Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, megkaptam.
Megcsináltattam a gumit. Most nem veszek újat.
A pénteki gurulás, hogy néz ki? Sajnos nekem 5től programom lesz, szóval nem tom, hogyan tudok majd menni.
A CBR-Club fórumon megírtam neked egy privátüzenetben a számom, majd nézd meg. Most meg húzok ki a Hringre.
szvsz=szerény véleményem szerint
Kicsit reménykedtem is, hogy meglátlak, mert tudtam, hogy arra felé lax.
Még szép, hogy felismertelek! Olyan bukót nem láttam még máson. A két fülecske elég egyedi. Megörültem, hogy megláttalak, mert tudtam, hoyg te tudsz majd mondani valami okosat. Holnap reggel megyek szerelőhöz aztán meglátjuk, hogy mi lesz. Lehet, hogy végül ki fogok mégis csak menni ahhoz a krapekhoz akit te mondtál. Ráérsz holnap délelött? Messengeren írd majd meg a számod, hogy rád tudjak csörögni. Jól betett nekem ez a mai nap!
nem ez tényleg nem sok de én nem a ti alfátokról beszélek.
arról a bizonyos 147esről.
miért,mennyit eszik?
én a mi alfánkkal utánfutóval Balatunfüred-örkény(euroring) távon odavissza úgy hogy nem lazsáltunk,gyorsulgattunk,utánfutóval,2motorral hátul kihoztam 8.5re a fogyasztást,és 100alatt nemmentünk sehol!
pedig 2literes 155lovas masinka,kapott laza fél tonnát a seggére.
ezt nem nevezném soknak.
nem azért mondtam de sokat fogyaszt.lehet hogy nem a TS miatt,nem értek hozzá.
biztos megszorongatná (még nem ültem civicben)
a szvsz az mit takar?
többet fogyaszt?gondolkodjál már logikusan! ugyanakkora mennyiségű üzemanyag begyújtásához kétszer akkora robbantóerőt adsz,igaz hogy az robbanás terjedési sebessége ettől nem nő,de mivel ugyanazon hengerben 2gyertya van,ezért maga a teljes berobbanás fele annyi ideig tart!
egyetlen hátránya,hogy így asszimetrikus az égés,de az alfások(és bmw-sek) ezt is megoldották,ugyanis olyan gyertyaelrendezést találtak ki(egymáshoz mért szög) ami miatt abszolút ideális az égés.
ergo marhahasznos dolog.
a bmw boxermotorjaiban van duplagyertya még.
ALFA 145 2.0 ts ti qv RULZ és nemérdekel ki mit mond.
meg mondtad h a ti 100 Le-s autótok is megszorongatja
tényleg poénos vagy,de ez igaz szvsz!összeraknánk egy ESi-t meg egy ilyen Alfát ESi nyerne pedig Alfa erösebb
ezzel a CBR 125tel kapcs azaz érdekes hogy R van a végén.pedig inkább a CBR 600Fre hasonlít nem?
meg többet fogyaszt tiszta haszon az egész egyébként elég gyérűl megy.140paci de mindegyiknek fájhat a lába
Pedig hidd el, számít...
de ez szerény véleményem szerint hülyeség...nem sokat érhet az a 2 gyertya fölösleges,max simán indul...de ez saját vélemény
hát minek?hogy legyen!
ki mondta h van? meg minek?
látom nem nézed a barátok köztöt... pedig ha nézted volna akkor tudnád hogy mért írom és akkor viccesnek találnád.mennék,de nincs jogsim (még).("csak" a kresz meg a rutin van meg)
egyébbként elhiszem neked az alfás dolgot,nem azért írtam
aha, vicces kedvedben vagy, menj motorozni,
benzin!a jobb égés érdekében!Barta zsolt is ezt ajálna!
twinspark= hengerenként két gyertyja, a jobb égés érdekében
de a hondába nincs ikerszikra
jó értem az angolt ennyire de fogalmam se lehet mi az a TwinSpark :S nah mind1 nekem jövöre vagy 2 év múlva ugyis Honda lesz az lesz az elsö és utolso autóm :)
állítólag az a legpontosabb fékpad azért volt 20,000.helyileg nem tudom hol.a kipufogót direkt erre az autóra csináltatták van egy kipufogós ismerősük.
igazából fogalmamsincs hogy mit jelent aza TwinSpark.
Twin=iker
Spark=szikra