Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én azon akadtam ki hogy a 250es CBFen akkora gumi van mint a TZRen
a 125ös axo-n vagy min meg pfff....
nagyon remélem h a szombati ingyenmotorozásra készen lesz a moci. ki akarom próbálni a hungaroringet
Majd kiderül.
Rockandy! Mondtad hogy tuningolni akaros a cbr-t. Hallotam hogy 20 pacit ki lehet hozni ebböl a gépböl, és egy 160-ig fele lehet tornászni. Halottam valami chipp tuning dologrol De hogy fogja neked birni a cbr azokkal a kerekekkel egy olyan tempót? El se birom képzelni, hogy marad az uton egy olyan futóművel, egy 130-felett már elég húzós lehet a kis cbr-el nem?
nekem is 8 körül mozog de úgy hogy power nem sokszor van zárva
Mostis tudnek menni a motorral csak kicsit fura... nembaj hetfon viszem a szervizbe, remelem minel elobb meglesz

huu, telleg etc, csak mar megszoktam hogy ect, mindig ugy latom, es ramragadt de sztem az ect jobban nez ki, a lenyeg meg amugyis megmarad

es ti hogyalltok a motorjaitokkal, meg a serulesekkel? remelem nem lesz tobb ilyen a nyar folyaman senkivel se...
Merre felé akarsz menni és mikor? Én most jöttem haza, de ha van társaság kiruccanok szívesen még1x
Gyönyörű idő van. Ki kell használni, mert jövő hétre megint esőt mondanak.
ha csak 7 menne el nagyon örülnék....
yaya simán elmegy annyi, de élményből is van...... nem is kevés
gondolom 100on neked is elmegy a 7liter....powerozol meg minden...de legalább élményt nyújt
matt-nek voltak, én bőven megvagyok a polinivel, amennyit megy az nekem egyenlőre full elég mert még kezdő vagyok
de hogy nekem 123 van...vagy matt-nak voltak 123as utána való vágyai?
rotax 123???? ezzel meg mit akarsz mondani?? az enyémbe 122 van
nekem nincs benzinem mert ha elmegyen endurozgatni akkor 70km hiphopp elillan és az bizony 5-6 liter... de Jamal a szemed előtt legyen...ROTAX 123
húú basszus pedig már mehetnénk túrázni, tele van csordultig a mocim, szal benyával nincs gáz, rucim van............... ma is mek estefelé egy kicsit, ti meg csináljátok meg gyorsan a mocikat azt uccu neki
jaja elég kemény
durva mi?

énis teljesen el vagyok képedve
sehogy.. azt mondták jövő héten jön csak a szállítmány
bencce hogy áll a bowden??
Ez egészen félemetes... hol tart már a tudomány...
kiegészíteném

azért etc, mert nem rövidítve "et cetera" = "és a többi"
na F4ther is összetörte a motort most zsír mert senkinek sincs mocija, ti is rohadtok otthon a jóidőben mint én
egéybként nem ect hanem etc, csak mert láttam h már többször így írtad.
Na srácok nem tudna valaki hálozaton keresztül adni egy kis keveréket , mert nincs a motorban és anélkül nem hajlandó menni!
Köszike

kepet feltennek de nemtudok hogy... a telefonommal tudnek de anyam elkeverte mar fel eve a geppel valo csatlakoztatot (motorola... persze nemh szabvany lenne... neem, szar motorola kabel) digit fenykepezonk nincs azota hogy a batyam elhagyta a digitalis kameramat az elso alkalommal...