Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék, itt egy CBR150-es 200-as hengerrel, movistar fényezéssel, jól öltözött tulajdonosával
nem, nem, igen, nem
Volt szó régebben a cbr 150 R-röl. Olyat a magyar importőr tud hozni? Vagy arra neki külön engedély kell?Mindenesetre elég jó lenne 125-ös pappirral. De itt senki se probálkozott 180-as tuninghengerrel?
AKG-és akarsz lenni? Droid-e vagy? Én meg olyan emeltszínű érettségit küldtem hogy sokkot fognak kapni a javítótanárok
Na ma ertem haza Pragabol... minden jo volt, sok sör, ect...
na a megemlekezos talira valoszinuleg enis jonnek, de most igy hirtelen nemtudom hogy mikor lesz a felvetelim AKG-be, lehet sajna pont 26. ara esik, ezert nem 100% de holnap megnezem, es tudni fogom hogy tudok e jonni vagy sem.
Persze csak egy kis plastic, de ha múlt héten mentem volna el motorozni még jogsi nélkül tuti megállított volna egy rendőr.
én ennek ellenére úgy néz ki megyek...
a kuplungbowdenedröl jut eszembe...egyik haveromnak van egy 90es evjaratu 750es gixere. gyönyörü az a moci. marmint karakteres es a multkor epp indultunk mocizni mikor garazsbol kijövet el szakadt neki. meg szerencse hogy nem ut közben. meg aznap meg rendelte mert kiderült hogy ilyen mocihoz megcsak raktaron sincs az egesz orszagban...aztan japanbol hoztak neki hajoval. 3 hetig tartott ugyhogy csak nyugi meg kitartas szerintem neked hamarabb lessz
Ha sok pénzed van,hogy ráfizess akkor tőlem okés
Nekkem meg motorom!!!
Biztos túl gyorsan akartál közlekedni.
ti itt mind bekaphatjátok a jóidőtöket amig nekem nincs bowdenem és nem tudok gurulni
Nem akarlak szurkálni , de nagyon jó idő van a motorozáshoz. Igaz kicsit vitorlán éreztem magam az 5-ösön befelé olyan szembeszél volt.
Én meg már 10 hónapja jogsi nélkül motorozok (50-es jogsival).
Sajna ez miatt nem tok elmenni pl. Kecskemétre.
Nekkem még-e héten biztos a szervizben fog állni a drágaságom!!!
Holnap már én is mehetek a törzskönyvért. Épp ideje volt már, hogy megcsinálták.
megvan az adas vetelim
mostmar csak a törzskönyvre kell varnom...aztan jöhet haza a kisciber
azt akartam kerdeni hogy lany vagy e csak közben mast irtam :)
Oké!
Akkor ha hívnak lemondom!
nem, ő a barátnőm de mért is bunkóság ez?
krasy hagy legyek bunko aki a kepen ül a mocin az te vagy?? en is ilyet szerettem volna...marmint ilyen nsr-t. dehat közbe jött a kisciber
én már 6 ónapja jogsi nélkül motorozok, óvatoskodok, figyeleka szabályokra, és remélem nem lesz gond, eddig nem volt
Köszi Száguldozó de azt beszéltük apummal hogy ősszel veszek cbr-t haminden igaz.Remélem ősszel tudok venni egyet
Hát akkor én mit szoljak!
Beígérte az oktató hogy ehét kedden vizsgázok forgalmiból, annak ellenére jövöhét csütörtök se bíztos még
szal már tiszta ideg vok, a motor ott a garázsba már csak vinni kéne és járatni, de nem lehet
ÁÁÁÁááááááááá!
Motorozhatnékom van!!!!!!
Remélem h még-e héten kész lesz a motor mert már elvonási tüneteim vannak és lassan becsavarodok!
Mindig lesem a telefont hogy nem hívnak-e hogy mehetek a motorért!