Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egyik haverom is tegnap estett egy kisebbet a Honda NS1-ével.
Nálunk meg az a probléma h ha az emberek hallanak valamit akkor az átköltve elmondják vagy 10 embernek....... és ebböl kifolyólag már olyan pletykák is terjednek a környéken aminek semmi valoságalapja sincs. De nálunk sem segit semki ha bajban vagy, amikor tavaly estem robesszal az látta egy ismerös és nem h segitett volna hanem jót röhögött és kb fél évig basztatott miatta.
Most ezt nyuzom!
Tegyél fel képeket a motorol!
F4ther te is tolhatod a szervizbe a motort!
De nekked legalláb megáltak és segítettek!
Engem a rohadt autos ki került P****ba és ott hagyot!
Engem ma piszkáltak osztály társaim h: hol van a motorom ilyen szép időben?
De optimista lettem és kölcsön vettem addig a bátyám motorját és azt nyuzom amig nem hívnak h mehetek a CBR-ért!
Örülök h nem lett bajod!
Csinálj pár képet.
Mi van emberek itt a jóidő és ti elkezditek beamortizálni a gépeket?! Nem szép dolog! Csak óvatosan. Az a lányeg, hogy nem történt semmi bajod.
Ez mondjuk kicsit a vékony hátsókeréknek be lehet tudni.
Jaja, itt is van egy Esso, az is 280-nál tart. Igazából én mindig itt szoktam tankolni és babonából mindig az 5-ös kútnál, ha éppen pont az 5-ös foglalt a többi szabad, még akkor is megvárom amíg fölszabadul
Köszike!
Vettem a Bécsin az Essonál 280ért. De majd holnap feltöltöm a kannát. Itthon szoktam tankolni a robszit és megtartom e szokásomat a ciberénél is.
nem szallitottak el, belottem uresbe, majd atneztem, megneztem a fekeket, kicsit csopogott valami olaj, bar szerintem az a karburatorbol van ami az eses soran kicsit kilottyent vagy valami (nemertek hozza.. de vhonnan onnan folyt, lennt az 1ik csobol csopogott) majd felultem ra es hazavezettem... bar kicsit a gazadas is fura lett, mintha nemvenne most annyira, ugyhogy viszem a szervizbe megint
hat, csak a bal oldalat, a jobb oldalara felkerult valami szar amit lelehet kaparni de nemnagyon akarodzik lejonni, meg a jobb oldalan a kereken a felni megserult kozvetlenul ott ahol a gumi van, az lott ki egy nagy darabot a jardapatkabol

amugy kb 3an lattak... 2 autos meg 1 jarokelo, bar amikor elestem, az autos kipattant, de mire odaert segiteni en addigra mar felkaptam a motort es felalltam persze kerdeztek hogy minden rendben e, ect... a jarokelo meg segitett kicsit beloni a motort uresbe, kicsit megkelett tolni

amugy mondjuk kicsit megutotte a jobboldali kulcscsontom maga a kormany szele, mazli hogy a labam alatta volt, kulonmben lehet eltorik az a csont...
Norris,
megnéztem, 278 Ft a 95-ös.
Na ez fain és mivan? mindkét oldalát megzúztad? Mi sérült a motoron? Mondtam bukógombát tessék rakni rá!!!!
És hányan látták a dolgot? Azé nem lehet tul kellemes érzés amikor mindenki téged figyel hogy egybe vagy-e. Ilyenkor mit lehet csinálni a mocival?Elszálitották a tiedet?Véleményeket, tapasztalatokat nagyon várom a cbr gumijárol, kerékvastagságrol, futómüröl, és arrol hogy viselkedik nagyobb temponál.
kossz a kerdest, nekem semmi bajom, amugy en nekem nincs kulonosebb bajom a gumikkal
Neked mi bajod lett? Amugy én ma mentem rá egy nagy kavicsra és kidobta volna alolam a mocit, ha nem mentem volna lassan, ugyanis egy parkoloba mentem, de azért éreztem hogy picit billentem. Milyen tapasztalatok vannak a cbr 125 stabilságárol, kanyarodásban milyen? Mert öszintén szólva ilyen téren nem tul biztatóak a gumik igy ránézésre. Mekkora sebeségnél van ott az uton stabilan, pl 120-nál hogy viselkedik a motor?
vááá!! nee, szegeny motorom!!!
ma estem 1 kisebbet
mikor hazafele mentem... belvarosbol kifele, a pafrany utcan, a szabo lorinc gimi elotti fekvorendornel jottem vissza az elozesbol... (naponta 1-2x szoktam arra menni, es ott szoktam elozni is, idealis ha kicsi a forgalom es belehet latni ha jonnek) kisebb fekezes, meg kicsi kanyarodas hogy a kanyart betudjam venni, meg ne menjek bele a fekvorendorbe es a katyuba... (ezt mindig igy szoktam ott csinalni) meg csak gyorsan se mentem, kb 30-40 el, erre mitortenik, a fekezes alatt, a fekvorendor elott volt 1 muanyag flakonos kupak v valami olyasmi amit nem lattam, es telibe rahajtottam amin elcsusztam...

eloszor a motor a jobb oldalara dolt neki a jardapatkanak amibol letort 1 jokora darabot, majd ugye ahogy en lenduletben voltam a motoron (meg a motor is lenduletben volt...) atdolt a masik oldalra, igy kitort a bal index, a kormanytengely elfordult, a bal fejidom a plexinel meghorzsolodott, a valto kicsit behajlott, az elso fekem vmiert gyengebben fog... (a holtjatek novekedese nelkul)...

azok a r***** szemetdobalok akik kiba***ak a szemetuket az utra

szerencsere mas nemnagyon tortent, remelem nem is fog
Ki jön holnap motorozni a mátrába?
Ez egy értelmetlen kérdés amire csak értelmetlen válasz van
10-es úton ha mész, Vörörsváron a vasúti kereszteződés és az InterSpar után van ez a JET kút. Most nem tom mennyi a benzin de majd megnézem.
Bármilyet ami tetszik és 130 a max.
Fepi már csinált egy ilyen oldalt!!! társulj be mellé!
Jah és amit elfelejtettem mondani várok oldal neveket. www. ...................... . gportal.hu
A .................... helyére az oldal nevét várom
Hy!

Na arra gondoltam, hogy csinálnák egy HONDA CBR125 & HONDA NS1 oldalt ami ez azzel a 2 mocival foglalkozna. Én lennék azaki az oldalt megcsinálná társat keresek hozzá hágy ne egyedül kelljen az oldalt vezetni. Várom a vállalkozó kedvű CBR-eseket.
Hol van ez a kút? Megyek felétek ma vagy a hétvégén és akkor már kihasználnám az alkalmat. Nem tod most mennyi ott?