Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a fun az inkább fan, amúgy meg nagyon sajnállak azért, mert csak így olvastatok egy motorról és megvettétek. De inkább no komment, rem olvastok majd egy crossról is, és az is hasonló nehézségek árán lesz a tied Aztán húzz bele, ha egyenesben megy a CBR 138at, megy az lejtőn 145öt is!
Én mindig is és most is crossmotor fun voltam és vagyok és nem érdekelnek annyira ezek a gyorsaságik, de hát ez van faterom egyszer olvasta az újságba én megmutattam, hogy hogy néz ki oszt megvettük!
Gyalog járok iskolába mert a koli a suli mellet van közvetlenül!!!
egy 1979es évjáratú MZ TS 125 kicsit könnyítve,kicsit megpiszkálva.87et megy csak....Szívesen akármelyik 125ös CBRel kiállok 100m-en!!!!
Ez mi?
Gracza!Komolyan mondom,hogy még ezzel a géppel is kiállnék veled 100m-en...Nem sok esélyed lenne...Pedig ez is 125ös és van pár éves....
Tyt...eszméletlen szép a mocid=)
megtudnád mondani, hogy mennyibe került ? (reg. dóval meg ilyesmikkel együtt.)

amúgy már én is régóta olvasója vagyok a fórumnak...
Bazz . Ennyi erővel azt is írhattad volna hogy nem tudtam hogy csak 2 kereke van de azért jó.
amikor vetted nem tudtad h 4t? hát sztem ezzel nem fogod népszerűsíteni magad!
az ilyen hasonló sztorykat sztem jobb ha titokban tartod
Oldalszélben még úgy sem, mert akkor meg olyan mintha vitorlán ülnél.
Lehet hogy én fogtam ki selejtes példányt, de a tapasztalatom az hogy 110-ig felpörgethető utána pedig nagyon hosszú egyenes szakaszon, csiga lassan kúszik felfelé a mutató. Én nem mondom hogy nem lehet többel menni, lehet, de akkor a körülményeknek is olyanoknak kell lenni, csak ezt ne felejtsük hozzá tenni, mert a kis CBR-ből 110 után kifogy az erő, és utánna erősen befolyásolják a külső körülmények. Mert szembe szélbe nemigen lehet 138-at menni............
De megy 130 fölöt!!!
Egyszer elmentünk a bátyámal motorozni (Ferihegyi reptér és Taksony)Odda vissza és a 0-os ment a motorom 135-öt az én 75 kg-mal!!! Semmi tuning nincs a motorban!!!!
Amugy amikor én meg vettem még nem tudtam h 4t-mű, de ettöl függetlenül meg vagyok vele elégedve!!!
na abba hogy melyik a legjobb 125ös motor abba ne menjünk bele,és hogy jól nézz-e ki a CBR az is izlés kérdése.van akinek tetszik,van akinek hányingere van tőle.és te csak ezért vettél motort?hogy villogj vele?pffff
gondolom az iskolába járáson kivül másra nem is használod a mocit...
gratulálok asszem megtaláltad a motorozás lényegét... jól néz ki és buknak rá a pinák.. pfffffff
ez a tárcsa 1 sima kerek alakú volt és kevesebb lyuk volt rajta, apuék csinálták vkinek a mocijára és fúrtak rá még lyukakat, mondtam neki csinálja meg az enyémet is ilyenre, azért egy picit jól mutatna
Van pár elég húzos módosított 125R a képek között. Mostmár egyébként az én képeim is fönt vannak
Na most már annyira felidegesítettetek, hogy megyek osz berugok mint a kutya!!! cső
kösz!
A bikepics.com-on találtam.
Mer milyen körülmények között lehet menni még? lejtőn lefele? 250 km-re körülöttünk nincs se hegy se domb!A videó végén felemelem a telefonom ez a 42 főút látszik is Püspökladány és Báránd között az zsír egyenes és kurvára szép napos idő van az is látszik a videó végén!
Honnan szedted?Nagyon durva!!!
Na ez már valami!
Na, ez a nem egyszerű