Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vas megye Szombathely ahol lakok Lesz street fighter show, meg stb, ugyhogy buli 1000-el!!
4000 km-enként van szervíz, ez biztos. De én többet nem viszem szakszervízbe. Egyébként 2 év garancia van a motorra.
hol lesz a honda nap?
Akkor te is csak tanuló gépész vagy..Holnap megyek honda napra, és ha ki lesz téve a cbr...ÚÚÚ fotózok az tuti.
17
Akkor nincs gond, mert 3 napig ki kell cserélniük, ha bármilyen baja van, amúgy meg 1 év teljeskörű garancia!!
Én birom ezt a gracz csávót! Egy szakmában nyomulunk...Hány éves is vagy?Amugy a bejáratás az azért kell mert ha kihozod a boltból és egyből nyélgáz akkor bereped a blokk!
Hé ez a 4000km es szervíz tényleg így van nem 8000-ként van?????
Honnan lehet ebbe légszűrőt rendelni?
Olajszűrőt vki takarította már?
Én se!
Gracz, amikor először írtál erre a fórumra akkor az volt a beköszönésed hogy a CBR nem megy 120-at se, erre most feldobsz egy saját 140-es videót. Ezt igazából nemtom mire vélni
Most olvasom, én már gyorsultam VXR 180-an ellen együtt megyünk!
Sztem ez a 12s=100-ra hihető és kb ennyit lehet kihozni belőle (széria)!!
Tegnap ment vaterom a motorommal,de nem kellett mondania, mert észrevettem, hogy végigkarcolta a tankot !
áááááááááááááááá
Ja, én nyertem
Hétköznapi középkategóriás autókat ott lehet vele hagyni, de pl. apám turbo-quattro A4-esével már meggyűlik a bajom. Szal az azért már elkalapál.
Csak a vicc kedvéért, meg Mr2T beszólásai miatt, gyorsultam nemrég egy babetta ellen.
Hát érted ez időre ment, és nem kieséses alapon. Én kb hajnal 1:30-ig maradtam és akkor még nem kezdődött el a döntő! és aki nem maradt ott azt kizárták!
De ez az időeredmény a számítógépből lett kinézve!
Amúgy a Twingók elég jól gyordulnak ilyen 1.4 -1.6 -os astrákat nyomják (Utálom a twingot de ez van)
A stoopinak nem sok értelmét látom, ellégé eszi az első féket!Sztem jobban néz ki, ha kerekezel!
Ma, kb fél év után megyek a piac területén és megláttam egyik ism-met simoval Streetfighterkedik (Kunmadarason 3. lett) és kedvet kaptam a kerekezéshez, Hát a tél alatt nem sokat fejlődtem max 40m!
Majd egyszer azt is levideóztatom!
És mi nyomott le?
Akkor egy 1.2 Twingo mellé raktak be!Azt lenyomtam vagy 20m-rel!
Tegnap délután gyakoroltam a stoppit. Nagyon könnyű, mármint könnyebb mint hittem, csak elég stabilan kell fogni a kormányt a motort meg lábbal egyenesben tartani és már kész is. Persze nem valami nagy szám még ahol tartok, még csak 30-ról merem fölemelni a seggéd, de egyre magasabbra jött fel, ahogy bemelegedtem. Egyszer beszitált a kormány de nem volt annyira veszélyes (mivel még lassú tempóval próbáltam)
12s alatt van 100-on.Hát ...Mongyuk egy rs sincs fenn olyan hamar, az is 8-9 s.Ki gyorsult már autó vagy 70-es robesz ellen? Eredmény?
Kézbe? és amikor 6-osba tetted akkor elö a zsebböl úúúúúú
Meg lett volna az a 140 csak jött az a kanyar!