Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rocky!
Én a Lurdy parkolóban találkozok a többiekkel, aztán szerintem úgys összefutunk
Ok, hogy megkapod azt a papírt, de azzal még nem vezethetsz!
Nálam is ez volt a helyzet és megkérdeztem az okmányirodást és csak mikor megkapod a kártyát akkor lehet vezetni hivatalosan.
Nah emberek mi ez a punnyadás??
vagy már mindenki motorozik?
Mondjuk mára már én is tervezem a motorozást, ha minden igaz akkor ma lehet menni a papírért amivel be kell fáradnom az okmányirodába, és ott amit adnak lapot azzal megyek vezetni, mert már nem birok magammal, csak legyen meg a papír, mert ha ma nem lesz meg akkor már csak a hétfő marad
Le fogok maradni erröl a túráról is. Max a 4órás talira tudok elmenni.
ez az Alfa-Omega dolog irónia vagy csak véletlen egybe esés?
Ezt is csak az Alfások csinálhatják,mert annyira biztosak benne, hogy nem szakad el az a vezérműszíj és ahhoz képest szerintem sokkal több vezérműszíj szakad el Alfákon és ezért jobb lenne, ha az lenne a neve, hogy Omega!
Hallod ezt nem kéne!
Nem érdekel, hogy ki vagy,de ezt a hangnemet nem szoktam tűrni!
Ha annyira okos vagy hogy ilyenek írsz, akkor mondd el, hogy miért szar az opel?
Szóval én most kimaradok amit nagyon sajnálok!!!
Én sajnos nem tudok menni, mert tegnap felhivtam a szervizt és azt mondták, h a biztositó tököl még ugy, h talán probáljam meg jövöhéten!!!!!
Az MZ-vel meg nem enged el!!!
köszönöm hogy gondoltál rám, igen ma volt a vizsga jól meg is szívtam mert szakadt az eső ráadásul nem én mentem elől és a csávó elkövetett pár hibát amivel engem is magával rántott, de jófej volt a vizsgáztató és átengedett, de mondjuk minimális hibák voltak!szal már csak várnom kell hogy mehessek a papírért, elvileg lehet hogy pénteken megérkezik a papír és akkor le is adom az okmányba és ha minden igaz akkor szerdán vagy csütörtökön itt lesz a jogsi és akkor beindul a bejáratás, már elig várom
nsr ma volt a vizsgad?? sikerült??
nagyon remélem h nem mert engem esőben meg sötétben még nem engednek motorozni
Hát, mi 4órakor találkoznánk pár sráccal a Flórián téren és onnan mennénk végig a körúton, a Lágymányosi hídnál csatlakozna hozzánk még egy srác, aztán az 5-ös úton Száguldó is hozzánk csapódna. Ez a terv. De egyenlőre az időjárás miatt még minden erősen feltételes módban van. Lesz esőnap?
lassan kezdjük el szervezni a pénteket! Rocky te úgy hallom jössz... ki még?
még szép.
Gondolj már bele: Milyen mérnök az, aki úgy tervezi a hengert, hogy a szelep bele tudjon érni a dugóba??? Minden valamire való autónál ki van hagyva a helye a dugóban a szerleptányérnak ilyen esetre...
MX-3 nál nekem is ugrott már el, 1 fillérbe sem került...
Jó hogy az Alfa meg az opel a topik témájába illik!!
Mi van Bélák? Mi baj van az opellal?

Sztem az árkategóriájában egy nagyon korrekt autó... ami az Alfáról már nem mondható el (3-as BMW, AAAAA4-es Audi - sztem nem üti meg a szintjüket...)

ja: és egy motoros fórumon miért a kocsik a vita-trágya?
vagy egy rollert.3500ft egy gumirá és nem kell váltó mert elektromos motorhajtja
vegyél opelt te szerencsétlen ennyi erővel vegyél egy trabantot...
te barom állat, vegyél opelt te, te főgyökér.
haggyuk az opelt....
NA megint összejött egy kis okosság!

Alfát ne vegyetek, a dupla gyertyasor Jó,de kibaszott drága!!!!
Eddig 4 olyan embert ismerek akinek Alfája van és a vezérműszíj elszakadt 20000km után, vagy egyszerűen átugrott, és aki tudja mit jelent az az már gondolhatja, hogy nem olcsó tréfa az ilyen!!!
Összeverte majdnem az összes szelept és miután ez kész volt jöhettett az összes gyertya és hengerfal stb stb!!!Gyertyasor : neszeneked Twinspark gyujtás 45000Ft, és a többi dolog teszi súlyossá az egészet szelepek, esteleg motorcsere stb stb
=======-nem érdemes Alfát venni!
Vegyetek egy oplelt oszt kaptok hozzzá 10000ft-ért motort váltót!!
volt ma valaki piros cbr-rel a budaörsi úton? 3/4 11 környékén.... majdnem a dayka gábor utcánál...