Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi az a twinspark?alfakat nem ismerem annyira!az érdekes!de akkor elégg jó kipuff lehetett rajta vagy a gyári volt nagyon szar mert különben nem hinném h 18 Le egy kipuff rendszer,max ha fullra arra a motorra van legyártatva!meg attol függ hol mérték?az elöbb leirt civicet elöször lemérték pesten ott lett 135 whp az összes hondás csak röhögöt lehozták pécsre és édekes is meg 140 hp lett "kicsi" külöönbség
unokatestvéremék lemérették (20,000forintért ) az alfájukat (1,6TwinSpark 120le+kipuffrendszer) 138pacit mértek neki de kb.úgy megy mint a 100pacis carismánk.(súlyra is megeggyeznek kb,ha jól emléxem)
ez nem meglepö!mindent padon kell beállítani nem csak a nagyvilágba irni egy programot stb.stb.
ez valóban igennagy überLOL :DD 24 Le----170?ez olyan mint a VTi-kbe egy chip 30 ezer és plusz 15 Le!a jó kurva anyjukat...minusz 15,volt már rá nem egyszer példa
semmilyen vagyis abnormális
emelem 210re.
Valaki mondta közületek, hogy a 115-nél nemakart többet menni neki és azt is nyögve nyelve érte el, szóval felejtsétek már el ezeket a 130-140-eket, ez egy 125-ös 4t!! gyenge fos, mitakartok? Hogy 200-at menjen? Ez ilyen. kész.
emelem 180ra.
Jeee, már 170? egyre többet fog menni ez a foshulladék :)
én tapolcai vok szal az nem távolság, mert 55km, szal majd ha végre meg lesz a jogsi(ami jövö szerdán vagy csütörtökön már a kezembe lesz ) összefuthatunk 1szer, biztos bátyám is jönne mert neki is 125ös CBR-je van
Az elöbb összefutottam Norris-szal!!! persze tök véletlenül (éppen öcsémmet vittem orvoshoz)

Norris, fölismertél vagy szimplán minden CBR125-ösnek megállsz?
Látom megy itt az okoskodás mind a két oldalról!

Nem tudom, hogy honnan lehetne megszerezni, de most olvastam az egyik német oldalon, hogy lenne egy tuning 1000 euróért ami már egy komolyabb átalakítást igényel!
A gép 150cm3-es lesz és 24LE és 170km/h a vége hát kb ilyenre gondolam, és az sem érdekel hogy egynyári, me leszrom és eladom!
pápán lakom
összefuthatnánk egyszer
Mert 120-asbol az új mennyi lenne?
Hát én ingyé kaptam most a Dunlop-ot egy havertól de ismerek egy srácot Pilisszentkereszten aki 5000-ért adja a használt pályagumik darabját, eredetileg tőle vettem volna a gumit de aztán most kaptam egyet ajándékba egy havertól.
Rocky!
Hol lehet használt gumit szerezni? Vagy valami jó 5letet mondj nekem, mert ha minden igaz akkor defektet kapott a hátsó gumim!
Baromi jókor jött, de legalább kerül fel szélesebb abroncs.
Köszi
50 ccm nem vagyok köszegi meg vas megyei sem. de ha meg nezed az adatlapomat akkor meglatod hogy hol lakom.

meg mindig nincsenek meg a papirjaim
azt hiszem lassan kezd elegem lenni ebböl a motor temabol.... nektek is ilyen sokaig tartott?? marmint aki hasznaltan vette!!
én 26.-án nem tudok menni, mert szerdán vizsgázom forgalmiból és pénteken mehetek a papírért, tehát pon 26.án és kb. 31.ére vagy elsejére lesz vmi a jogsiból
Jó, hát ez egyértelmű volt!
én igen!
Na mostmár tényleg keresek valami egyenes szakaszt és kipróbálom, mert amúgy nem is nagyon akartam kínozni eddíg még. Most volt az 1000res szervíz.
Na most már aktuálisabb a 26.-i gurulásról beszélni. Jön mindenki akinek nincs lezúzva a mocija?
Shultz, te veszprém belül hol laksz??? mert láttam az adatlapodon hogy veszprém megyei vagy, és azért érdeklődöm mert én is az vagyok
hát nem tudom, az én mocim még nincs bejáratva és még nem is igen mentem vele, de viszont miután bátyám bejáratta az övét jópárszor mentem vele, és az nem csak 100ig huzott hanem 120ig is, sőt még ha kaptunk a pofánka 1 jó nagy szembeszelet akkor is elment 120al azalá nem esett csak ha 2 személlyel volt!
de ezt nem értem hogy miért különbözik a tapaztalatunk, lehet bátyám még 1 jobb CBR-t vett???
ezek után kiváncsian várom mit megy majd az enyém, de ha nem megy annyit mint bátyámé akkor beleburítom az első konténerbe

50ccm, egyébként a robogo féke nem hasonlít a kuplungra még gyorsuláskor se, az inkább arra hasonlít hogy 1 gyerek szét akarja baszni a mociját, ha gázt huzol a motornak el kéne indulnia de ezt te lefogod a fékkel, szal nem vmi egészséges dolog, a kuplung viszont nem fékezi le a motor, sőt ha visszaengedem a gázt menet közbe a motorfék fog, ahogy te is tapasztalhattad a robigónál, de ha én behuzom a kuplungot a motorfék már nem fog, de ha te behuzod a féket a motor meg is áll, én meg gurulok tovább, semmi köze a féknek a kuplunghoz mert ha az hiszed olyan a robogo féke gyorsuláskor mint a kuplung akkor ha lesz 1 váltós mocid akkor pörgesd fel és dobd rá a kuplungot mint a robesznél a fékkel csinálnád, lehet mind a kettő megugrik, sőt biztos, de akkor is, a kuplung más mint a fék és ezt te is éreznéd jó esetben
Nem kell attól félned. Nagyon jól megy a motor 100-ig. Szép egyenletesen lehet vele gyorsulni, de 100 fölött szélvihar kell mögéd, hogy többet kihozz belőle és akkora táv kell hozzá, hogy addig megérkezel e célodhoz. De városba tökéletes!! Imádom