Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mitot és gixxert
de inkább mitot erre a talira elmennék szivesen. de jo lenne ha vkit megismernék a ringen.
tyt milyen az uj rs???
én is olyan gépet akartam venni!!
mennyiért szerezted??
nagyon fasza
Mito, oké már látom
Nekem először motor, aztán sisak+kabát+kesztyű aztán a perecem után térdvédő aztán most csizma.

Dudus, Te milyen gépet hajtasz most?
szép fokozatosan, de jobb lenne ha a ruha hamarabb lenne meg mint a moci...
persze énis fokozatosan haladtam... előzőr Futura, farmer-pulcsi, aztán protkó nélküli bőrdzseki,aztán teljes felszerelés, aztán RS :) Az RSt már teljes cuccban hozhattam el a kereskedésből!
Szerintem mivel budapesti a társoság nagy része, ezért az Euroringen fogtok találkozni.
hogy mennétek meg mennyi lenne az utazo meg ilyenek érdekelnének!!
meg hogy mikor lesz pontosan honnan indultok?
be lehet csatlakozni pl Kecskeméttöl?
mindent amit megbeszéltetek érdekelne
Nekkem nincs csizmám és ezért edző cipöbe járok bár a beleset következtében sérüléseket a csizma lehet h háritotta volna ezért venni fogok az biztos!!!
De csak szépen fokozatosan a ruha, bukó, kesztyű stb semm jöt össze egyszere a kis diák pénzemböl!!!
Akkor még nem volt csizmám, mióta megvan azóta énse motorozok soha tornacipőben.
köszi majd lehet fölhívom őket hogy azt a számot küggyék má el amibe a TZres teszt van
Talán jövő hétre meglesz, de ez az újság oldala:)!!
én volt hogy bukónéllkül mentem vele.
a cora parkolójába első alkalommal persze. top speedem 45km/h volt 3asba
Rockandy!
Tornacipőben? bátor vagy
én teljes felszerelés nélkül /teljes ruha, kesztyű, csizma, teknős gerincprotkó, sisak/ soha, de soha nem ülök motorra...
lehet én vok a gyáva?
feketébe vedd
azt nagyon megköszönném!
Én már ezt a témát körbejártam és bebizonyosodott hogy nekem ez az ideális motor, fogyasztásra, szervizigényességre, szinösszeállitásban, meg hogy minden tuning cuccot meg lehet hozzá kapni ha valami mégsem lenne olyan amilyennek én szeretném. Most már csak 1 dologtól parázok, a mérete, annyira keskeny...vékonyabb mint a robogóm, de pénteken megyek a hondába, és ha ki lesz téve megbizonyosodok arrol is hogy nekem megfelel e méretbe vagy nem.
A robogó magazinba volt asszem, meg is van az a szám, majd elökeresem ha fontos és megmondom mikori számba volt benn.Ha kell talán be is scennelem.
Euroring
Hova kerül a belépő 8000ftba???
8000 a napijegy, 4000 a délutáni 2x fél órás menet (ez csak délután 4-től van)
Semmi fölszerelés nem kell kb. , farmerban polóban is fölengedig az embereket, bár a múltkor rámszóltak hogy legközelebb tornacipőben nem engednek föl, de utána persze fölengedtek.
Szevasz Graz!
Sajna ez a rendőrkihívós nem míndíg műkszik.
Beálltam egy autó mögé(igaz pár cm-re) és az a köcsög kihívta rám a rendőröket, hogy összeb....am a lökhárítóját. Az én gépemen semi, de semmi nem látszott. A Rendőr-bendőr fotótott, meg azt ajánlotta ismerjem el a kárt. Nem ismertem el. Erre rövid idő alatt jogerősen még meg is büntettek 10.000 ruppóra.
Ennyit a köcsög helyszinelőkről.
EZ AZ 50ccm kicsit fárasztó fiú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja Debrecenbe indultam gyorsuláson osz ott írta ki a számítógép!

Raktam fel új képeket róla NÉZZÉTEK MEG!!!!!

KÖSZI!ELÉG JÓ PASSZBAN VAN A KICSIKE!
most néztem gracz a cbr-edet nagyon jol néz ki.
12 mp alatt van 100-on????
kárszakértő
Időben mondig elég hosszúra nyúlik!
De ha már jön a árszakértő felmérni a sérülést egy 5000-es a zsebébe osz 2x nagyobb kárt jegyez fel!!!
Utánna a javítós céggel megbeszéled, hogy csere legyen a papíron, te meg összehegeszteted pistivel az utca végén a burkolatot osz szépen lefujja vki!

Így még haszon is van a balesetből! Ezt vegyétek egy INFO-nak!