Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Scoefield! Én a simómat odaadom érte, ha érdekel!
na hat mi ez a punnyadas ??
próbálunk hetente 2hetente több kevesebb sikerrel... eső vagy baleset meg iyenek miatt stornó szokott lenni mint pl most, mire odaértem elszakadt a kuplungbowden...
igen,valami ilyesmi.Bár nem nagyon játszottam vele
fertödön (szomszed varos...vagy falu?? nem tudom ) van meg kettö kisciberes...de öket egyelöre nem ismerem. de majd meg ismerem öket
Meguntad a játék motorozást?
Amúgy jó kis gép!
Csak én
Bár nekem nem cbr-em van
milyen gyakran szoktatok ilyen turakat szervezni? az en környekemröl van meg vki??
Asus A8N SLI Alaplap
ADM X2 4200 Proci
Arctic Freezer 64 Pro hűtő
2x512ddr 400 ram
MSI NX 7600GT Vga
Samsung 80GB SATA Hdd
Maxtor 40GB Sata Hdd
1.44 Fdd
LG Combo Drive
Asus DVD RW
Feket Scorpio ház+400W táp
Fekete Rack
Logitech optikai egér(Fekete)
Samsung multimédiás bill.
HP 1730 multimédiás TFT moncsi

Ezt szeretném mocira cserélni!
Valaki?
bencce nekked is SHOX márkályú a ruhád nem?
gyerekek ez még több mint 2 hét múlva lesz... na mind1 nem baj h már elkezdődik a szervezkedés
Rocky akkor mi tallálkozunk Alsónémedin vagy hol?
Héjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!! én a sima 5-ös útról beszélek!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem az autópályáról.
Arról az 5-ösről ami Örkényen megy át és ahol a kurvákok állnak sorfalat Pest után.
Egyébként én Piliscsabán lakok, ahol Joe-Z is (Ő még nem is nyilatkozott hogy jön-e )
Budaörsön is laktam egy évig a Törökugrató lábánál de az már régen volt. Én a 10-esen jövök majd be Pestre, gondolom a Denny-vel valahol a Flórián téren találkozunk aztán valahogy lekeveredünk a Soroksári útig, onnan meg jön már az 5-ös.
benzinkúton lehet venni és a matricára ráírod a rszámot + megmondod és ők elküldik + a blokkra is rányomtatják. szal kapsz egy matricát meg egy blokkot és mind2 rajta lesz az rszám...........
mármint ott mondod meg ahol elméletileg kapsz ilyen matricát?veszel kapsz egy blokkot h valóban vettél ök meg telefonálnak és ennyi?
őőőő azt nem kell felragasztani, hanem a rendszámot megmondod, és ők elküldik az autópályás felügyeletnek, és a kamerával a pályán megnézik a rendszámot és ha lett arra a vásárolva matrica akkor nem jön a bírság..............
Aha
Szerintem én az M0-rol megyek fel az ötösre!
De majd kiderül!
egyébként veszel te is autópályamatricát? és azt hova biggyezted fel? :D
yaya ezt kéne megbeszélni, asszem az M0-s dabasi lehajtója után lehet felmenni az M5-re tehát én pl diósdon feltudnék menni m5-re a pestiek meg M7-ről kifelé át tudnak menni a 0-sra onnan meg 5-re .................
vagy valahogy íyg
Aha
Hát jó!
mondjátok meg hogy hol tallálkoztok és én is odda megyek és akkor tudunk egyszere menni!
én csak majdnem budaörsi vagyok:) ja mi majd egyeztetünk és a sasadi uti agipnál a tali teljesen ok. de szerintem addigra megnyitják a 70est is és akkor mi már itt is találkozhatunk,.... a híd már a helyén van, már csak aszfaltoznak asszem.
de egyébként úgy kéne hogy a bp környékiek talizzanak valahol, és együtt menjünk le, mert bencce meg asszem rocky is budaörsi én meg érdi vagyok dennym meg budapesti ................
Jol van!
Én még biztos hogy egyeztettek a Rokyval!
nem tom....... őőő én szerintem benccével megyek együtt mert itt lakik tőlem 15 percre
Persze hogy nem megyünk gyorsan!
Ugy megyünk ahogy mindenkinek jó szerintem!
Amugy hol tallálkoznánk mert nekkem azt mondta a Rocky hogy Alsónémedin!!!
Az meg nekkem itt lenne egy köpésre!