Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aham, tisztul a kép. De akkor ha totálkárra értékelik akkor buksz egy motort?! De onnan is lehet nézni, hogy akkor letudtad a részleteket aztán megcsinálod a gépet máshol. Vagy azt nem lehet?
Melyik szervizbe vitted? Ezt az ajánlatot amúgy nehogy elfogadd. Baromira át akarnak verni!!!
Na tehat kicsit elrontottam, ha totalkaros akkor a banknak fizet es a szerviz nem javitja meg, csak a reszletfizetes lesz felfuggesztve, ha meg nemveszik totalkarossa akkor megcsinaljak, es akkor az ar 1/3-ad at kell kifizetni (ami akkor is sok..)
Hú ez még mindíg elég zavaros.
A biztosító akkor most kinek fog fizetni? a banknal vagy a szervíznek?
Milyen sok mindenről maradtam le míg nem voltam itthon.
Pont aktuális a téma!
Tegnap voltam ezres szervizen. Bekerült a versenyolaj és fönt van a Mastek sportdob.
Nagyon szép munkát végzett a srác, mert ez a hülye dob úgy lett megcsinálva hogy a csőből le kellett vágni egy darabot, de megérte. A hangja isteni lett a teljesítménynövekedés pedig jelentős.
A szerelőm nagyon frappánsan meg is állapította, hogy olyan lett a hangja mint egy dugós puskának. Csinálok nemsokára fotót meg hangot is csak baromi koszos lett a vas mert jól megáztam . Az a hátsó felfüggesztésre szerelhető sárhányó lesz az első optikai tuning lesz az első amit beszerzek, mert baromi jó lenne ha nem dobna fel a kerék minden koszt a kipuffra.
Tehat osszefoglalva: a szerviz ugyallapitotta meg a kart, hogy a szerviz totalkarossa veszi a motort, a motort lizingeljuk (reszletre vettuk) ezert a penz megy a bankba es nekem marad a rossz motor... es szerintem nem keletkezett akkora kar amit a szerviz megallapitott
koszonom akik probalnak segiteni elore is, thx
A megmarado rossz motort ugyertem hogy a biztosito javithatatlannak veli (totalkaros eseten) de a szerviznek kifizeti a motor erteket, de sajat zsebbol kell kifizetni az egesz motor javitasi koltseget (391802 FT)
Jaja, pl. a középtartományon majdnem 2 LE-t dob úgy hogy a Remus tényleg a leggyengébb kipuff rá.
Huha nalam gondvan, ha valaki tud azonnal segitsen!

A szerviz tul magas kart allapitott meg, es valoszinuleg szuksegem lenne olyan emberre (gyorsan!!) aki ert a biztositasokhoz es a motorhoz (de nagyon) tudtok valaki jot?
a kaszko biztositasom alapjan totalkarosra akarjak venni a motort (tehat a bank kifizeti a hondanak a motor arat, de nekem megmarad a motor serulten), de rohadtul nemhiszem hogy ennyi lenne, a jelenlegi megallapitasuk szerint osszesen: 391802 FT (!!) ami javitasi/cserelesi koltseg van a motoron (az elozestes felmeres alapjan), ami faxot kaptam (kertem) rajtavan minden amit felszamoltak
kerem minel elobb valaki hozzaerto (vagy ajanljatok valakit) ember jelentkezzen! áá, nemis olyan rendesek azok a hondasok...
így van, a növekedés nem amax teljesítmény növekedését jelenti csak hanem h pl 5-9ig úgy 1-1,5 paival nagyobbat nyújt..és e télleg "csak" a remus...
Ez nem igaz! Érezhető a különbség sportkipuffal.
A Remus a leggyengébb kipuff az összehasonlító-tesztek alapján amit CBR-re kapni lehet. A hangja is olyan mintha még mindig a gyári lenne rajta. Szal az egy foss szerintem, meg drága is.
tudod amikor éppen gépeled be gőzerővel az üzidet akkor fent a szöveg felett van olyan hogy link, arra klikk, és akkor kérni fogja a címet, oda nagyon ügyesen mint már említetted egyszer CTRL+V-vel beilleszted, nyomsz 1 okét, és akkor kérdezni fogja hogy mi legyen a név, és akkor megadod mint mondjuk én az itt-et és akkor a szüvegbe oda fogja behelyezni ahol éppen a kurzol állt mikor létrehoztad a linket!
nem is olyna bonyolult mi?
na kb én is így gondoltam
nah figyelj szaki
így kell bemásolni 1 linket simán beillesztem a szövegbe és mondjuk azt mondom itt és az itt alatt meg lehet nézni, mondjuk így: itt
Na most megyek beindítom és kikoppolom a kicsikét!!!!
Na akkor így be is fog jönni, http://www.phoenix-motorrad.de csak meg kell keresni, na az a lényeg hogy Honda cbr 125 és egy SOUNDEDITOR izére kell rákattintani hát nem a legkönyebb megtalálni,de lehet próbálkozni
háát nem tom ennek ilyen kattogós hangja van
Na itt a link a hangjáról!!!

http://www.phoenix-motorrad.de/fileadmin/soun deditor/Remus_Powersound_2004_5/REMUS_MC/honda/cbr125r.htm


Tipp Ctrl+C aztán Ctrl+V vel gyorsabb
Na itt egy teljesítménygörbe is a Remus dobbal hát nem megéri-e 0,4 LE a növekedés!
Honnan a faszomból tudjam vhol biztos le van írva!Na itt van egy pár kép CBR-re Remus dob 265 euro(66900HUf) és a hangját is meg lehet hallgatni majd mindján adok egy linket is!
És a 120-as mennyibe kerül? Amugy én is gépésznek tanulok. Ma volt gyárlátogatás, de asszem ennyi elég is volt ebböl a szakmábol. Amugy gyárilag milyen henger van a cbr-ben? Milyen ötvözet?
Nem kell a gyárit eLbaszni!
Egy nagyon jó válsztás Lehet a Heidenau 110/70 k68 nagyon jól néz ki és csak 8 ezer forint
!!!
Nem értem mit problémáztok ezen a keréken annyit!
Sztem 130 as is felmegy a gyárira annál meg nem kell nagyobb, mert annyira azért nem erős!
Nekem egy 120-as Heidenau van rajta és Kurva jó
Valaki jön közületek szombaton (20.-án) Kaposújlakra?????