Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4T motorokban nincsen powerszelep, ki terjeszti ezt a marhaságot?
*update (bocs lemaradt..) a kepen amit latc ott megcsak 2500 van benne
Jókat írnak ugye?!
De aztán nehogy elcsússz nekem! Még a végén én leszek a hibás!
Most akkor lesz túra? és mikor?
gyere menjunk 1 kort arrafele, amerre szoktam..
amugy az a gumi gyari, es teljesen jo... (nekem)
bar bencce latott amr dontogetni, nyilvan jobban letudja irni
Na jo hogy adtad ezt a linket, namajd penteken probalgatom
Szedte már le valaki a tankról azt a biztosági előírásos matricát?
te milyen gumikkal mész? Ahogy láttam a képeken a géped,, széép, csak nehezen hiszem el, hogy olyan dúrván mész a majrécsikodból itélve,, ami a képen láccik
Huha, en igazabol ugyvagyok vele hogy kb 3000 nel raereztem, es most 4500 nal vagyok ott, hogy elertem ezt a szintet, de en sose neztem semmilyen elmeleti dolgot, nem olvastam, nem lattam... en pl nemismerem az ilyeneket, csak megyek es bedontom ahogy megy...
de elobb utobb te is raerzel, es szerintem ne is eroltesd a dolgot, elobb utobb belejossz, es eszreveszed: huha leert a labtarto...
Igen azt már én is olvastam, de ahhoz tényleg kell már egy fajta rutin. Itt van egy hasznos link amit szerintem a motorosok kézikönyvének is nevezhetnénk . Ajánlom minden kezdő figyelmébe.
link
Nekem most van 8ezer km a cbr-ben,, de valami nagyon zörög a blokkban,, milehet??
Meg van annyiból, csak meg kell válogatni a sulikat és nem kell megbukni!
Ha valakit érdekel tudok Pesten egy nagyon jó sulit.
Hát ezt azért jamal hagyd későbbre:) egyenlőre arra kanyarodj amerra döntesz... kicsit szállj ki az ülésből. majd elmegyünk 1-er ugyis, azon a szakaszon nagyon jól meg lehet tanulni, ne aggódj... kicsit ülj ki az ülésnél is ha jobban döntesz...
7000-től? ott nyit a power? szerintem is megugrik ott a cbr,, szaros 2t-ket nyomatékból gyalázom mint a szart.
Max ha power csúsztatást nyomsz :)
Father, látom döntögeted keményen a cbr-t................ kéne egy kis elméleti segítség
Nekem nem rég van meg csak az rs, és nem mertem még dönteni olyan nagyon, mondom el ne szálljak egy kanyarba 3 hetes mocival. Kérdésem annyi hogy valahol utána néztem és azt mondták hogy mikor döntöd a kanyarban a mocit akkor a kormányt ellenkező irányban kell fordítani enyhén tehát nem a kanyar irányába hanem ellenkezőleg. ez nekem kicsit elképzelhetetlen, de ez télleg így van???
Kár, hogy ilyen messze lakok igy nem tudok ott lenni veletek!!!!!!!!!
Hát 60 000 az elég kevésnek tünik. Nekem az M-es jogsi volt 50 000! Azt mondták 30 lesz az egész max 40, azt kiderült hogy a kresz 20 az elsösegély 5 és még a többi ugyhogy az az igazság hogy mindig a tavaji árat mondják, ami az idejinél kb 10-20 e-el olcsóbb.
tuning!

Én most csinálom az A1-es jogsit. A rutinnál járok. 20 000Ft volt az elméleti rész + kb. 3000Ft vizsgadíj.
A vezetés 28 000 Ft+ a rutin és forgalmi vizsgadíj (kb 7000Ft). Szal kb. 60 000Ft, ha nem buksz semmiből. Az elsősegélyes részét nem tudom, mert az nekem nem kell.
Holnap rutinvizsga
Vá nekem meg szombaton van ballagas...

Nah ma sikerult koptatni a guminak a legszelet, megkoptattam a labtartot, es a cipotalpam (persze nem ugy hogy fogtam es letettem... a labtarton volt rajta), vegre, azt is megtapasztaltam hogy miert van versenyekben forditva a valto...
Nemááááááá addigra kellene hazaérnem menjünk szombaton és akkor hozok magammal még két embert
Norris mennyibe került az a1 jogosítvány?
Ja és a mocid részletre vetted akkor egy hónapban menyit fizetsz és mennyi ideig?
Kössziiii!
Ma leadtama a papírokat és péntek délben mehetek a jogsiért (ha minden jól megy).
sztem 4kor találkozunk kb...
5-kor kezdődik, kb. 4-re végzünk?
Senkinek nem kell pénteken ballagásra mennie rajtam kívül?