Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miegyszer a daewoonkkal elcsaptunk 80bnal egy macskát,aki úgy gondolta hogy a dzsumbújból csakúgy kirohan az útra.nagy csattanás macska repült vissza az erdőbe nem hiszem hogy baja lett nem lett véres a lökhárító
hát van egy csaj az osztályba ha beülnél egy órára utána ha valaki azt mondaná neked hogy a szőkenős vicceknek nincs alapja azt tuti szarrá vernéd...
Amikor én írtam akkor is ilyen "nehéz" volt , mégis a tanulók több mint a fele az elégséges szintet se tudta megütni, ezért van pánikban két-három éve a magyar oktatásügy.

Ma egész jó idő volt, egy 125-ös haverommal mentünk kb. egy 100-ast, fain volt. Viszont megvolt életem első kisállat elcsapása. Egy kis utcában elkezdett egy vörös macsek spintelni mellettem, velem párhuzamosan és egyszercsak gondolt egyet és át akart szaladni elöttem , kapott fejre egy szép kis rugást a csizmámtól amikor észrevettem hogy át akar rohanni elöttem, azonnal lelógattam a lábam a lábtartó elé hogy ne tudjon átszaladni a két kerék között, ezért rugtam meg szegényt, de így kicsit jobban járt mintha átrodeóztam volna a gerincén. Megálltam megnézni hogy mi lett a macskusszal de nem találtam sehol, gondolom elszaladt. Remélem nem lett komolyabb baja mert nem szimpla utcai kóbormacskának tűnt, meg egyébként is.
A magyar oktatás még jobb, mint a magyar foci!!!!!!!!
Bíznak a színvonalban! Biztos akarnak hencegni valami jó eredménnyel.
én is írtam ma ilyen kompetenciát,hát mégegy akkor baromságot!
a feladatok olyan "nehezek" voltak hogy még a 6éves unokatesóm is megtudta volna csinálni,ha fölolvassák neki
Megvan a középfokú németem!!!
csá
A tanulók teljesítményét mérik fel magyarból /szövegértés/ ill matekból... Név nélkül kell beadni, de az a poén benne hogy a kód alapján visszakeresnek ha nagyon hülye voltál a teszten és felelősségre is vonhatnak!! Annó én is írtam ilyet, egyáltalán nem nagy cucc, még élveztem is a tanulás helyett :)

...én sajna már érettségiket írok az ilyen kompetencia tesztek helyett
Mi a a manó az a teszt? Holnap lesz a hivatalos napja? Unokaöcsém is azt ír holnap.
az biztos mert Apunak is az új 600as Fazer-je van és kegyetlen 1 gép, az R6-os mocija van benne multkor szinte repültünk vele

nah jóccakát én lépek, mert holnap vmi kompotencia felmérést írok vagy mi a fax és még korábban be kell menni suliba mint eddig
Szomszédom ma kapta meg az új motorját(18. szülinapjára). 125-ös Dealim-ot cserélte egy zsír új 600-as Fazer-re. Valami gyönyörű a motor, nagyon tetszik. Picit zavar hogy így alátesznek mindent, dehát jó helyre kell születni és kész. Egyébként jófej a srác, legalább többet nem kell rá várnom mikor együtt motorozunk
Annyira szép 600RR-t láttam ma!
Át is pártoltam rá, mert eddíg 600f-et akartam.
persze, a másik az már ezres lenne
Csak 1 lenne?
Neeee, csak jön a jó idő. Most kicsit monszun van aztán jön a Hawaii.
Legalább is nagyon bízunk benne!!
baszki hallottátok mennyit keres a csávó, 3milka angol fontot évente, azt oszd le hónapokra, az kurva sok, asszem ha annyi pénzem lenne akkor lenne egy 600as pályagépem is
hát egész nyáron 2 hét jóidőt jósolnak
de akkor esőbe fogok motorozni mert nem fogom bírni


hát ma jól kikaptunk, sztem nem fog már változni a 3:1
de látom hallgattál rám amikor mondtam, hogy csak 500ig van bejáratás
Amúgy csak óvatosan, mint ahogy az előbb mondtam az én mocim most kezd magára találni 1700kmnél. Aztán lehet, hogy csak túl kesztyűs kézzel bántam vele eddig!
Azt mondják hogy hozzá kell szoknunk ehhez az angolos időjáráshoz, mert a globális fölmelegedés nálunk ilyen csapadékos szélsőséges időt eredményez.

3:1
én meg is vagyok bolndulva persze én az esőzés miatt
Jaj, de szomorú látvány!
Meg is bolondulnék ha nem tudnék most motorozni.
vasárnap én is szarrááztam, 50km-ert mentem esőbe, akkora eső volt hogy volt olyan autós aki lehuzodott mert volt ahol állt a víz az úton meg szakadt mint az állat én meg volt mikor 100al előztem, persze utánna visszaálltam 80ra mert bejáratos, de már van benne 530km szal 1szer megtereltem

de jó lenne ha szombat vasárnap jó idő lenne mert pannónia-ringre akarok menni mert Alpok-Adria bajnokság lesz meg suzuki kupa meg mit tudom én még hogy mi!
én ma motoroztam egy karikát. Igazából csak borult és hideg az idő , de viszonylag ritkán esik a felhőkből csapadék. Vasárnap viszont szarrá áztam, ennyire még soha nem áztam el, élveztem nagyon.
F4ther-ral mivan? se MSN-en se a fórumokon nem láttam már vagy egy hete, csak a motorját láttam szétbontva a szervízben.
Nagy mázlim volt!
Lógott a lába mind a két nap, de velem voltak az égiek.