Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igaz. A másik utcában is van egy gyerek egy ybr-el, és kurva jól megy vele. Meg minden, de van itt pár cbr-es is, de öket nagyon ritkán látom, felénk inkább a 70-es robogóké az út, meg az ezres gépeké.
Miért öregítene? Nekem jobban tetszik mint a cibere és kész.
Azért nem csak futárok meg postások használnak ilyen motort .
Szeki te fiatal gyerek vagy! Minek öregítenéd magad egy YBR-rel?
Ez mind igaz a CBR-re is.
Hát végülis ebben is van vmi . De én ezért nem vettem pl egy új mitot vagy rs-t. 2 év után úgyis eladjuk.
Mert ide a városba sokkal jobb lesz az YBR. Keveset fogyaszt, könnyű irányítani, kényelmes, megbízható.
Minek a CBR-re kipuffot venni? Gyűjtsetek inkább a 600-ra!!!
Leo vince dob biztos nincs rá. Amugy lényegesn nem sokba különbözik a 2 motor.csak a cbr sportosabb.27-én honda nap lesz, és megnézegetem a cbr-t, esetleg csinálok képet, ha ki lesz téve egyáltalán.
Mért cseréled le a Mito-t YBR-re?
Csináltatni kipuffot minden motorra lehet, ez a lényege a dolognak
A cagiva topikba már leartam hogy miért nem cbr. Amúgy én már vhol a neten láttam képet sportdobos ybr-ről.
Ez a kérdés már bennem is megfordult.YBR-re sportdob elég fura nem hinném hogy annyira lenne rá. Amugy azt halottam hogy 120-at is kiviszi, bár gondolom csak nagyon jó esetben.CBR-en nem gondolkodtál?
De YBR-re nem lehet ilyet csináltatni?
Nem jó rá. Egyébként külön az én cibberemre csináltattam.
Ja jónak néz ki. Adatok?
Sztem ez egy jó gumi!
Hello Rock!
YBR-re szted jó ez kipuff ami neked is van? Vagy ez külön cbr-re van csak?
A pannónia ringen azért nincs ilyen mert az már szerintem az osztákoké:( Meg már kb 2 évre előre minden hétvége foglalt szerintem.
én kimegyek nyitásra ha jó az idő és talizhatunk!!!! DE csak 1ig maradok szerintem!
Bejjaasszony te honnanvagy?Mert emlitedted valamiért köszeget a múltkor, és nekem az jött le hogy te is vas megyei vagy. Mennyiért vaszed a gépet?
Nyilván érdekelne!
mázlistak :( pannonia ringen miert nincs ilyen?? nekem meg mindig nincsen meg a motor....kivancsi vagyok meg mennyi idöt kell varnom arra a rohadt törzskönyvre.....
Itt a hétvégi program!
Akar még jönni valaki? Támogatom, hogy talizzunk valahol és guruljunk ki.
Nem, aznap van barátosnőm születésnapja és asszem válóok lenne ha aznap is lelépnék motorozni . Ha szabad lennék aznap, akkor is meggondolnám hogy menjek-e. Picit veszélyesnek érzem ezt a dolgot mert biztos lesz pár "jóarc" akik úgy küldik majd mintha egy hétköznapi pályanap lenne. De remélem nem lesz semmi baleset.
rocky te nem jössz ki szombaton? scak 3-4 órára:( de nyitásra