Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megoldódott a láncgondom,ja olyan tekerős szarral szették ki nekem az üzletbe, ami 7000-ft, és adott hozzá nem patentszemet, hanem egy olyan szemet, ahol a csapok a helyére mennek, és ott el kell ütni a végét.
Ja és ez 1120 ft volt, gondolom a szervíz megcsinálta volna vagy 10 000-ért.
de ha ruhanélkül (motorosruha) buksz index az ciki
Most hogy benéztem ide és láttam a hozzászólásodat kimentem és meghajtottam kicsit a gépet és láss csodát:
100, 6. kb 8100
úgyhogy szerintem csal az órám
meg annyival is okosabb lettem hogy ha nem veszem fel a protektoros ruhát akkor jobban megy végre, mivel a dzsekim válla kb olyan mint egy vitorla
eddig nem nagyon akart 120-125 fölé kúszni a mutató így meg kb 131-132 körül volt a vége és még lehet ment volna csak nem tudtam előzni
Na ha nem lenne rajta petentszem, akkor van egy olyan szerszám, amivel szét lehet szedni a láncot.
Ilyen tekerős hülyeség amivel végülis kinyomod a láncszemből a csapot!Vmi ilyesmi kell neked!
ááááááááááááááááááááá
Ne kezdjétek megint, mondtam, hogy csak értelmes dolgokat írjatok!!!!!

Mi lenne a feladat?
MINDEN LÁNCON VAN PATENTSZEM!!!!!!!!!!
6. 100 7500
6. 80 6500
4. 80 80000
Milyen jó h a rend őreinek jobb dolguk nincs!!!!!!!!
Persze ha valahol verekedés van akkor már nem mernek kimenni, söt a saját szememmel láttam h megfordultak az egyik utca elején mert meglátték h a kocsma elött verekednek!!!!!!!
Én éjszaka a járőr kocsit 40es táblánál 70nel előztem záróvonalon rendőrkocsit
Aztán szirénázva jöttek utánam a városban és akkor a jó kur*a anyád minek hajtasz stb jött itt is a szöveg elveszem a jogsid stb. Aztán haza kellett mennem és jöttek velem a rendőrök is aki elbeszélgetett apámmal aki kinevete. Apám se jár lassan a kocsival meg a kamionnal
Akkor nem szóltam semmit! Én még nem szerelgettem a mocimat csak olyan logikusnak tűnt az.
Jah, hát így más! Akkor azt hiszem, hogy egy 10es meg pár büntetőpont lesz a jutalmad.
Norris kikaptam a kereket, és mikor le akartam akasztani a láncot akkor vettem észre, hogy a váztól ne tudom leszedni, meg felrakni az összeszerelt láncot.
De leintettek és lefozózták !!!
Lehet kár volt megállni !
Bár csak 1 repsol CBR 125 van a városban!!! Nem akartam cinket!!!
Sima radarfotóból mi lenne?!
Hátúl van a rendszámunk!
Ma lefotóztak !!!
50 km/h helyett 63 km/h-val mentem!!!
Szerintetek mi lessz ebből???
Jöttek a szokásos hülyeséggel, hogy jogsi bevonás vagy figyelmeztetés...bla...bla...bla!!!
De nem tudom, majd kiderül !
Ha valakinek volt már hasonló tapasztalata az mondjon már valamit, hogy mit basztak vele!!!
Nagyon!
Kicsit pukkanós a hangja, de én imádom!
Ennek talán megfelel majd a kerékszélessége!
Egyszerűbb ha kikapod a kereket dobtárs!
50ccm!

Találtam egy neked megfelelő méretű motort!
Jó, tudom, hogy ez bicikli, de sztem, ha szerzel hozzá egy fasza kis Malossi tuningos dongó motort, akkor 200km/h-t tuti, hogy megy!!
Nem tudja valaki, hogy lehet - e lánchoz külön patentszemet kapni?
Vettem egy gyári láncszettet, csak nem tudom felrakni, mert össze van kötve a lánc, ha meg szétszedem akkor csak patentszemmel tudnám összerakni, csak nemtudom, hogy hol lehet kapni,és létezik-e külön patentszem.
félreadták... ez nyilvánvaló! na mind1 abbahagytam:) én úgyse veszek 600-ast :)
nem én vagyok áruló a Superbike adta a díjat nem én mellesleg unokatesóm is Hondás.de nekem a gixxer 600 az álom.nem az R6. ez van
Dehis... Éjjen a yamaha r6! :) Legyél már eszednél... teis yamahás vagy:P Áruló!!!!
nem érdemes.a Honda ezt rakta rá ez a jó. Végülis a Honda összedobott már egypár motort... és nem sikerültek rosszul (CBR600RR a legjobb 600as 2005ben )
Császtok!
Most rakom le a 125-öst és egy cbr-t akarok venni.Érdemes rá venni szélesebb gumikat mert kicsit keskenynek talátam.
Mennyire hangos ettöl a dobtol a géped?Amugy a yoshimura sportdobok karbon színbe milyen árba vannak erre a motorra?