Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ja.Én is elképzeltem rajt egy ilyet, de azt ittem cbr-re ilyen nem létezik....
Mindig csak a fűzés az nagyon megy
angyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hova valósi vagy?
talizhatnánk!!!
vegre meg van a motorom! csütörtökön hoztam el.... es egesz hetvegen aztam de azert jo volt
Na ma szép az idő! de du-nra elromlik
RockandyRoll!
Nagyon komoly a barátnőd......,remélem a következő motorod is ilyen komoly lesz
A könyvbe : 1000 , 4000, 8000, 12000 ...km-es szervíz van írva
Lenne egy kérdésem: most 4000 km-es vagy 6000 km-es szervíz van???
Nekem Békéscsabán és Szegeden is azt mondták, hogy elég ha 6000-nél viszem!!!
lécci segítsetek!!!
Ezt nézzétek : Kicsit odabök
Tegnap voltam Honda napon, de sajna nem tudtam megnézni a cbr 125-öt. De volt streetfighter show, az tetszett.Jövő héten már ki lesz téve azt mondták, akkor megnézem.
holnap valaki megy ki a suzuki napra?
nekem 7000 volt de nem vittem olajat!
300 km 12500 ez az én stílusom!!!!
Nálam 3000 Ft volt az 1000 szerviz úgy, hogy én vittem az olajat.
Azért 3000, mert 3000 az óradij, és minden megkezdett óra egész órának számit!!
Baromi olcsón megúsztam, ahhoz képest, hogy elég sokat szenvedett vele a srác. 6000 pénz volt úgy, hogy én vittem az olajat és kipuff csere is volt.
és nem emlékszel véletlenül hogy mennyibe volt neked az 1000km-es szervíz??
Csak úgy szólok, hogy még 100km-ered van hátra a bejáratásból. Nézd mag a könyvben. 500kmig ír 6000res fordulatot. Én is így csináltam és nyugodtan lehet húzni 500 után. Jó persze nem gyilkoltam a gépet azonnal, egy kis fokozatosság nem árt utána sem. 1000re szerviz után miután az új olaj jól átjárt már mindent indult az ereszd el a hajam. Most jöttem haza és megint viszem ki.
ma már van 400km a mocimba, ma mentem vele 222km, már szétültem a seggem, mert túl lassú volt a tempó de már csak 600km és téphetem neki
Tökéletes kombinációt adnak! Sztripíz és gyors motorok!
nézzük,nézzük
Nézzétek az RTL Klubot! Kezdődik a Fókusz, és jó motoros videók lesznek benne!
pilisbe... valaki?
du-n gurulás?
Na, de most mi van tegnap este nem volt nagy kecskeméti gurulás?
Bakker, jókor szólsz! Most olvasom a fejleményeket. Kicsit sokáig aludtam, de így is másnapos vagyok. Tegnap esti buli hosszúra sikerült. És másodszor is sikerült bőrig ázni.
Voltatok délelőtt? Mikor lesz még közös akció? Én ebéd után kitolnám a bringát kicsit!
Azért olyan korán mert délután nem érünk rá, én pl. valami kosín koncertre megyek, vagy mi és a többieknek is megvan a maguk dolga