Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én barátnőmék medencéjébe szoktam bevenni magam, most a vébé idejére faterja bérelt projektort meg vásznat és a medencéből lehet nézni a meccseket
én örülök ha holnap itt a városban tok majd motrozni
na nem akar senki pancsizni?
aki keres talál
A sportszűrő dobozában találtam
Én vidéki vagyok, itt tisztább a levegő
Többet eszik a sportkipu miatt?
az jó lehet
Hááát, engem lebeszéltek a hozzáértők az ilyen "High flow airfilter"-ekről... állítólag sok szart beenged, amit a gyári nem engedne be, és hozzsútávon nem egészséges a blokknak... Másrészt nem akartam, hogy nagyon sokat egyen. Így is tegnap mentem egy 300 km-es karikát, és az M7-esen jöttem haza, és hát 220-nál, meg a 200 átlag mellett érezhetően többet fogyasztott a nyitott dobbal. De hát ez van, a hangélményt meg kell fizetni... amikor 100 körül visszaengedem egyesbe, nm kell semmi más, hogy észrevegyenek a többiek a városban.
Rocky és te honnan szerváltad a k&n matricát?????
nem megyünk holnap velenceitóra pancsizni??? tök jó az idő... aki motorral az motorral aki nem az vonattal 100ft és 40 perc.... du-n... oyan qrva meleg van!
Én kis kártyákat kaptam amire fölírták a rendszámomat és mikor fölmentem a pályára akkor oda kellett adni a zászlós emberkének. Szal még csak ez az egy szalagom van.
Viszont nekem nem csak dísz a K&N matrica
el van görbülve a fejidomot tartó vas és kell hozzá egy plexi h pontosan lehessen visszaállítani
Ja igen, az utóbbi pályanapon esett az eső a felétől... Volt egy első kerék megcsúszás kanyarba be (kissé halálfélelem... ), meg pár powerslide kanyarból kifele (kissé becsoki ), de nagyon király volt! Van egy "nagyöreg" nálunk, aki régebb óta motorozik, mint mióta élek, most egy régebbi 1000-es V4-es Hondája van, nagy májer, és olyat meccseltünk a vizes pályán!!!
Imádok pályázni! Mindenkinek ajánlom!
Azt már én is meg tudtam volna mondani, hogy az nem 5perces meló lesz. Én megvárom az abroncs cserét aztán majd akkor a kiszerelt kerékkel egyszerűbb lesz elbánni.
Hogyhogy nem adtak? Nekem van olyanom is...
Igen, az a csipesz szerű valami volt nekem is. És nem, nem vetettem ki a kereket. Elmentem Honáékhoz, és megkértem, hogy a Bike-lift-et, azaz a rendes motortámaszt hadd használjam ("csak egy ötperces meló lesz" duma mellett. Háromnegyed óra alatt meg is lett ) és úgy, forgatva a kereket. De elb*sztam így is egy részét, és az elejére már nem jutott végig, így az még hátravan.
Nekem még csak egy szalag van a kormányomon , mert a 2x félórás menetre nem adnak karszalagot csak két kis laminált kártyát Mindegy, majd a Sziget belépőket is fölragasztom a kormányra az E.ring-es mellé
Náluk már én is néztem azt a kis csipesz szerű valamit. Gondolom ki volt a kerék véve.
Öööö... a KN matrica aaaaaz.... nos az csak dísz. Illetve védelmi célból van. Az utas csizmája összebaszta a az idomot, és ezt megelőzendő raktam fel, kopjon inkább az. A Sato racing matrica alatt meg egy másik horzsolás van, amikor lekoccoltam egy vakegér, totál süket autósnak az oldalát, aki nem nagyon nézi a visszapillantót .
A felnicsíkot úgy vettem (az Amargo-nál, a Podmaniczky u.-ban), hogy volt hozzá ilyen "adagoló" cucc... bár nem lett sokkal könnyebb
A többi matrica viszont igazi.
biztos nem igazi...
Énis épp azt sasolom, hogy lett ilyen szabályos?
Felni csíkot, hogy rakták fel? Nagyon szép egyenes lett!
Meg felnicsík és K&N sportszűrő
Persze, már két hónapja! Meg Hyperpro rugók elöl-hátul!
Szerintem sem kizáró ok a plexi hiánya. Legnagyobb sebesség nálam a célegyenes végén 160. Az is csak egy nagyon rövid ideig. Egyébként 100-as átlaggal lehet menni...