Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hányas fordulatnál tilt le a cbr 125? És az mekkora tempót produkál annál a fordulatnál?
Csuma! Milyen sportauspuffot rakjak rá szerintetek és mekkora hátsó gumit lehet rárakni? Jah és sportlégszűrő mennyit dob rajta? Előre is kösz. csáó
Még nem költöttem rá olyan sokat. (40+11+majd most majd kb.25=76) az egy márkásabb kipuffnak az ára, szerintem simán belefér, meg én egyébként is 650-ért vettem a motort, még a reg.adó bevezetése elött egy hónappal télen. Szal még messze nem költöttem rá ingem gatyám
Az hogy milyen lesz a változtatás után, az majd kiderül.
és így tuninggal mennyit fog menni? annyit költesz rá h abból már kijött volna egy 2T 125ös is

egyébként tényleg nem fikázásból kérdezem de nem para vele 130 felett menni??? nem instabil vagy valami?
Hát ugyebár a sportkipuff meg a sportszűrő már megvan, az hogy a blokkban mihez nyúlunk az majd a mérések után derül ki.
Tudom nem is vártam el, csak lényeg hogy minnél hangosabb legyen. Amugy te milyen tuningba gondolkodsz?
Nem tesz valami jót a motornak ha leszeded róla a kirut és úgy használod (a hangja sem szép) és ne várj egy kipufftól sem olyan hangot mint amilyen a Gixxer-eknek van (mert az sor4-es, a CBR meg 1 hengeres) .
Ja, ez egy jó ötlet. Gratulálok faszfej
Honnan bújnak ezek mindig elő?
Nekem elég lenne ha 140-et tudná végre!! Igy a 120-at bármikor tudnám neki tolni itt a felénk lévö sok elkerülő szakaszon. Egy sportdob mennyit segit a cbr-en? Vagy mondjuk azért a 10-20 km/h-ra csak rendszer jó?
Szerintem kérdezd meg Mr2ütemet vagy olvasd el a hozzá szólásait és akkor megtudod milyen gép
Nekem eszembe jutott. Miért nincs talma reolicás cbr? Amugy én nem a chopperek hangjáért vagyok oda hanem az ÜVÖLTÖ , bögö orditó hangért, pl egy gixer dob nélkül. Valami hasonlo hangra gondoltam, de azt el lehet érni ha cbr-röl lekapjuk a dobot, de azért szól a rendőr bácsi, azért inkább egy hangos dob. A yoshimura mijen árba van? Hangja?
Én most fogok bele egy kis tuning projektbe. A szakik azt mondják hogy nagyon le van butítva a kis CBR , ezen próbálunk most változtatni. Majd megírom a fejleményeket meg hogy mibe került.
Sziasztok!
Most állok választás előtt és a segítségeteket szeretném kérni... Tetszik a motor, de nem tudom, hogy mit tegyek mert negatívumokat is hallottam(pl kis sebesség). Ha vki tudna ötleteteket adni ezekre akkor szívesen fogadnám. Arra is kíváncsi lennék h a gyári 13 Le az le van-e fojtva. + pl vmi sport kipuffogórendszert ha lehet vhol kapni az milyen A segítséget előre is köszi...
ha már ennyire téma volt a rossis matrica meg a honda...akkor mi lessz talmával?? ö senkinek nem jut eszebe?
Itt a vidi link
Úgy néz ki, hogy én is megyek majd a talira.
Hol is az a vidi?...

Rocky me baj az AKG?
amugy ma utananeztem, ugylatcik telleg nemtudom mikor lesz a felveteli, elmeletileg majd szolnak... ugyhogy egyenlore enis jovok 26. an, max lemondom ha akkor lenne (marmint a motoros talit az en reszemrol...)
Az csak nekem jött össze eddíg!
jah láttam már a videot most esett le, tipikus újgazdag gyerekek akik kínozzák a motort és nem éli meg a 8000 km-t! marha ügyesek azek az emberek főleg akik még jobban nyomják mert marha jól érzik a gázt a kuplungot és minden, de akkor is utálom ha vki ezzel teszi tönkre a motort, 1 simsont nem adnék alájuk
a motor addig él míg hagyod élni
de nem tom hol a vidi szal nem tom miről van szó!
de ha hangmániás vagy akkor vegyél choppert
apunak volt 1100-as chopperje sportdobokkal, ha beindította a garázsba be kellett fogni a fülem mert nem bírtam mellette, főleg hogy a járólap felerősítette a hagot, de brutál volt nagyon!
nekem a remus-os cbr tetszik
Hát tudod én meg ilyen hang mániás vagyok, és a minnél böszmébb és hangossabb hangot szeretem. Azért mondjuk ha lenne egy mély de hangosan üvöltö hangja az tetszene igazán. Na a vidiröl vélemyény? Szegény motor, azé lehet egykerekzgetni meg ilyenek, de azért jobb kimélni mert azt a motor is megköszöni nem?
Persze elöbb jogsi meg motor, de ha vásárláskor tudnék igy ajándékba kérni..
sztem a motor ne üvöltsön, az a choppernek való, alapjáraton legyen szép kis mélyen pöfögös hangja de ha tépik akkor szólaljon meg!
én az 50essel így úgy megyek végig a főutcán ha vigyelmet akarok hogy vagy pörgetem, vagy visszakapcsolok elég jól, és kegyetlenül meghuzatom
Ezekböl a márkákbol a yoshimura, arrow, leo vince a szimpi. De ezek mennyure hangosk nem tudtok róla valamit? Mert ha már veszek akkor csak olyat amitöl valami ütös hangot is produkál.
S.R.T. newcore vidit nézzétek meg! A cbr csávó nem nyomja rosszul, de én sajnálnám a motort, meg elég sok gumit elhasználhattak.
De akár martin dobot is kaphatsz rá, mivel a martin megrendelésre csinálja őket!
az árak elég huzosat tudnak lenni, mivel 60-70körül mozog de a leovincsi az olyan 90körül volt tavaly mert kérdeztem 1 hondás csávót róla!De viszont a martin dobot 55re mondták kereskedőn keresztül, szal ha a martinnal beszélné meg vki lehet 45-50be megállna