Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy éve ültem rajt, de akkor még kisebb voltam, meg azóta már ültem miton, zx10R-en, ER-6n-en, Z-750-en meg még sorolhatnám...Azóta lett egy kis tapasztalatom melyik is a kényelmes, de azért ha széles azért az jóü, azért érdekel a pontos méret.
50 ccm pihenjél máár......... most ha azt mondom hogy az ülés szélessége 25,84 cm akkor te eltudod dönteni hogy kényelmes vagy nem............ menj a szalonba ülj fel rá esetleg ha tudod vidd egy körre azt csá
Nagy újság...... De valéaki nekem egy pontos ülés szélesség méretet mondana?
én még ültem is rajta a motorkiállításon felejthetetlen élmény volt
én már láttam szalonba.szemből.
nem mert hallottam már de nem nagyon nézegettem idáig...én dagonyázós vagyok nem utcán járkálós.... de megnéztem tüzetesen és hátt pfff
és ez újdonságnak számít???
hát az h nagyon vékonyka kis motor volt...pffujjj
és mia vicces?
ma láttam 1 csajszit repsolos 125ciberrrel a rómain...
Valaki megmondaná nekem hogy a cbr-en hány cm széles az ülés?Hátha pici lenne nekem...Pénteken megyek megnézni, de azért elötte jö lenne tudni egy méretet, meg ha lehet a tank szélességét is megirhatná valamelyik kedves fórumos társ.Kösz!CSÁ!
vagy www.hasznaltmotor.hu
www.hasznaltauto.hu és ott keresd a motorkerékpároknál!
Meg a végsebességbe az is beleszámít hogy 184 centi vagyok. És hát ugye semmi idom nincs vagy vmi ami eltereli a szelet. Kicsit nagy a légellenállásom . De annyiból jobb hogy ezen lehet érezni a sebességet. Ha ezzel 80-al megyek oylan mint miton mondjuk 130.
Egyszer próbáltam eddig úgy hogy maxra húztam a gázt. 100 körül mentem, de onnantól lehet hogy még gyorsul kicsit, de nem akartam nagyon szétforgatni még. Az utazója sztem 80-nál van. De egyenlőre elég az nekem. Viszont mito után keleti kényelem. Majd 2 hét múlva lehet hogy kipróbálom hosszabb távon is, elmegyünk velencére . Csak ne legyen ilyen szar esős idő.
Kössz.
Ja értem!
Nálam úgyvolt h aztmondták most utoljára segítenek a motorban! Fater aztmondta hogy újba segít, de akkor csak max. 125ös lehet! Így hát az RS lett a nyerő :)

jó motorozást az YBRel! Hogyállsz a bejáratással? mennyit megy?
Szeki! szerintem jo kis gép az uj szerzeményed és sztem városba a legideálisabb is takarékos motor balesetmentes vezetést hozzá!
Igen, mito volt előtte. Jó lenne vmi nagyoobb, sztem már elboldogulnék vele, csakhát A1-es jogsim van. Mitonak volt csomó baja, nem akartunk még1 használt motort venni. Ígyhát ha komolyabbat akartam volna akkor csak úgy lehetett volna mint nekd hogy egy új rs vagy mito. De 2 évre megvenni olyan drágán sztem nem sok értelme lett volna. Majd jövőre lerakom a korlátlan jogsit aztán veszünk vmi nagyobbat, mondjuk egy 400-ast.
Hello nem tud véletlenük vki elado cbr 125-ert? elore is köszi!ha igen lécci jelezzetek!
Figyu már! ennyi baja van a gépednek amennyi a képen látható, vagy sokkal komolyabb???
Szeki!
Neked Evod volt nem? hogy sikerült leváltani egy YBR-re? Amúgy grat az új géphez! Nem akartál volna vmi komolyabbat?
Egy egész ezrest???
Kedveséged határtalan!!!!!!!!!
De, de az még legalább egy honnapig szervizben lesz a baleset miatt!!!
És az a röhej h már egy honnapja bent van csak az a drága biztositó jovoltábol h az a ......

De amugy csak vicc volt nem akkarok venni mert ha kész lesz a CBR még megsértödik a drágaságom h egy másik motoral lát engem!!!
Pont ezt akartam kérdezni.