Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 500valahány km-et nyomtam le egy nap alatt max. De az utsó 50 km már elég kellemetlen volt, fölültem az utasülésre hogy a lábamat kicsit ki tudjam nyújtani (azért nem álltam meg mert már késő volt és hideg). Idén két CBR125-ös haverommal indulunk egy 1000km-es bike-marathonon, na az lesz finom
A 23-ai Hringes Honda napra jön innen valaki rajtam kívül?
Sziasztok!
Láncot kéne cserélnem, csak nemtudom milyet érdemes, a könyvben d.i.d. van megadva,de több helyen láttam RK láncot, mi a véleményetek erről a típusról?
Meg nemtudja valaki,hogy hol található az olajülepítő szűrő?
nem... hungaroringen lesz!
vaaa, ingyen??? gondlom az euroring, ugye? nemaaa, pont a jobol maradok ki lesz meg ingyen nap a kozeljovoben?
en asszem olyan 250-300km de (fel)orankent megkell allni, 1 kicsit jarkalni... ezt tapaszalatbol mondom
milyen ringre szoktatok jarni?? pannonia ringre le szoktatok menni neha??
ja igen meg amit meg igy minden cbr tulajdonostol meg szerettem volna kerdezni : mekkor a legnagyobb tav amit eddig egyszerre meg tettetek a mocival?
innen jön valaki szombaton ringre? ingyenes lesz... és akkor talizhatnánk valahol!
CSak egy a baj hogy árat sehol sem láttam. Jövö héten megkérdezheten ugyis rákérdezek, mert megyek tükrös plekóért, és ott meg tudják mondani hogy mennyi, meg milyenek vannak.
szép hangja van nagyon (azért van egy kis különbség ahhoz a ratyi Remus-hoz képest )
De ez a kép alapján teljes rendszer (legalábbis az én leömlőm nem ilyen színű).
Igen asszem van karbon dob, nekem is az tetszik jobban, de a hanghoz mit szólsz? Olyan mélyebb, nagymocissabb hangot ad neki, de az lehet hogy egy egész rendszer volt.
mégsem... figyu, az egyik haver ugyanígy járt mint te és ugyanezt mondták neki a szervízben.. ciki...
Szia f4ther!

Szerintem ismerjük egymást. Te Vácon laksz, ugye?
szerintem attol is nagyon függ hogy melyik banknal kötöd. nekem a K&H-nál köttötek!
hat, a casco toresbiztositasos resze, es a havidij ugyvan hogy mekkora onreszt vallalsz be, 100000 ft nel van 2000 ft-s havidij, 50000ft-s onresznel van 2500 ft (kb, ezek az ertekek +/- 80 ft) ami csak a toresre vonatkozik (ezek csak a toresbiztositasra vonatkozo adatok)
ha az esetleges kar 30%-a meghaladja a bevallalt onreszt akkor a kar 30%-at kell fizetni
Azt hogy csináltad? Nekem 6-7ezer körüli díjat mondtak.
töresbiztositas? meg olyanrol nem is halottam ... draga? nekem 1600 egy honapra a fullos casco
csak toresbiztositas van, a tobbi dragavolt..
ja bocsi nem norris hanem father ne hari
norris: en is reszletre vettem a mocit, de ha totalkarba megy elvileg akkor is neked fizet a biztosito föleg hogyha casco is van rajta! ugyhogy lehet hogy jol atbasztak. en is ötször meg kerdeztem! ugyhogy ez tuti hogy igy van. elvegre azert fizeted hogyha vmi baj lessz akkor "megjavitjak" es neked csak a reszletet kell fizetni!
Ez csúnya, van egy másik változata ami szerintem sokkal szebb.
Ahogy látom csak az oldal jelenik meg, na mind1 ott a soundra kell menni.
Megnéztem a leo vince-t. Itt a link a hangrol, és hogy hol is van. Véleményeket irjatok meg, A kipufogó és az oldal
Megnéztem azt a linket. Ott a hang elég röfögősre sikerült. Tartósan kéne húzni a gázt és ugy felvenni a hangot. Amugy ha a Remus dob csak ennyit nyujt 60e-ért akkor a töbi mit nyujt milyen áron? A leo vince dob milyen? Mert a robogómon is leo vince kipu van, és jobban tudnék szerezni leovinc-it.
Tudom nemis akarom elfogadni, igazabol 1 olyan ember kene aki hozzaerto es feltudna merni a kart tenylegesen a biztosito miatt, vagy 1 olyan jo szerviz kene (honda) ami bevan jelenve biztositohoz
amugy az azt jelenti hogy bukom a motort, de a "karokat" akkor is kikell fizetni, tehat magyarul arra akar kimenni a szerviz hogy totalkarossa veteti a motort, majd ezutan adja ezt az osszeget nekunk a szerviz hogy ennyiert megcsinaljak, de arra mondhatjuk hogy nemkell othaggyuk a motort, aztan ok meg kacagva kijavitjak zsebbol majd eladjak jo aron... erre akarnak kilyukadni valoszinuleg, de 100% hogy nem fognak, mert nemfogadom el (nem is akartam) bar olyat is valaszthatok ha megnezem hogy mennyi maradt a mtoor reszletebol, majd elviszem a "totalkaros" motort es beviszem 1 masik szervizbe ahol sokkal olcsobban megcsinaltatjak mint amennyi volt a reszletfizetes maradeka, es akkor meg jol is jarhatok... szerintetek? (csak erre kene 1 felmeres, ami tenyleges hogy mibe jonne ki a tenylegesen serult dolgok javitasanak osszege)