Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehát neked van egy ciberéd nem?
560 volt. Mindennel együtt. Mivel használt már va nbenne 830km. Így engedek az árból.
559-ezer és már a tiéd.
540 ezer?
Hát akkor marad az MZ-é!!!!
540ezer újonnan , nem?
Nekkem is nagyon tetszik!!!
Nem eladó véletlenül????
12 Le, 0km-esen vettük, kb 1 hónapos . Szemből sztem pont úgy néz ki mint egy mz . De nekem tetszik.
Hány ló erös?
Hány éves?
Ilyenek mert tényleg szép motor!!!
Csodálkozom h ennél nem integetnek nekked!!!
Mert h nekkem az MZ-én az oké!!!
Nálunk csak akkor állitanak meg ha rendszámos motoral mész buko nélkül vagy ha látszik h nem 50-es és szintén bukó nélkül mész és ha szabálytalankodsz!!!

Amugy békén hagyák az embert!!!
Volt h mig beszélgetünk a körzetisel elment meletünk vagy 6 szimos meg robogos bukó nélkül és a körzetist nem igazán érdekelte!!!
meghökkentő
Kössz. Hm, hát mit szeretnél tudni róla?
egy kis érdekesség az ezresek világából...

"04 Yamaha R1 160at megy 1esben gyári áttétellel

"04 ZX10R 220at megy 2esben gyári átttétellel

nemsemmi :)
Szép a Yamahád!!!
Mit lehet tudni rola?

Ez jó ötlet!
ne hordj bukósisakot akkor megállítanak!
Egyébként a motorral engem sem szoktak megállítani.
Egyszer állítottak meg(szerintem azért mert nem álltam meg a stop táblánál), de amikor levettem a sisakot úgy meglepődött a fiatal rendőr(gondolom, hogy nem egy tinit kapott el)csak a papírokat nézte meg és gyorsan jó utat kívánt.
Jah, meg ami késik az nem siet . De mostanába itt a vársoban szoktak trafipaxozni. Csak én eddig a másik oldalról jöttem.
Ami késik nem múlik!
Áh. Olyan gyorsan nemtudok menni. Max városban.
Amúgy nemtom mivan de engem soha nem állít meg a rendőr, pedig már csomószor találkoztam velük.
Heló!
Közlekedj gyorsan és majd integetnek...(a rendőrök)
Ezzel én is így vagyok. Amióta YBR-el megyek vhogy nem akarnak integetni nekem.
Ugy már én is jártam h a piros lámpánál várok h végre zöld legyen erre a mellettem lévő sávban a kocsibol egy csaj elövette a telefonját és csinált rolam pár képpet meg, h megyek egy kocsi után és hátsó ülésen a kis csaj elkezd vadul integetni nekkem!

De amiota az MZ-el járok nem is köszönek a speed motorosok, csajok sem integetnek és nem is fényképeznek le!!!
Ez nem feltétlen minden motortipusra igaz.Egy babettával vagy akár cska egy krosszmotorral is kevesebb figyelmet vonzunk mint egy speed géppel.
Mondjuk nekünk endurósoknak nem is ez a lényeg.Bár mi inkább kismalac módjára jövünk haza,és nem azért motorozunk h visitsanak utánnunk a kisjányok(mondjuk az erdőn-mezőn legfeljebb a tehenek bőgnek utánnunk ),hanem mert ezt szeretjük.Minél koszosaban érünk haza,annál jobbat mentünk
Igazából csak abba kötöttek bele, hogy Te biztos csak ezért vettél motort, hogy vagizzál a csajok elött.
Azt hogy motorral jól lehet csajozni, azt senki nem vonja kétségbe.
az nem csajozás h a lányok visítanak... még 1er nem dudáltam vissza vagy ilyenek... vigyorgok egyet magamban abból meg ők nem sokat látnak.
Nemrég azt mondtam, hogy buknak rá a csajok osz leugattak,Na most meg mindenki azt mondja!