Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmm, na nekem vegre kesz a motor, de aztmondjak hogy meg varnak a biztositotol 1 papirt (tehat meg kb 1 het vagy valami ilyesi), egyebkent ha a szerviz foglalkozik a dologgal akkor a biztositonak is inteznie kell... dehat sok autos szervizzel gondok vannak...
Hagyad már a fórum pont erre van
Az kurva jó, de senkit sem érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bazz!Kinéztem magamnak egy cbr-t és elvitték előlem! Ekkora pechet
vannak itt repsol hondások?
valaki a millenáris park előtt ma? nem tom mikor, én a mai első meccs után láttam kb 5 órakor
Sajnos arról lemaradtam, túlságosan lekötötte figyelmemet a Honda. Gyönyörű az a gép!
Jaja, kár hogy a nap végén nem vállaltad be a dolgot bár tényleg nagy volt a forgalom.
Azt láttad, hogy miközben a 600RR-es sráccal dumáltunk, közben eltépett mellettünk a No Speed Limit-es Lotus?

Nem , nem estem. Mármint estem de nem attól ilyen a kipuff. 2x fél óra Euroring után már így nézett ki mikor lejöttem a pályáról. Úgylátszik nem bírta a matrica az üzemi hőfokot
RockandyRoll!
Mi történt a kipufogódon a felirattal?Ugye nem estél el!
Bocsi, hogy csak így közbevágok
üdv.
Még volt ahol 4.-be is visszaváltottam, de azért hogy 8000 fölött tartsam végig a fordulatot. Na most már tényleg kell majd egyet gyorsulnunk. És akkor utána eredményt hirdetünk, hogy megéri-e. Ha jössz pest felé a héten szólj.
tuning akkor a kedvedert csinalok vmelyik nap kepeket jo? nekem nem lett görbe...igaz eleg profi csinalta
Akkor kérnék egy végösszesítést!

Végsebesség?

Megéri?
szépek
Nekem az első elég összevissza lett, a negyedikre már nagyon belejöttem szal az nagyjából tényleg kerek lett. Szerintem is sokat dob rajta.

Na, teszteltük tegnap Norris-szal a 14-es fogaskereket. Ami nagyon érdekes az az hogy úgy nézett ki hogy nekem magasabb volt a végsebességem ami azért fura mert elvileg fordítva kellett volna lennie. Norris bringáján is sportkipuff van szal az egyetlen különbség a sportlégszűrő az enyémben.
Gyorsulni is jobban gyorsul viszont most meg hamar elfogy a 6 sebesség
Norris, mondtad a 600RR-es srácnak hogy 5.-ben jöttél szinte végig Dobogókőről, na én 6.-ban (csomószor próbáltam följebb váltani és mindig csak utána esett le, hogy már 6.-ban vagyok.
Ma beszéltem a szervízel és azt mondták h már rendeltek alaktrészeket , de csak hétvégén jönnek meg így ezzen a héten még biztos nem mehetek a motoromért!!!!!
De legalább már hozzá kezdenek lassan a javításhoz!!!!
Már épp ideje volt!!!!
Engem érdekel szóval rakjál föl minél több képet bejjaasszaony
"Bejjaasszony nemtom mit olvastál mert épphogy nem nagyon volt mostanában CBR fikázás ne nézz sok győzikét"-- kabbe!!!
vki kerdezte közületek a felnicsikos dolgot! nekem most hetvegen lett fel rakva, szerintem sokat dob rajta. igaz hogy eleg jo erzek kell hozza mert könnyen szakad. a hatso kerek sem lett kiszedve hanem csak tarto fel lett teve.
majd csinalok fenykepet aztan fel rakom ha vkit erdekel!
Nem feltétlenül a végsebességet növeli, inkább sokkal nyomatékosabb lesz a moci alacsonyabb tartományban is és jobbak a gyorsítások, a hanghatásról nem is beszélve!
50-60 körül vannak rá a dobok. Ha valami tuningban gondolkozik bárki akkor ezt megéri feltenni.
4-kor indulunk Pilisszántóról.
Itt vagyok!
Ezt szeretném ma "hivatalosan" is lemérni, de egyenlőre még csak Norris-t sikerült rávennem egy kis gurulásra ma délután. Egy teljesen gyári CBR még kellene a teszthez
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni h 1 sportkipuffal mennyivel megy többet és mennyibe kerül a kipuf?
Mit mutat eddig?
Feldobtam a fogaskereket és érdekelne hogy mit mutat a műszer más Cibberek ellen.

Egyébként asszem ezt az oldalt is nyugatisok szerkesztik de tisztelt sportmotor.hu úr, kérem javítson ki ha tévedek!!!