Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motoroztál, mért arra van rá lehetőség?? itt 2,5 napja esik az eső
Ez sem rossz ötlet . Majd ha közelebb leszek a szervizhez akkor majd rákérdezek konkrétan.
Kezd amúgy magára találni a kicsike. Ma is meg tegnap is egész nap jóformán motoroztam és volt 1-2 szakasz ahol lehetett húzni neki és "javul" a végsebesség.
Nincs valakinek tapasztalata 1.9 dci Megane-nal?
majd visszajátszák, mert gyönyörű volt
És én pont a gól alatt mentem el telefonálni
bocsi, már csak 1el vezetnek, gyönyörű magyar gól
még rúghatnak 1-et... ez igy lett kiszámolva... aztán jön a mi 6osunk.
képesek vagytok ilyenkor is ilyenekről beszélgetni, mikor éppen az Angol Magyar mecsen az angolok 2 góllal vezetnek!
és mikor megyünk euroringre... ti vizsgaidőszakban egész nap tanultok? pl 1 délelőtt sem fér bele?
De, asszem mégis leszedik a tankot az ellenőrzés miatt, de akkorse velük rakasd be a légszűrőt mert azt külön fölszámolják! Majd mi megcsináljuk szépen, gyerekjáték az egész és utána más szemmel néz az ember a motorra ha tudja hogy saját két kezével tuningolta a gépet.
Nem szedik le a tankot a 4000-es szervíznél, de egyébként szívesen segítek beledobni a légszűrőt, már nagyon penge vagyok ebben a műveletben
Na jah! Ezért most én sem fogom elvinni szervizbe. Majd a 4ezres szerviznél fogom azt megcsináltatni és ha már úgy is leszedték a tankot akkor már a levegő szűrőt is kicseréltetem sportra!
Nekem is garanciális még a motor, de nekem ennyit nem ér, ha valami baja lenne az már egyébként is kijött volna.
helyes-helyes
Hát ezt nem tudom hogy adnak-e!
De nem rosz ötlet majd utána kérdezek!!!
Na persze nem megy ettől kevésbé jól a motor csak tuti, hogy meg fogom egyszer szívni. Mert megszokom, hogy: áhhhh pirosban vagyok akkor még van 2-3liter. Aztán elfelejtem megnézni és mondjuk az Árpádhíd közepén meghal a gépezet. Én meg sikítva menekülnék, de nincs hova mert mindkét oldalon korlát van. És itt elég kockázatos vállalkozás 50nél lassabban menni.
cseremocit nem adnak?csesszék meg smucigok...
nekem is ilyen a mutatóm, multkor már majdnem pirosba volt és mikor tankoltam bent bele 5 liter, ami annyit jelent hogy a fele, az sehol sem piros! de aztán ez legyen a legnagyobb baj a motoron, mert ilyenkor megállok és 1500Ft-ből tele van a tank
Ezt nem hiszem el !
Ma felhívtam a szevízt és azt mondták (legalább öszinte volt a srác ), még legalább 3hét de lehet akkár egy honap míg kész lesz a motor!!!
Állitolag a javítás 1hét vagy másfél a többi meg még mindig az a kedves biztositó ideje hogy az a ..... !!!!!!!!!!
Jó neked! Nekem meg még garanciális a gép!
Én többet nem viszem szervízbe a mocit, majd ha meszet ettem
Nekem akkor jól van beállítva gyárilag, mert nekem nincs ilyen problemó.
Igen, ez így szép és jó lenne, de sajnos nem ez a helyzet. Nem is megy bele a pirossba anniyra keveset mutat és még így is van 2-3 liter benne. Vagyis szar a mutató beállítása. Már voltam szervízben is vele. Ott kell hagyni a mocit és beállítják rendesen.
Héjkás, álljon meg a menet!!! Mikor eléri a piros vonalat, az azt jelenti hogy 3 liter benzined van még (ez kb. 100km-re elég, ami alatt még a leglakatlanabb területen is találsz benzinkutat)
Szal 3liter a tartalék benya. 10-3liter az 7 liter és ha megnézitek akkor úgy is van beskálázva az óra. A piros vonal után jön egy vékony mező (ez 1 liter) és ezután meg háromszor ennek a vékony mezőnek a kétszerese(ami 2 liter) Szal. 3 liter tartalék + 1 + 2 + 2 + 2 = 10 liter.
Remélem mostmár minden világos
Múltkor meg is szoptam miatta, elmentünk gurulni 1et (a mutató félig mutatott), mentünk talán 150km-t és azt veszem észre h teljes pirosban van, megállunk tankolni és még 6 liter sem ment bele!!!!!
Hát ja elég idegesitő mikor mész és azt látod h üres a tank, amikor nem is.......látom akkor nem csak az én CiBieR-em csinálja ezt!!!!!!!
Nekem is igy mutat!!!!!!!
Régen a pirosban van már, elmegyek tankolni és megy bele 6-7 liter!!!!!!!
Nektek a benzinvisszajelző jól mutat?
Pirosban van már régen a mutató mikor még félig van a tank. Baromi idegasítő!