Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma csatlakoztam a nyugati téri csapathoz kicsit. Egész normális arcok vannak ott is!
Mit szeretne uram?
Szükségem lenne holnap, egy full gyári és egy sportkipus CBR125-ös kolegára Szóval várom a jelentkezőket
és neten nincs rajta valahol?felhívjam őket?hátha eltudnák küldeni...?
Z3! nem találom de a robogo ujságba volt arra emlékszem már nemtom h melyik számában
Hát de még pár hónap van a nagy üzletelésig, elöbb jogsi, amit legkorábban augusztusba kezdhetek, meg még az se biztos hogy be veszik e a motoromat, meg hogy mennyiért, mert picsa árért nem adom nekik oda egy cbr 125-ért!Nagyon a szivemhez nött a robeszom, és nagyon szeretem is, és nagyon fájna töle megválni, föleg ha a hondába allig adnának érte valamit.Egyszer benéztem és megkérdeztem mit adnának érte, de sajna nem volt ott a motor, és látatlanba csak max 250-et mondtak.(interneten megnézték az árakat)
kipuff, vagy valami ruhal... inkább a kipuff abba valószinüleg belemennek
petii megvan a magazin?
Nincs meg, de ugy látam el férek rajt, ha a biciklimen elférek akkor ezen is.De ez az új ár már kicsit húzós!776!! De a repsolos volt kitéve ugyhogy már nem is kérdés hogy ez kell nekem, csak majd az lesz húzós hogy beveszik e a robeszom, meg hogy mennyit tudok majd lealkudni belöle.Vagy ha alkudni nem is, akkor valami ajándékra szert kéne tenni!
Shultz nagyon szép a géped!! énis ienbe akarok venni
Rockandyroll felraktad a fogaskereket?
Jövő héten péntektől vasárnap estig (június 16-18-ig) kerül megrendezésre a IV. Orosházi Motorostalálkozó!
további információt itt találtok
ezt én sem...
vagy h meyik volt megint az a qrva nagy ész aki annyira okos h szerinte ez nem így van....
sziasztok, én csak azt nem értem mi ebben a hihetetlen????
Egyébkémt itt egy link ha még mindig vannak kételkedők!
Ha egy kicsit is értenétek a motorokhoz akkor egyből látszik, hogy nem kamu!
1. Nézd meg a kipuffot egyből látszik, hogy 2T
2. Ha megnézed a hengert elkezdek gondolkozni, hogy a ....... TZR-eden mekkora van és akkor rájössz, hogy nem is kéne itt lenned!
Nekem sajna 22-e nem jó de ha nektek jó Július 1 heteiben lemehetnénk a ringre.
ez most hogy jön ide????
mit szóltok 22-én délelőtt egy euroringhez?
nehogy már a motor elfordításával pörgessük fel a gázmarkolatot!
ne hogy már a nyúl hozza a kisbabát
vagy a lyuk ássa ki a kutyát
nehogymá a farok csóválja a kutyát
vagy a bicaj lopja el a gazsi bácsit.
Ne hogy már a nyúl vigye a puskát