Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó csak kicsit később mert ezer dolgot csinálok fórumozás közbe..............majd lehet hogy csak holnap oké?
egy szóval nem mondtam neked hogy rs-t vegyél, mondjuk lehet hogy kényelmetlen és sokat eszik, de megy mint a barom meg élvezetes döntögetni vele, dehát valamit valamiért..............
jamal vegyél fel msn-re
de gondoltam rá de a rs az túrázásra kényelmetlen meg sztem többet is eszik deh ha mondazs valami jót akkor gondolkodok rajta
Viszont a rövid tengelytáv miatt nagyon jókat lehet vele kanyarodni.
Én ma láttam egy kék CBR125-öst a garázsban, ki volt az?
látam az igazolványodban hogy a köv mocid is robesz lesz............ nem gondoltál arra hogy valami váltósat kéne inkább venni???
Én ma láttam egy 125ös cbr-t a központi Szabó Ervin Könyvtárnál... 3óra fele
én látam ma egy cbr-t 25öset pirosat reggel má nem tom hol aszem a hungárián de oan kicsinek tunt
hidd el hogy nagyon sokat..... cbr-en 100-as a hátsó gumi a tzr-hez képest az a 3 centi mit számít?????
yaaaa.de aza 2centi mit számit?
én a 125-ösre gondoltam nem az 50-esre......................
No,no!mellőzzük a mellé beszélést!
rs50:elöl:90/80 ZR 17
hátul:110/80 ZR 17

rs125:elöl:110/70 ZR 17
hátsó:150/60 ZR 17

TZR50:elöl:100/80-17 52H
hátul:130/70-17 62H
50 ccm mért nem veszel rs-t?? azon szélesebb felni van mint a tzr-en tehát az tetszene neked és megy is meg szép is meg ......... szal kiráááály, nem kell rögtön azon gondolkodni hogy szénné tuningold....
akkor téged láttalak, a 13:30az tuti mert vártam a buszom és az 35-kor indul és pont amikor elmentél akkor néztem meg mennyi az idő.......
Ezekből a kérdésekből soha nem fogysz ki?
Én voltam ma arra. Nem emlékszem már, hogy pontosan mikor.
Épp most gondolkodtam el ezen ahogy hazaértem. És láttam egy tzr-t is, és jó széles kerék volt rajt, de biztos rá menne? Lehet hogy beféérne de a futómű része? NSR kereket elég nehéz szerezni Nem lehet valami tuningboltba hozzá szerezni szélesebb felnit? Azon gondolkodtam hogy csináltatni is lehetne, csak az picit drágus lenne. De ez az idom télleg jó, de valaki tud egy konkrét árat?
naezaz! enis nagyot neztem... de a jardapatkabol kiutott 1 jokora darabot ami tovabbra is teny... az egesz eses terhe az elso kerekre ment! + extran az en sulyom a lenduletem, amivel vszeg ranyomtam a kormanyt, majd atestem es a motoris ram, ezert szerencsesen is estem nekem semmi bajom se lett, meg az idomnak se... de a telo ferde! es azis teny
Ma láttam valakit piros CBR-el 13:30 -kor az etele térnél.............
ki volt az?
50ccm! ha nem tetszik a CR kerékmérete vegyél hozzá TZR kereket
30al pereceltél és elment az első teló??????
hat az esz megvolt, inkabb csak pechem volt 1 darab szemettel az uton... 1 muanyag kupak amit pont ugy kaptam ki hogy elcsuszott rajta a motor (es megcsak latni sem lattam mert sarga volt, meg epp elozesbol jottem vissza, ugye az autosok nemvalami "gyorsak" fekvorendorokkel barikadozott utszakaszon), 30-40 en mentem, de mar leirtam ide 1x
mindig mondtam h városban meg lakott területen ésszel most aztán várhatsz
nemjovok majus 26. an