Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg nem fedeztem fel hogy van ilyen is. de meg a cbr-öl nincsen kepem. mert ma kaptam es meg a boltban van. papirmunka stb. majd kedden lessz meg. de majd mingya meg nezem :)
jujjj....na megint tanultam vmit köszi rocky
Tényleg bejja miért nem törtöted ki az adatlapodat?
Szertném látni a CBR-et!
Bejás,
ebben a topikba benccén és DennyM-en kívül mindenki CBR125-ös ám!
És ha rákattintasz a felhasználók neveire a hozzászólás fölött akkor mindenkinek megcsodálhatod a motorját és a képeit.
MO-ason nem igen. meg boltban van :) amugy meg az mo-as nem sopronban van:) a mocikam meg igen :)
Amugy ma ment valaki az M0-áson?
Mert amikor vittem bátyámal a motort a szervizbe akkor láttam egy pirosat!
Miért én is jártam vele néha munkába és suliba is motoral járok!!!
Sőt egy-két haverom is azzal jön az egyik egy Suzuki sv650s-el!
Most csináltatotrá üvegszálbol boritást és nagyon kírály lett!!!
Amugy ő versenyzik!!!
vissza olvastam es rajöttem hogy neked is az van :) tied milyen szinü? ujonan vetted??
apropo fater...epp most jelentette be enyem hogy cbr el fog munkaba jarni :D tiszta dilis. amugy bizti vok benne hogy te is meg tudod oldani! de akkor jol ertelmezem hogy neked is cbr van?
csak azért mert ha el tudom fektetni a kereket mégis csak könnyebb, de ha nekem lesz úgyis fater teszi fel
nehogy mar ki szedd a kereket ha benedvesited akkor siman megy! meg ha elcseszed akkor utolag is tudod igazgatni!
és te hogyan tetted fel a felnicsíkot??kivetted a kereket vagy csak simán ahogy van?
nekem 50centis csíkokban volt, és rávezettem ujjal körívben, nekem 5mm-es volt...simán megy ha figyelsz!
ha minden igaz akkor jövöhét kedden lesz a forgalmi vizsga, bár ki tudja hogy megint mit alakított az oktató
van sok fajta felni csik. ha jo a kezügyesseged akkor egyszerü! az öntapados szerintem a legjobb. azt fel ragasztod mint egy matricat. en be szoktam nedvesiteni akkorjobban ra tapad.
a jogsi az meg lessz hamar! ne aggodj!
nekem is nagyon gyorsan ment!
Egyébként repsolos cbr-hez király lenne egy narancs felnicsik, vagy a felnit kéne átfesteni, ugy az igazi.
Hát nálunk a legolcsóbb kut a Metro kut. ott is 280-alatt van, 279 Én aáltalában ott tankolok, és semmi baja nincs a mocinak. Volt itt téma a felnicsik, de azt hogy kell felrakni? Mert ma néztem a boltba és azt mondták ök nem válalják a felrakást, mondjuk meg tudom érteni...
Pilisvörösváron található ez a kút(még 280 alatt van a 95-ös ), van egy klubPetrol kút is itt, az még olcsóbb, de az olyan is .
Amire figyelni kell az az hogy legtöbbünknél valami miatt megitta a motor a hűtőfolyadékot de miután egyszer utána tölt az ember utána többet ezt nem csinálja.
talán sikerül nekem meg már itt van majdnem 1 hónapja és a jogsi még várat 2 hétig, képzeld el nekem milyen szörnyű,látni nap mint nap és mégis csak visszaülni az 50esre
köszike de meg nincsen nalam majd kedden hozhatom el...nem tudom addig hogy birom ki
Hát akkor gratula a mocidhoz, használd egészséggel
piros-fekete, egy nagyon gondos gazdija volt neki mert ket eves lessz juniusban es van benne 3000 km. vmint szalon allapot. egy karc nincs a mocin. gyönyörü.
milyen színben vetted?? újonnan..???
Itt írogassaatok ne emailben mert ott nem tudjuk nyomon követni az eseményeket
hol laksz rockandyroll? megyek en is oda tankolni
sziasztok, matol egy boldog kis ciber tulajdonos vagyok gondoltam meg osztom veletek örömömet azt szeretnem kerni hogy akinek van ilyen mocija az irjon nekem par dolgot rola. marmint hogy hogy teccik mire kell figyelni ... szoval minden ami eszebe jut a mocijarol!
szivessen fogadom e-mailben is leveleteket, nem csak itt a forumban!
e-.mail: milchkatzchen15@gmx.at
elöre is köszi nektek!
bejja