Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a buszos velem is megtörtént már, meg a balatonparton mikor gurulok akkor a csajok integetnek mindig, pedig aztán elötte soha nem láttam őket, ismerni meg biztós nem ismernek mert osztálytársaim nem ismernek fel a motoron csak az akinek már megmutattam a gépet! egyébként a falusi kocsmákból szoktak még kirohangálni és mutogatni hogy pörgessem a gépet meg ilyenek, meg hogy 1kerekezzek,de nagyrészt nem szoktam törödni, főleg mikor a kis szaros 5-6 éves gyerekek leugranak a bicajról és pofákat vágnak meg mutogatnak mindenfélét
Ilyen buszos ablakhoz tapadás velem is gyakran van. Autóriasztók is gyakran köszönnek nekem
jah és a hayabusa váltások fistvántól:

1. sebességben 145, 2-esben 180, 3-asban talán 230, 4-esben 260, 5-ösben 295, 6-osban 300-nál többet nem mutat, mert van egy kis pöcök, ami nem engedi tovább a mutatót.
jah... lányok tényleg sokszor integetnek meg köszöngetnek, de csak azt vettem észre h mindig akkor amikor full felszerelésben vagyok jól esik meg a másik meg amikor busz mögött állok akkor csomószor van h odacsődülnek iyen társaságok és volt már h elkezdtek telóval fényképezni. hát ezt nem nagyon szoktam túráztatni mert nincs olyan hangja üresben, csak fokozatban és 6 felett
Én szoktam inteni motorosoknak akkor is ha motor nélkül vagyok. Nekem általában azt szokták mutatni hogy túráztassam egy picit a hang miatt.
Milyen motorod van?
nekem meg folyton integetne, pedig fingom nincs hogy kik azok, de 1szer majd megállok és elbeszélgetek velük
Énis épp ezt akartam ajánlani.

Gyalog voltam mikor az említett utánam kiabálás történt. Elötte egy pár héttel láttak sisak nélkül, mikor a barátnőmet vártam egy buszmegállóban a motoron ülve. Onnan tudták hogy van motorom.
elég csak megnézni a sportmotor által készített gsxr1000 és zx10r videókat, ott is látszik hogy kb 170 ig tart az 1-es......amúgy az én 929RR-em is megy kb 140-et 1.ben.
én azt hallottam hogy az 1000-es gixxer 170-nél pakolja a 2.-at .... szerintem még ez is elképzelhetőőő
Ha én azt mondom, hogy 150-et megy akkor ne agyaljatok ezen!!!mer annyit megy tuti (gyári áttétel)
hát nem tudom szerintem nem.de legegyszerübb ha megkérdezünk egy Hayabusa tulajt
én eddig a cora parkolojában mociztam csak a TZRrel de ott egy csomóan megnéztek.
kérdés hogy mit gondoltak?"mi a f@szt körözget itt ez a hülye gyerek?!"
simán megy annyit.........
kizártnak tartom hogy egyesbe 150et menjen
engem is eléggé megnéznek az emberek.. csajok is, bár azok rohadtul nem érdekelnek...
a lényeg h nekem tetszik a legjobban a motorom :)
én ilyeneket nem hallok mert kurva hangos a mocim, és kb megsüketülök a bukó alatt........... ebből én csak annyit veszek észre hogy kb minden ember megnéz mikor elhúzok egy buszmegálló mellett vagy egy piroslámpánál állandóan sasolnak a tükörbe amikor mögöttük állok
Barátnőmmel 3 éve vagyok együtt, a motor még csak másfél éve van meg. Szal még nem volt alkalmam kipróbálni hogy buknak-e rá a sunák. Egyszer ugyan utánam kiabálta 2 lány hogy klasz a motorod, de ennél alaposabb tapasztalatom még nincs ebben a témában.
nekem csak egy sz@ros TL-em van,igaz csak annyi lóerő,mint ahány köbcentis a mocitok,de az is megy 1-be annyit,mint ahány köbcentis a mocitok!!!
Hát akkor 1 185 lovas hayabusa szerinted nem megy 1-be 150-et?
TZRemen utánégető is van

az te jobban tod hoghy mikor menőő egy motor, mert ugye a tiedre buknak a pinááák
Egy szalonnasütő is kéne rá!, meg egy párkolbász a kormány végére hogy bukjanak rá a csajok!Most ez a menő aszondják!Ez a londoni Trend
Hát akkor bővítsük a turbót egy PB gázpalackkal és hellyezzük el mondjuk a kipufogótoroknál a biztonság árdekében! Nem lehet baj, me ha túlmelegszik csak jobban gyorsulsz!
sztem 2-esben....
de az csak power szeleppel együtt az igazi csak a nagy gyorsulásban szét ne törjön a váz a hegesztésnél