Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olvastam a turát nekem is van 1 mitom ugyhogy mehetnénk együtt
addigra be lesz 2x-szer is járatva ugyhogy én is csatlakoznék milyen felszerelés kell oda mert még nem voltam a ringen. de egyszer el kell kezdeni.
meg mennyi a belépö???
Egy nagyon jó TANÁCS mindenkinek!!!!!!!!!!

Ha netalántán összetöritek a kocsitokat, motorjaitokat még és nincs személyi sérülés, AKKOR IS hívjátok ki a rendőrt, mert a biztosító csak akkor tudja simán kezelni az ügyet, mert akkor feketén-fehéren ott van előtte a rendőr megállapítása!!!
Ha nem te vagy a hibás,de nem hívtál rendőrt akkor kész bukta az egész, ezt sztik a legjobban a biztosítósok, ilyenkor általában azt szokták megállípítani, hogy 50-50%-ban vtak hibásak a felek!

TANULSÁG MINIDG HÍVD KI A RENDŐRT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az mindenki tudja, hogy mindig a biztositó jár jol, ez az egész úgy van kitalálva!!!!!!
Február elején történt az eset!!!
Jó nekked F4ther!!!
Nekkem még minimum 3hét!!!!
És az a legszörnyűbb h a biztositó miatt!!!
Szerintem ez az egész biztositó egy nagy kamú!!!
Apám kocsiába belement egy kamion háturol erre apám be adta a papirokat( balesetbejelentő stb...) és semmi sem történt!!!
Erre március végén apám felhívta a biztositott h mi a f*sz van erre a biztositó kitallálta h így nem történhetett meg a baleset!!!
Persze közbe apám saját pénzböl meg csinálta a kocsit!!!
fasza a prizma a hátsó lámpályán,gondold meg
egyébként meg 50ccm milyen kérdés már ez... te ez alapján választasz motort?
már 200X körbejártál minden fórumot, döntsd el milyen gyorsan akarsz menni (CBR ), mennyit akarod h fogyasszon a géped (CBR ), és mennyit akarod a szervizbe tologatni (CBR ) fékek meg mittomén... lehközelebb jön h most hallottam h nagyon jó a tompított fényszórója vagy mi?
újságba van ez a teszt vagy interneten?megtudnád mondani melyik újság volt?esetleg link?
köszi!
Z3 igen tesztelte a derbi gpr-el összevetve! a tzr bizonyosult a jobbnak!
OFF:Rocky nem tudod hogy valamelyik újság tesztelte-e a TZR-t?
szerintem ez a stoppies dolog abból következik h könnyű a motor, na meg olyan a villaszög h alkalmas stoppira...
egy fék nem cask attól jó h fog annyira h stoppizni lehessen vele...
Most tényleg nem volt CBR fikázás, egymást fikáztuk egy darabig de az már más tészta.

Egyébként Nissin fékek vannak rajta gyárilag.

"Stoppiezni viszont pipecek a fékek"
( Jonathan Pearson - SuperBike magazin )
Bejjaasszony nemtom mit olvastál mert épphogy nem nagyon volt mostanában CBR fikázás ne nézz sok győzikét
"...és az adrenalin egyensúlyodat sem ő fogja helyrebillenteni, hacsak valaki ki nem jön eléd, mert a fék csak úgy fog, mint amennyibe kerül."
Superbike
Ugy halottam hogy jók a fékei a cbrnek.Gyárilag milyen márkájú fék van rajt?Ezekre a motorokra is lehet kapni tulméretes féktárcsát?(Ugy mint a robogókra.)Vagy egy brembót rádobni?
miről beszélsz? az utóbbi pár napban kivételesen semmi fikázás nemvolt!!!

valaki csak elmondta a véleményét részletesen, de hát az meg nem fikázás.
most olvastam vissza az utobbi napok hozzaszolasait...hat mit ne mondjak... egyre szanalmasabb emberkek tevednek ide! eleinte nagyon teccet ez a topic mert rockandyroll, nsr...stb sok jerdekes dolgot mondtak, de mostmar meg mondom öszinten meg elolvasni sincsen kedvem ezt a sok balfaszsagot... akit csak fikazni tudja a cbr-t az ne jöjjön ide! tartsa meg maganak a velemenyet!
nem mondom hogy ez a legtökeletesebb motor, de mi szeretjük - azert vettük! es nem hiszem hogy akarmelyikünk is kivancsi a buzi hozzaszolasaitokra!
nem. előtte már 10kor lefekvés és hatttalmas pályázást csapunk már. rajtam kivül tuti van még 1 RS meg 1 mito... minél többen megyünk annál nagyobb poén...
De elötte este ne nyomd a söröket!
Hűűűű... a péntek reggelem izgalmas volt. Csütörtök este szüli napi buliban voltam, vagy tucatnyi Jager, sör vagy 4, 2 koktél és 5kor értem haza. 9re meg kellett mennem ZHt írni.
Na azt az óvatos motorozást amit műveltem a bécsi útig! Kerülni fogom a másnapos vezetéseket!!
Egyébként készüldőjetek cbr-esek!!! 2-3 héten belül tolunk egy teljes délelőttös Euroringet!
(hopp a 2. emoteot mellenyomtam, ugyogy most kicsit furin nez ki... , kijavitom erre:
ja boccs 3-at
tudom:) csak most ittam 2 sört és ilyen kedvem van
no mi a helyzet? nekem meg kb 1-2 het a motorig... na mind1, most amugyis az evvegi felevente levo "kis erettsegiimet" kell irnom... tovabbi jo balesetmentes motorozgatast addigis
Jóvvvan na! Közel van egymáshoz a két betű!