Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol talalkozzunk? nemtudom hogy honnan josz de tudok mondani helyet, pl: szentendre elotti benzinkutnal (asszem mol, de ez nebiztos) bal oldalon, vagy ami volt utso talin ahol nemvoltam a jet kutnal jobboldalt szentendren?
az jo, mert amugy ense gondoltam korabbra, a meleg miatt, enis ugy 5 re gondolkoztam
Benne lennék csak 4től van egy kis dolgom. Kb 5től érnék rá. Ha az úgy jó akkor egy kissebb kört mehetünk.
mitszolnal 1 mai gurulashoz? visegrad, meg mondott csaba ott 1 parkolot, ahol nincs semmi, de lehet jo koroket tenni, nekem eddig bejott, na?
Guruljunk egyet holnap! Én szivesen mek Fehérvárnak,Pécsnek,Szekszárdnak ha vki arra van................
Te motorodat megcsinálták már?
Hoppá hát ennek adtál rendesen!!!!
Nekem is zörögnek mint az állat, de már megszoktam! Sajátosság, ez a fílingje öcsém!
A plexi alatti műanyagok zörögnek. Már próbáltam a csavarok meghúzásával rajta segíteni, de inkább megszokni kell.
Gurulhatnánk most már egyet, kiváncsi vagyok, hogy van e külömbség a két dob hangzása között.
na, mivan? nemakar ma senkisem gurulni 1et visegrad nal?
Most má meg se láccik, csak aki alaposan megnézi,egy-két karcolást talál. Kellett pár idomot venni,oszt kész!
Húúú vazzeg...... ennek adtál egy kenetet
Hoppá!
Majd teszek fel képeket 5000 km-nél kicsit leszaladtam az útról,egy elég nagy partoldalon lebicskáztam,motor elég szarul nézett ki,nekem semmi bajom se lett.
Te Debreceni vagy?Vagy Debrecen környéki?
RENDSZÁMTÁBLA!

Én megfogtam és a rendszámtábla tartót, a sárvédőt átfurtam 1 csavar! és a rendszámnak pedig a 4 sarkába nyomtam FBS vagy siloplast gumócskát és aztán az ha meszárad ilyen gumiszerűen viselkedik!

Ez a rendszámtábla minden motoron zörög idióta aki ilyenre csinálta! (jó a meghajlításával már próbáltak vmire törekedni, de semmi!)
vagy most valami más miatt nem megy, mondjuk a szél nagyobb csak te nem érzed a a kis CBR más megérzi rendesen vagy valami, sok mindentől függhet a dolog olyanoktól is amit nem is gondolnánk hirtelen
a rendszamtabla nekemse zorog, de a kormanynal zorog vmi, ense tudom hogy mi az
en amugy 1000 km nel vettem ra kipuffot, bar most furcsa mert az esesem szervize ota 10km/h-val kevesebbet megy, 130ra nemakar gyorsulni, 120-nal megall benne... nemertem
csak hogy megnyugtassalak titeket az enyém is full gyári mivel összesen van benne eddig 2300km nem rég lett meg a jogsi aztán még nagyon nem tudtam többet menni, egyébként az én rendszámom nem zörög, legalábbis nem vettem még észre, nekem alacsony fordulatnál valami a kormány körül zörög, nah meg a legnagyobb bajom az az istenadta váltó amit mondják hogy a honda precizitása mert még 1 olyan jó váltó mint ami a hondának van olyan nincs még egy, hát nekem néha akadozik meg rángat és néha hátráltat a dolgokba, de majd csak lesz vele valami, elvégre még garis a motor
Engem is zavart a rendszám zörgése és levettem a keretet.
Én mindenféle találkozóba és gurulásba benne vagyok,csak szóljatok mikor és hol.
Nekem az utazósebesség amit visz. Általába csutkagázon megyek, ez egyenesbe 120-nagyonnéha 130,meg lejtőnek amit visz (140 körül)
Nekem is minden gyári. Mennyi körül vannak ezek a tuningok?
Hehehe ez a rendszámtábla zörgés engem is nagyon zavart.
Én kivettem a rendszámot és körbe raktam kétoldalú ragasztószallagot,meg a rendszámtartó rögzítő csavarjainak a fejére is raktam.Alig tudtam visszarakni a rendszámot,de ugy udaragadt hogy áll mint katiban a gyerek
Azóta semmi hangja nincs!
Wazz ahogy nézem mindenkinek van sprotdob,esetleg karbi és gyujtástuning is?
Az én motoromon meg minden gyári még.
Az együtt gurulásnál én mindig lemaradnék igy
Nektek mennyi a vége? Na és kb mi az utazó sebességetek?
Sziasztok!

Én mint uj belépő benne vagyok egy balatoni taliban is!
De én csak 7végén érnék rá.
en ugytudom hogy fotot kell kesziteni kozvetlenul a helyszinen, aztan azt mint bizonyitek, felkell hasznalni, hogy maga a kozut fenntartok vagy mi a tokom teritse meg a kart, vagy valami ilyesmi... javitsatok ki ha rosszul tudnam