő kezét nem foghatom
Inkább féltem a szentendrei úton vagy a hidegkútin vagy sorolhatnám még a városban miyen utakon, mint a pályán...
öcsém mindig csak az E.ring

nem akartok végre arrafelé motorozni ahova én is el tudok menni???
mostmár megindulhatnátok a balaton felé is, nem ám mindig csak E.ring, mondjuk én is próbára tenném magam szivesen de félteném a vasat, de majd 1szer talán!
addig is gondolkozzatok abba hogy erre mikor jöttök
te nem vetted észre mikor beindítottad (ugye sajnos neked is sokáig raboskodott a garázsban )
mintha azt lehetne kivenni az ütemek közt hogy:mennyünk már?
sajnos Mes jogsi kell hozzá.de pénteken rákérdezek az oktatónál mikor lesz a vizsga.(mert már kezd mérges lenni rám a VAS hogy így megváratom
sajnos csak akkor tudok menni ha meglesz majd addigra a jogsi.
A TZR nem 50-es? Arra nem elég csak egy KRESZ vizsga? Én szombaton Csobánka felől megyek Szentendrére szal énis a hátsó pomázi úton megyek. Gyere már Te is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha minden igaz akkor ha megvártok 1hét múlva találkozunk és megyünk az euroringre!
Már a legutolsó fórum üzenetem óta voltam lennt és gyakoroltam a kuplungolást már naon készülök.
Ma tiszta hon vágyam támadt mikor lementem a jó kis motrocskámhoz ezért csináltam róla 2 képet
Alíg várom hogy újra mehesek vele
Rocky 22én mentek az euroringre?
Mert ha nem lenne gáz veletek tartanák igaz nem 125ös a mocim ha nem 50es de 105-110km/h órával kb tudnák én is jönni ha bevártok. Megtudjátok nem rég volt a kéz műtétem szóval most azt kell tornáztatnom és ha addigra sikerülne újra megtanulni behúzni a kuplungot akkor 100% hogy jövök ha megvártok. Amúgy már nagyon jó úton járok a teljes felépülés felé.
és majd újra motrozhatók motor
ez kétszer ment bocs
RockandyRoll!

Pomázi vagyok de a hátsó úton hamar ott vagyok Szentendrén!
jogsi legkésöbb junius végére meglesz remélem
RockandyRoll!

Pomázi vagyok de a hátsó úton hamar ott vagyok Szentendrén!
jogsi legkésöbb junius végére meglesz remélem
és nagyságrendileg sem tudod mennyiket mész?
te is jöhetnél,szervezhetnénk valami össznépi csapatást,szerintem mindenkinek előnyére van ez a dolog,és marhanagy élmény!
és az euroringen nem a motorerő számít.
ja,hát mi kicsit beszívtuk tegnap,de nem volt gáz,mert én azokban a félórás blokkokban is meghaltam mindig,szóval így is jóvolt.
az a baj,hogy én minden csütörtökön dolgozom:(
megpróbálom valahogy összehozni,de nemtudom,hogy menni fog-e
most lesz verseny is amatőröknek euroringen,asszem 18.-án,,de arra azér csaknemmegyek fel:D
NAGGGGGGYON ZSíííííííííR!!!!!!

majd megdumáljuk szombaton. fél 2-re otthon is vagy mondd meg az asszonynak!
Pancsi ringre nem szoktatok menni?Mert jövőre már meg lesz a 125-öm, meg a jogsi is, legalábbis ha minden jól megy!Akkor mehetnéetk oda is, és akár én is csatlakoznék......
hmm... csutortok e-ring delelott? szerintem bennevagyok
biztos... ma oyan idegebetegül gépelek, megyek is aludni
ja az E.ringen... én csak H-n ismerem.... de bisztos az euron is jó!
Nekem a sikán az a kedvencem annyira jó h gyorsan kell dobni a gépet egyik oldalról a másodikra h ihaj!
Én már voltam párszor. Nagyon nagy spíler vagyok ám az E.ringen Ha nem fossnék annyira a sikántól és attól hogy a célegyenes utáni balos-jobbosban besokalok akkor még talán mérhető időm is lenne, így egyenlőre még nincs értelme a méricskélésnek

Z3, szentendrei vagy? Mikor lesz meg a jogsi?
oda megyünk és jövő hét csütörtök... dáviddal beszéltem már msn-en! mondta h lehet! 22-én délelőtt... asszem előtte meg utána rendezvény van. felhívtam az euroringet azt mondták délelőtt hétköznap szinte soha nincs autó a pályán!
nem jössz inkább euroringre?technikásabb sokkal,és olcsóbb.mi lehet megyünk jövőhéten