Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. nem csal az órám,
2. a gyorsulási versenyen uannyit mért a számítógép
3. több kocsi is bizonyítja
pilisbe:)
gracz neked csal az órád
én ma voltam Norrissal egy jót gurulni a Pilisba, sajnos pont a jókis kanyaroknál vízátmosások voltak Ő is mondta h 120-5 körül ment kb maxra...
Az enyém mindig megy 130-at!
Amúgy szoktam lenni DEBRECENBE néha!
Nézd meg a videót!
Ha valaki követné a fórumot multkor rakatm fel a 138-as videót!
NÉZZÉTEK MEG!


Ott van a feltöltött videóknál és az a neve, hogy

Honda Cbr 125 R 138km/h!!!!!!
hát nem tudom, tisztába vagyok vele hogy a CBR nem 1 gyors masina de bátyám CBR-je az 2 személlyel meg 120at, jó a második személy általában öcsém, aki össz-vissz 40kg
de ha bátyám egyedül megy vele akkor 125-t megy vele a gép de van mikor belekap a 130ba is, de annál többet tényleg nem megy, szal azt hogy 130at megy azt nem merném kijelenteni mert arra nem mindig képes, de a 120-125 az megvan neki, de nem értem hogy másnak mért csak 110et megy, most vagy mi vettünk típushibás CBR-t vagy a többiek
ja,300nál kezdünk reggelizni
jah még a 200 sem ritka csak egy nyitott dob kell hozzá!
á az semmi mennek itt 140-160-t is vele egyesek...
Debrecenben kíváló idő van a motorozásra! Csapattam is néhány kört délelőtt. Nekem 110 fölé nem nagyon akar menni a mutató . Pedig itt azt olvastam, hogy megy 120-130-t gyárilag . Biztos nagy hátszele volt az illetőnek, aki ezt leírta.
Nálatok is gány idő van, vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsések???!!!???
Valaki vett már a CBR-re csomagtartó hálót?????
Rocky gurulsz is vagy csak behuzod a féket és stoppppp? én is gyakorolgatom bár még nincs ilyen magas, meg néha van h megcsuszik az első gumim, szerencsére nem volt még perec:)
Ja a múltkor volt az a Videóknál a Honda CBR 125 R 138km/h, na utánna egy pár videóval van feljebb egy olyan nevű, hogy Simson na azt is nézzétek meg 12 Mb!
Én bohóckodok rajta!
egész jól küldöd srác, grat!

Nekem is ígyvalahogy ment annó a Futurával, de az új RSt baromira féltem és nem merek vele ilyeneket csinálni :)
És mennyiről nyomod? Én a végén már az evoval 120-ról, jó mondjuk slick gumival, dehát akkoris : ))))
Rock, te egy állat vagy!!!!!! és csak finoman
Kezdek belejönni a témába
www.ivtm.hu

lehet jelentkezni uj tanfolyamra... gyorsan mert 1-2 nap alatt betelik a létszám!
Bencével mikor mentünk ki hungaroring nyílt napra majdnem nekem is megvolt egy "kis állat". Kb 60-nal mentünk a 3-ason kifelé, mikor az egyik lejtőn még pesten a Bence után kiszaladt egy dán dog (ami nem arról híres, hogy kis termetű) én meg pontosan mögötte érkeztem. Szerencsémre jók a ciberén a fékek meg kormány kis mozdításával ki tudtam kerülni, de nem kellett sok hogy mind a ketten az árokban kössünk ki.
Én is eláztam vasárnap reggel (kisgatyámból csavarni lehetett a vizet ) Szarvasról hazafelé, de legalább este nem esett, tudtunk horgászni, meg sátorban nyugodtan aludni+persze Szarvason motorozni(1 motoron hárman )+felmenni DISCO-ba berugni !
Semmi értelme nem volt ennek a kompetencia baromságnak...ügyefogyiság !
Összefüggéstelen, logikátlan baromság!
tényleg jobb idő volt ma, de ezért hideg volt, és fújt a szél, de azért ma is mentem 210km-t
már van 740km a paripába, már csak 260 és téphetem a bajuszkáját már alig várom


egyébként ez a kompetencia 1 marhaság, nem is érdekelt nagyon az egész, volt amit osztálytársam mondott én meg csak karikáztam,sztem marhaság az egész