Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem most vált aktuálissá. Akkor biztos nem figyeltem.
Ti még mindig ezen a listán lovagotok? Egy nagy hülyeség az egész. De ezt a témát már január környékén kitárgyaltuk. Na mindegy.
Reálisabban hangzik, de nem hiszem, hogy az út szélén nekiesik a dB mérővel a mocinak.
amugy szerintem a rendoroknek nincs tilto listajuk, hanem van egy maximum hangerosseg amit egy jarmu kiadhat, es az azt atlepoket buntetik...
Amúgy meg már mind1! Mostmár teljes jogú clubbtag lehetek. Most jövök a maxxpowerből, a kis cibere szerződésével. Jövő héten mehetek érte! És még egy Mastek sport dobot is beszerváltam hozzá.
Már nem tudom, hogy hol olvastam, de valaki azt mondta, hogy van a zsaruknak egy tiltólistájuk és az olyan dobbal szerelt gépek bajba kerülnek.
miért kötnének bele?
én már mondtam h nekem mind1 ki h vezet. én inkább maradok forgalomban oyan mint pl BerikZ. aki oyan qrvára magabiztos magában az utcán és nem fogja fel h a másik faszságát nem tudja mindig kivédeni az nem soxor ússza meg. sztem...
Norris: eddig meg nem szoltak erte, nekem amugy tetcik, nem olyan rossz, bar andy-e se halkabb

bencce: lehet hogy neha neha gyorsan megyek, amugy nem vedett utakon szoktam figyelni, ha meg nem belathato es nemtudnek idoben fekezni vagy valami , akkor leszoktam lassitani, de allt vedett utakon szoktam hajtani, elem is kiszoktak jonni ssokszor de eddig nemvolt belole problemam, mindig kitudom kerulni valamilyen iranyba, hisz ha huzom neki akkor alltalaban nincsenek autosok melettem es szelessegben teljesen szabad az ut,amugy ha autosok kozott megyek, akkor nagyon figyelek arra hogy ne vigyem le a viszapillanto tukroket, meg pl 1et se vittem le, pedig napi 1 orat vezetek minimum a varosban (ebbol 40 perc csucsforgalomban... (minn))
nem arról van szó öreg, hanem egyből h. töröltessem mert magamat járatom le..... ha annyira okos lennél akkor azt te töröltetted volna ugyanis mutathatnál nekem 1 4t gépet amiben a híres power szelep dolgozik! főleg mutass olyan cbr 125-öt amibe szereltek power szelepet ha ezt megteszed akkor befogom!
azér" bazzeg a nevemet írhatnád Rendesen! Elhiszem hogy nem értesz a motorokhoz meg azt is hogy most kezdted de ez alap
Tényleg, most látom! Zsaruk nem kötöttek még bele miatta?
F4ther gépén van ilyen, tőle kérdezd!
Rocky tudsz valamit a Mastek dobokról?
jujj
Semmi csak F4ther megy mint az állat és akkor a végén megkérdezte tőlünk a krisszel h miért maradtunk le annyira. szentendrei úton is is minden héten elcsapnak 1-2 motorost és nem fogok két kocsi között 100-al elszáguldani, belemenni egy qrva demszkykátyúba és otthagyni a fogamat. szegény csaba is ma csak 40-el taknyolt és mennyi időre esik ki? ennyit nekem az az 5 perc nem ér meg. szépen komótosan kimegyek odáig, ahztán utána hagy szóljon...
de egyébként nem papolni akarok F4ther de tényleg tanulhátnál némi kreszt h lehet 110el végigmenni solymáron. multkor majdnem elbasztam egy biciklist aki beugrott elém és csak az volt a mázli h még hideg volt a motor és nem húztam neki. meg utálok keresztutcákon átrepszteni amióta a mólt héten csak 3 motoros halt meg abban h nem adták meg az elsőbbséget nekik...
a pilis szakasznál nincs se biciklis se keresztutca... imádtam
oké, már megvan, most olvastam az üzenőfalon.
mért, mi történt?
miert zavar teged ha nem nyomom be a valasz erret? amugy 1x hasznaltam, ha lentebb olvasol, de mind1, nemintha erdekelne az a gomb
mi a faszt kell magyarázni nem is neked mondtam. örülj neki h értesz hozzá
kiengedi hamarabb gázt, és elkapják a hanghullámok és amikor visszaverődik igy időben ér vissza. de okoskodjál bele nyujgodtan engem qrvára nem zavar és azt sem tudom miért jöttél nekem
nemtudom hogy miota egeti magat azzal valaki hogyha nem ugy szuletett hogy nemtud valamit mar megbocsass... nemmintha erdekelne hogy kinek mi a velemenye arrol ha valaki eppenseggel nemtud 1es dolgokat... mellesleg volt 1 ido amig tese tudtad, nem is ertem mi a bajod hogy valaki hulye, akkor ne olvasd el es kesz, ha ennyire zavar, megvan oldva, amugy meg nemkene fa**sagokkal kommentalnod, az utolso mondat szintugy radis ervenyes
Mastek sport dob milyen? Hogy viselkedik a kicsikén?[O12
aha de a válasz erre gombot te sem ismered ezt ismerd el
tyt en legalabb beismerem ha valamit nemtudok nemugy mint 1esek akik aztis megprobaljak megmagyarazni amirol fogalmuk sincs...
ne zavarjon h. égeted magad mint az állat istenem ekkora baromságot h. power szelepet szerezni cbr-re hát te *******vagy ha nem tudod mit beszélsz akkor inkább maradj kussban :D