Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hallottam máshol is hogy kicsit nehezen melegszik be, de mind1 ráérek .
De miért nem lehet dönteni? Keskeny a gumi?
Hello Szeki!
Volt szerencsém kipróbálni egy YBR-t, mivel egy haverom most vette.Még bejáratós, így igazából nemsokat mutatott, de 6ezren 70-et lehet vele tempózni, és sztem a vége is lesz 120!hangja télleg frankó, VISZONT, persze bejáratós, de nagyon idegesítő, hogy felcsavart alapjárattal néha még váltásnál is lefulladt...sőt még tök melegen is néha rákellett rakni a szivatót...remélhetőleg járatás során ez megoldódik!azzal viszont nagyon figyelni kell, hogy alapból furcsa volt az üléspoz. de mikor kanyarba döntöttem volna reflexből, majdnem kirepültem dönteni nemigen lehet, a kormány viszont majd 360fokban forog
mindentösszevetve eddig nekem bejött, de biztos nem rá egy 2t sportmotor után..ez igazi kezdő motor...
végre valakire hatott a tanításom
boccs.. fojtani
13.

szerintem azt nem kéne már folytani.... teljesen perfekt tanulómotor!
sziasztok!

az lenne a kérdésem hogy a CBR 125 hány lóerő fojtással és anélkül?
DennyM még kint lesz de nem mocival mert nem jó a mocija...
hüye trógerek
Na senki többet harmadszor hringre holnap?
110/70-17 k68 néven fut van belőle 120,130 150
hasonló a helyzet
Itt a tavasz!
én sem tudok sokáig maradni, délután randim van
simonzoli@hotmail.com
MSN címed van? vegyél fel vagy telószámot adj vagy akármi:)
Na mi a helyzet? csak ketten megyünk ki?
Mik a fejlemények hol mikor legyen tali?
Mehetünk nyitásra, de nem tudok sokat maradni.
emberek miért nem jön holnap senki??????????????????
qrva életbe
A kis CBR-nek meg vannak a korlátai, mert a 13 LE-től nem lehet azért csodákat várni.Annyit azonban igen hogy folyamatosan jól pörög, húz kb 100-110-ig és te suhansz vele az úton
Nah én mentem. 10 perc múlva nézzétek a TV2-őt .



PÁPÁ
Ugy ahogy mondod.Én otthon vagyok a robogós témába, de most szeretnék tályékozódni ebbe 125-ös kategóriába is.Ha mindn jól megy talán jövöre kapok egy cbr-t.Meg jogsim is lesz.Van egy két pofátlan árú robogó is, van amin cbr-t kapni.
Szevasztok!

F4ther nekked mi van a CBR-el?
Csinálják már?
Szerintem az ennyémnél most ér véget a papirmunka (biztositó) és már nekki is álnak h meg javítsák!!!
Hát ja. Én is amikor nézegettem az árakat, hát van amelyik robogó még többe is kerül. Ez meg már csak egy normális motor.
Neked cbr-ed van? De mondjuk fullra felnyomha nem hiszem hogy annyira kezes lenne.DE lehet vele attol még agressziven menni nem? Én ugy szeretek.Az YBR-is nagyon jó gép, csak kissé fura váltás egy mito után.Viszont nagyon megéri föleg 2 évre, annyi mint egy jobb robogó.És elveri
Hát a yamaha se egy kis márka. De sztem mind2 motor jó.
Te tudod, de én azért választottam a CBR-t mert egyrészt HONDA, másrészt meg a REPSOL fényezés nagyon vadító külsőt kölcsönöz a gépnek, mindezek mellett ugyanúgy gazdaságosan fenntartható, könnyen kezelhető kis kezes bárány.