Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogtam a kezembe a telefonomat!!
Ennyi!
Megnéztem! 138 volt a vége, de hova tetted a kamerát? Sisak állára, mert amikor elérte a 138-at elkaptad a képet, az útra...
Na összejöt! Müködik most nézem épp!
13Mb
nem tom! megpróbálom!
Most letöltöttem és nekem faszául ment!
Windows Media Player és Xp van!
Ennek mennie kellene,



Nézzétek már meg, hogy nektek is megy me nekem faszául ZSÍR!
Azt néztem, de nem ment az se.Küld el az a biztos...thanx
a 138 KM/H NÉZTED?
Letöltöm én is me most má felidegesít!
Megpróbálom elküldeni!
Sajna nem tudom megnézni letöltöttem, de ugy se megy, lejátszani se lehet.Elküldenéd e-mailbe?
busa15@vipmail.hu
Na mostmár tényleg jó!
Rámentek,hogy VIDEOK és ott lesz az hogy időrendbe vagy a TOP ::: HONDA CBR 125 R 138km/h az a jó
kb 13Mb!!!!!!
jó, elhiszem
Na most már 40 másodperces!!
Nincs meg a 140,mert jött a kanyar de 138 km/h az biztos!!
Keresek egy másik Video convertert
Le tudtad játszani!
40mp es lenne!
De nem tom csak 20s osra már a fszom tele van!
Hát én megnéztem a vidit, de abba csak 131km/h-t mutat az óra és nem 140-et
Hát ide az oldalra a videók közé!
Na most csinaltam egy videót, hogy a CBR megy 140-et!!!!

336 kB csak nem tom hogy hova tegyem fel?!
Én már reggel 7-kor motorral mentem dolgozni!!! Igaz, kicsit esett, de azért van, hogy használjuk, nem csak tiszta időben!!!
Hát nálunk széppen süt a nap!!!
És csak f6-7 körül mehetek motorozni(MZ ) mert vannak nálunk és addig itthon kell maradnom!!!
na nálunk mindjárt full tiszta az ég... úgyh mindenki pattanjon csak szépen vissza és nemsokára indulás
Jah főleg, hogy a farmeromnak víztaszító képessége egyenlő a nullával!
Ha ez a globális fölmelegedés akkor benyeltük. Én úgy voltam ezzel a dologgal, hogy néhány fokkal melegebb lesz, sebaj, legalább tovább tart a motoros szezon. Erre mi van helyette? Egyfolytában esik és szar az idő, tavaly is ez volt, ez nagyon gáz.
Na szép!!!
Amúgy senki sem tudja, hogy most lehet-e vagy sem a papírral vezetni. Rendőr függő. Most, hogy minden papírom rendben van rám se néznek a rendőrök, de ha elmentem volna jogsi nélkűl vezetni tuti, hogy lemeszeltek volna.
Itt is nagyon rákezdett ráadásúl pont akkor mikor már haza felé tartottam szóval szarrá áztam (már megint). Komolyan mióta megvan a moci többször áztam el mint eddíg összesen.
megkaptam a papírt és elmentem motorozni, éppen hazafelé jöttem mikor megállított a rendőr, 1 picit kötekedett, de a másik mondta hogy el lehet fogadni a papír, és a másik is rábólintott, igen ám de nem volt nálam a forgalmi, de csak rámszólt hogy tartsam magamnál!felirta az adataim de nem kellett semmit se aláírnom szal valszeg nem jelentett fel mert akkor alá kéne írni, többször is volt már hogy az adataimat felírták de soha nem volt belőle semmi, és bátyám adatait is felírták pedig ő abszolút vétlen volt
itt is de nézd meg a met.hu-t... siófokon már süt a nap, nemsokára ideér
nem hiszem, mert itt(Piliscsaba) egy félórája esik az eső.