Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém nem üvölt hanem énekel.
Egyébként LeoVincsi, Remus, Devil, Arrow, Thunder, Yoshimura, Endurance, Mastek, vLado. Nagyjából ezekről tudok eddig CBR125-ösre.
ezen a 2006-oson nem magasabb a fejidom? Vagy csak azért mer oldalrol van fotózva?Milyen árba mozognak ezek a kipuffok a cbr-re? Milyen márkák gyártanak rá? Nagyobb márkák? pl leo vince, polini ,malossi? Egy karbon dob sokat dobna az optikán, ugy is az a lényeg hogy hangos legyen! Rocky a tied mennyire üvölt?
hát talán ez a kép van amit találtam
Bocs 06"-ost akartam irni. Polini csinált kipufogót erre a modelre?
A 061-os narancssárga cbr 125-röl ki talált valami nagyobb képet?
ezt jól megfogalmaztam
szal az akart lenni hogy nem 1 világszám de jól keni neki, jól megy de nincs mögötte 7 világbajnoki cím ezáltal nem ismeri mindenki és nem csak őt ismerik, remélem érted mit akarok mert így visszaolvasva nekem is zavaros de a lényeg hogy én tom mi a lényeg
nem azt mondom hogy ciki, mert sztem Rossinak öltözni meg ilyenek ciki, mert sokan felveszik mert hallották a nevét de mást viszont nem ismernek, a Hayden-nel semmi kifogásom, ő nem 1 világszám de jól neki neki, és sokat szurkolok neki is
sztem nincs gáz azzal ha vki 1-2 vonást a kedvenc versenyzőétől elcsíp, de az hogy THE DOCTOR-os ruhába járkáljon valaki, az már sztem 1 picit ciki, legalábbis számomra
Fasza a bukód, nemsokára én is veszek tükrös plekót a nitro n 311-v re. Rocky nem tudnál cbr sportkipus hangokat belinkelni? vagy a tied hangját elküldeni nekem e-mailba?
Láttam kirakaton keresztül.De azért elég gagyi a felmatricázása. Egy csomo minden hiányzik róla.pl: a gas-os matricák, az aljárol az a sok felirat, de ezk rá se nagyon férnek.
Hát, nem olyan nehéz Rossi-nak nem szurkolni nekem legalábbis eddig sikerült
Szal szerinted ciki reklámozni hogy kinek szurkol az ember? MIndegy, azért nem vakarom le a sisakomról
láttad már élőbe is a repsolosat??
én 1szer láttam, de szerintem nem vmi jó, kicsinyíti az egész motort, sztem nem a kis cibrire való
Ezért jó a cbr 125 repsol replica. azon sincs senki neve, majd az enyém lesz rajt! De ezért ha lenne rajt rossis matrica már Rossi replicának számitana.
a movie star-os honda viszont nagyon tetszik 600asba, mert azon nincs rajta senkinek a neve csak a movi star, az nagyon bejön!
Kül fasza az a gibernau replica, csak kár hogy ez is lejárt.
hogy lehet Rossinak nem szurkolni?
ő a motorozás istene
egyébként annak ellenére hogy én bírom Rossit és hogy neki szurkolok általában, attól még nem raknék rá Rossi matricákat, sőt én soha a büdös életbe nem vennék fel 1 Rossis bukót, én azon a véleményen vok hogy lehet mindenki számára példakép a Rossi, de sztem a már nagyképűség ha Rossis bukóba vagy ruhába járkál vki!
Rossit tisztelni kell nem viselni
De ismerd el hogy jók a replicái, és amikor hondás volt is faszán nézett ki a repsol szineiben. Én ezt szeretném megvalósitani ha lesz rá alkalmam, egy két rossis matrica és télleg jól fog kinézni, hidd el az utcán fele ember nem tudja mit jelentenek rajt a matricák.
Nincs bajom Rossi-val, de én Hondás vagyok és ezért nem szurkolok neki
Hát ja mert jól nézne ki rajt. Melessleg mi bajod rossival? Én birom, de mostanában már nem nyomja olyan jól. Akkor legyen pedrosás öt is annyira birom mint rossit.
Annak az áruló digónak a matrica-setjét akarod ráragasztani egy Hondára?
De ami télleg nagyon fontos , amit egy ránézéssel el lehet dönteni, az az optikai tuning, és ezen a motoron az a legelső dolog sztem ha már igy a tuningot nézzük. Lenne azért pár elképzelésem amit esetleg ti is véghezvihettek.Repsoloson föleg! Arra rádobnék egy rosi matricaszettet+narancs felnicsíkot és kész is.
hát a gumi föleg optika részemröl. De komolyan ki lehet azé hozni a kis ciberböl egy jó kis gépet.Az igaz hogy nem kis pénzböl.Multkor láttam egyet és a hangja nem volt rosz, de a robogóm hangosabb volt ezért én mindenképpen vennék rá egy k.rva hangos dobot, mert a rendszer drága.És a hang nagyon fontos, hogy ha elhuzok a városba akkor az öreg néniket és az ovisokat lehessen vele ijesztegetni Na jó ez picit hülye poén volt, de legaláb a hangra figyeljenek fel ha a motorra nem is
te megint csak tuningolsz??
megitn csak azt tudom mondani hogy elöbb meg!honnan tudod hogy kell rá szélesebb gumi ha még nem mentél vele?

tapasztalat, és utánna tuning
Na ez már közelit az elképzelésemhez. CSak egy magasabb plexi kéne rá. Ha nekem lesz akkor ha veszek is rá valamit az: ülés hejett gyári idomot, tudjátok mint a gixereken,szélesebb kerék, sportdob, tuninghenger, tükröt azt fejidomra át. Na kb ennyi, de ebböl már egy mito is kitelne ezért max dob henger kerék. És féket hogy lehet tuningolni?
és szélesebb gumikkal... na, leállok
Ja, és állítható hátsó rugóstaggal