Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Szerintem nem a képen látható motoré az adat!
Nyomdahiba!
erről mesélt nekem dadis.... állítólag 6osban úgy áll egykerékre mint a qrvaélet...
VAN!Ezt most scanneltem ki egy német motorkatalógusból! Azt hiszem nem kíván kommentárt!
Láttál már trafit közelről? Volt rajta VAKU???
Nem tom de mifelénk kurvára nem fényképeznek, hanem belenéznek a trafiba osz az meg folyamatosan írja kifele, hogy mi mennyivel megy, ha vki ezt nem hiszi el odamegy a géphez és visszajátszák neki!
Nem tom még tavaly valamikor öszi szünetben!!
Melyik hónapban történt?
Figyú én nem bolonditom a népet csak elmondom h jártam!!!
De ha téged nem érdekel vagy hűlyeségnek tartod nem kell elolvasni!!!
Amúgy ez melyik hónapban történt nemrég?
Akkor : az hülyeség, mert akkor sztem vmi más világban élsz!
Figyelj ne beszéljünk ennyit róla ennyit! Tuti hogy nem TRAFI volt 200% feltenném rá az életem lazán!
Nem kell itt bolondítani a népet mindenféle hülyeséggel!!
És ha azt mondom h hajnali 5kor fényképeztek korom sötétben !!!
Reggel mentem dolgozni és akkor!!!
monnyuk kb yah
Wartburg
van 600as 2T?
szerintem is kiskategóriában csak is 2T, már 400-tól viszont lehet 4T is ha speedben gondolkodunk
2T
Ma megkapta haverom az A-s jogsiját, de sajnos nincs saját motorja, ezért az apukája Hayabusájával kellett motoroznia!Aztán csapódott hozzánk még egy Yamaha Dt 125 is és kellemetlen érzés volt 5km -ről figyelni, hogy mennyire otthagyott mind a kettő! A DT volt a legcinkebb,mert annyira odavert, mint az állat gyorsulásba már 1.-be végre meg haggyuk!A Hayabusáról, meg nem is beszélek koppolom 130-al osz egy gázhúzás (egyébként 200Le) és egyből 220-al ment!
egyébként ma voltam motorozni és igaz hogy volt 1 kicsi szembeszél, vagyis nem volt olyan kicsi mert rá kellett dölnöm a gépre különben le akart kapni és így mentem 120-125el, a legrosszabb esetben is ahol tényleg nagy volt a szél vagy más dolog miatt, ott is megvolt a 115, de ez úgy volt hogy 4.be 110ig kihuzattam akkor adtam neki egy 5.et és végig azt használtam abba ment 110-től 122-ig kb és végig 5.et használtam volt amikor nagyon el tudtam pörgetni akkor feltettem a 6.at is és akkor igaz mintha visszaesett volna a motor meg vesztett az erejéből jócskány de megvolt a 125km/h! mondjuk nem gáz mert így se volt aki elöttem maradt volna, volt autós aki versenyezni akart de 110nél jobban nem jöhettek utánnam
mondjuk volt már olyan is mikor apu ment az ő motorjával és 160-170ig követte az autó
Na, és megvan már a válasz a nagy kérdésre? Elférsz rajta?
ha jól tudom akkor a motor hivatalos ára 684000Ft+95000Ft regisztrációs adó és így jöni ki 779-re, plusz még a névreírás meg minden de ez az eladótól függ hogy felválalja e vagy veled fizetteti ki mert az én motorom 776-ra volt kitéve de mivel tavalyi model ezért megkaptam 679-ért regadóval névreírással műszakival és minden kutyakakival együtt!
Ma a szalonba kivolt rakva a repsolos cbr 125!!K*rva szép volt imádom!!! De az eladó nem volt valami tályékozott...Mennyi is most a hivatalos ára?Mert a boltba 779 000-et mondtak, a honlapon meg 749 000 van
Ennél az esetnél valószínűbbnek tartom, hogy fotóztak a közelben, mert a trafi NEM VILLAN!(szóval egy újabb baromság leírásának szamtanúi lehettünk)
Hogy kihalt a fórum mindenki motrozik vagy a vb-t nézzi???
Engem 90nel fényképeztek le ugy h 40-es táblánál elöző évben és nem történt semmi sem!!!
Csak egy vilanást láttam és kész, de távolabb rendöröket nem h várakoznának rám!!!
Ugy h nálad nem tudom mi a helyzet mert h megállitotak míg engem nem!!!

Sztem mindenkinek!!ááááá
egyébként nekem 4-esben megeggyezik a fordulatszám a km/h val, minusz két nulla
40 km/h - 4000 rpm
60 km/h - 6000 rpm
100 km/h - 10 000 rpm