Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kátyú.micsunkon szintén ilyen volt az egyik felni persze hogy a biztosító nem fizetett.drága volt
Hopp most latom, az a nagy horpadast elkerulte a szemem, nagyon azt a foltot figyeltem
mondcsak mitortent??
tök jó most látom te is közel lax
az a joovohetet melyik napokraí erted? mert lehet csutortoktol mar lenntleszek balatonon... es akkor lehet tudok jonni
Ehh miaz elutottel valakit? az a nehany folt nekem piroslik, mintha verfoltok lennenek



lenne vkinek kedve 1 holnapi visegradi kis gurulashoz?
Halloooo, én jövőhéten megyek Balatonalmádiba pár napra és már lefixáltam 3 balatoni CBR 125-ös sráccal egy gurulást ott a környéken. Szal ha valaki ott lakik a környéken és CBR 125-ös , az nyugodtan csatlakozhat.

Nekem 10ezer van most a gépben és a legnagyobb bajom a rendszámtáblával van. Zörög mint állat, és a kipuff folyamatosan fújjja rá a kipugázt, ergo, folyamatosan zörög menetközben. És nemtok mit csináljak vele. Már egy egész egérpadott fölaprítottam de hiába.
Budapest... Budapest... de csodás!
vannak itt kiskőrösiek?
Kissebb meg távolabbi helyet nem találtál?
Nézzenek oda! Átvették az uralmat az újoncok a fórumon!
A CBR találkozót már mi is pedzegettük, csak eddig mindig volt valami ami közbejött. Most, hogy már vége a sulinak megszervezhetjük! 10-15 ember szerintem tutira jönne.
Abádszalók jó!nekem csak 70km
Na megyek lemosom a kicsikét,mert tegnap jol elázott :(
Én szerintem 2 CBR-est tudok magammal hozni.
Mondjuk ugy hogy irjon mailt aki tudna jönni?
Tölem irhattok az én mailcimemre! yanee@pannonmail.hu
OK.Ketten vagyunk,nekem úgy is jó ha mi majd ott találkozunk és ha van valaki aki messzebb van onnan megyünk felé és majd találkozunk.......

HONDA CBR 125 R tulajdonosok! Aki bevállalna egy motoros találkozót az írjon hogy neki hol lenne jó, ha igaz ketten már vagyunk,minimum 5-6 ember lenne jó, de jobb ha több.

Jó lenne ha összejönne!!!
jó bocs csak faszán nézett ki
Na igen eddig vagyunk 2en
Jo lenne minél több ember,de ez majd elválik.
Én örülnék ha csak CBR 125-ösök lennének,azért is irtam ide
Fehérvár az jó! De sztem minimum egy 5 ember kéne nem? CSAK HONDA CBR 125 R , nem?
Én Üllőn lakom,20km pestöl,szóval mondhatjuk ugy hogy majdnem pest.
Féluton? Az kb Fehérvár,esetleg velencei tó?
Merre lax? Kéne egy olyan távolság ami köbö fél utra van mindenkinek.
Ezzel én is igy vagyok!
Naponként járok a mocival munkába,de a napi kb 50km nem igazán egy kiadós motorozás.
Jo lenne valami nagyobb utra is elmenni a mocival.
Szoval nekem sem akadály a távolság
Reméljük csak alakul majd ez a CBR 125-ös találkozó :)
Te hol lax?
Az enyémben kemény 1247 km van
Én Siófok és Balaton közeli vagyok,de a távolság nekem nem gond!
Csörgés,csörgés....na jo lehet csak éppen velemi kis hang,de engem azért idegesitett egy kicsit.
Azért volt olyan furcsa mert csak akkor halottam amikor megcsinálták az első olajcserét.
Lehet elöször valamivel sürübb olajat raknak bele hogy az első 1000km-re?
Hát itt a nyár,meleg van igazi strandidö.
Én benne lennék pl egy Abádszalóki taliban is.
Az nekem is messze van,meg neked is,meg ugy szinte mindenkinek
Na meg egy jo kis túra lenne
Bocsi ezt a képet akartam, és az nem is én vagyok!!!!