Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

öcsém mire temegveszed a CBR-t , mi megőszülünk.
Uh. Akkor nem egy olcsóság.
40-ért vettem (havernak lesz alapon), de egyébként 75 az ára.
It ki egykerekezzet már a cbr-el? Amugy gondolkodtam a burkolat dolgon.Talán egy műanyagos le tudná másolni a gyári idomot, és olcsón megcsinálná.Fehér színű műanyagbol, és szinre lehetne fújni az idomot.És igy egyedi is lenn, meg a gyárit se kéne szét..ni.
Mennyibe került az a sportkipufogó?
Van egy benzínkútnál véletlenül le kell rugni róla a picsába
Gyerekkoromban azok voltak a legnagyobb stréberek akik prizmát raktak a bicikli küllőire
Na jó nemis, azok akik jelzőzászlót szereltek a bringa hátuljára
De akkor legalább a bank nem szopat ha picit megkarcolod a gépet
a TZRen is van gyárilag.rákell írni a prizmára hogy:
"lottón nyertem"

és akkor nem szolhatnak érte
csak azt jo esellyel kp-ra kell fizetni
Nekem nincs rajta gyárilag ha lett volna akkor is leszedtem volna (nekem fényvisszaverős felnicsíkom van helyette )
vLado dobom van, és jó hangos tűűűűle a motooooo.
Milyen dob van a motorodon????És mit tud ezzel?
Az amúgy gyárilag van rajta, nem én raktam fel, most hogy így mondod az elején nekem is egyből az tűnt fel de megszoktam!Kitudja lehet életet ment!
hát hogy jobban lássanak
elején nem volt sok de később már lettek de nem volt zavaró. minden menetben pereceltek is 2-3-an... főleg amikor még vizes volt a pálya... nekem is egyszer megcsúszott a hátsóm de nem lett para... de korrektül lehetett motorozni, tényleg nagyon jó volt. csütörtökön megint megyek
Mi ez a prizma az első telón?
Hány motoros volt?
Itt egy pár kép!!
kár h nem jöttetek ringre. elbaszottul jó volt de komoyan!!!!!!!!! sikítottam az örömtől a sisakomban
540 ért vettem a 300km-es Cbr emet!BOCS!Újat nem szabad venni, mert amint kitolod a szalonból veszít 150....- a csillagos ég!
ez jóó,ott a pont,
lehet hogy azért rakott az aprilia keskeny gumit mert szűkös volt a költségvetés
agytágító anno az aprilia sport pro-jára 95ös meg 110es gumikat rakott pályára,mrt elég volt!akkor minek a kis cbr-re szélesebb...
annyira nevetségesd ez a "veszek rá szélesebb gumit" baromság,tényleg tipikus ovodás szokás.a cbr-en azért van akkora gumma,mert az való rá,se több,se kevesebb,most rákinlódsz egy szélesebb gumit,hülyén fog állni,szarabbul lehet majd döntögetni,de biztos ettől sokkal menőbb lessz a gép:D:D

Az a rieju sok dologban gagyibb mint a cbr125,a cbr125 vízhűtéses,komolyabb a blokkja,és tudtommal a cbr könynebb is.
mindakettő gizdatestű kezdőmotor,keskeny gumikkal:D:D:D:D
valószínünek tartom mivel a TZRen is 130/70 (hátul) meg 100/80as (elöl) gumik vannak.
én 550,000ért vettem a TZRem 867km-mel. (2004 októberi)