Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Buknak rá a pinák.... főleg ha elütöd őket a zebrán
a videot láttam, de azon csak a műszerfal látszik szal nem tudhatjuk milyen körülmények között mentél
Nekem széria minden,de bármelyik cbr-el kiállok, legyen azon sportdob, meg direktszűrő!
Nem érdekel hogy csak 138-at megy, me csak 3 liter fogyaszt ha koppolod és ez a lényeg,na meg az hogy bukna rá a pinák, mert sokkal jobban néz ki mint akármelyik hasonló kategóriájú!és olcsó stb...
Nézd meg a VIDEÓT itt van a feltöltött videók között és az a neve, hogy

Honda Cbr 125 R 138km/h

OK?
szerintem normál körülmények között nem megy a CBR 130fölött de a 130hoz is teljes szélcsend kell meg hosszú út hogy felgyorsuljon, a 125 az meg van neki simán, de nem tudom mit akartok kihozni ebből a gépből, gondolom mindenki tisztába volt a vásárlásakor hogy ezzel nem lehet száguldozni, aki meg nem az nincs tisztába a motorokkal és a többi általános tudnivalóval, már többször el lett mondva itt a forumba: ez egy 4T-s moci, nem várjatok tőle sok mindent, a max vége jó esetbe 130, és 100-110ig gyorsul intenziven és alacsony tartományba is erős ezért városba is marha jól lehet vele lavírozni. kár ezen vitázni mert többet nem fog menni tőle a motorotok, a bejáratás témát meg hagyjuk, ne kezdjünk bele még egyszer mert semmi értelme.
abba meg nem lennék biztos hogy tudsz a motorral menni 138at úgy hogy a kezedbe fogod a telefonod, bocs hogy ilyen hitetlen vagyok de nekem ez vhogy nem jön be, de aztán bocs ha tévedek, neked legyen igazad
Én egyszerűen cska szánalmasnak találom
De egyben vicces is Csak röhögni tdok rajtatok
már rohadtul unalmas ez a:nekem 130at megy,te meg láma vagy,de ott a video című stílus
Ezt légyszives most haggyátok abba . Attól hogy valaki észerűen döntött a motorvásárláskor az attól mégy ugyanolyan ember nempedik köcsög...
Anyád a láma büdös köcsög cbr125-ös :)
Nem tom te kinek érzed magad nézd meg azt a kurva videót oszt látod hogy kinn van a réten te láma!
temeg szakadékba mérted ezt? :D
Ez egyébként általában mindig így van, pont tegnap néztem a Polgárőr-trafipaxon a kocsiban ülve hogy 60-nal mentünk elvileg de az kijelző az út mellett csak 50-et mutatott. Szal -10km/h, motorral ugyanennél a trafinál csak -5 szokott a különbség lenni.
Nem értem ezt a 110-et!
Én 81 kg vagyok, amikor felvettem a videót akkor a teljes karom kilógott a plexi mögül és még így is sima! Sztem nagyon féltitek ti ezt a kis HONDA!!-t
Amúgy nekem is eltünt egy kis hűtőfolyadék most, hogy be lett járatva a gép. Amúgy meg most jút eszembe, hogy elfelejtettem visszatenni a beömlő kupakját. Na szedhetem szét megint.
Most 13000, de már 2000-nél is ennyit ment!
jajjj, nehogy elkezdjük megint ezt a durva-bejáratás témát!!!!!!!!!!!!!

Nekem is van sisakhálóm, Kva jó, állati sok cuccot lehet vele cipelni, nagykirályság.
300 km óta csak koppon megy!
Ezért megy ennyit!
Elmondok egy nagy titkot! A lánc-spray a titki az egésznek. Meg aztán nem kell félteni húzni neki a felső tartományban is. Pont tegnap fújtam be jó alaposan. Mai gurulásnál már 5.ben is megvolt a 110-115. És természetesen jól el kell bújni a plekó mögé. Nem véletlenül van az ott. Mennyi van a gépedben?
lámák vagytok már 100x megtárgyaltuk ha itt lettetek volna
A kocsik többet mutattak!!!!138 az én órámon a kocsiba már majdnem 148!
Ebből is látszik, hogy mekkora egy ökör vagy:)
Bejáratósan kihuzattad teljesen? Az egészséges?
Én vettem. De miért kell ezt megkérdezni tök egyszerűen be lehet akasztani. Minden háló ugyan olyan.
Szar a motorotok ha nem megy csak 110
Nekem már bejáratósan is 115 ment