Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2,5-3 lityóóóó, ez az egy ami picit vígasztal mikor bemondják a híradóban hogy megint emelik a benzin árát. Meg az hogy itt a helyi Jet kútnál mindig 10 Ft-vel olcsóbb a benya.
Szevasztok,nekem yamaha tdr 125 van és csak úgy érdekelne h mennyit eszik egy cbr ha ugy normálisan megy vele az ember?
Ja shox márkályú hát a válamnál és a könyökömnél kicsit meg kopott de semmi komoly baja nem lett!

A másiknak meg suzuki tsr 125 motorja van!(enduró)!
Neked shox crash 1-es ruhád van? És a ruhádból mi mardt az eset után?
milyen motor volt?
semmi baja sem lett!
Csak az indexe tört le és a lábtartolya!
Aki a balesetet okozta azzal mi lett?
Hát én tuning segítségével ezzen az oldalon találtam és innen fogom meg rendelni!

http://nagyvas.hu/motorosbolt.html
az a baj h most vittem el a szervizbe a motor pont kb egy orája!
De majd ha haza viszem akkor elviszem azt kész!
Ezt az 5500-as lábtartót hol lehet kapni? Van valami üzlet ami ezeket árulja? Ha van, akkor szereld le valamelyik lábtartót (most úgyse használod a motort) vidd magaddal és akkor megtudod nézni hogy passzol-e.
Hát én akkarom otthon kicserélni ha haza hoztam!
A gyári meg jó lesz tartalékba!!!
És ezt engedi a biztosító vagy lesz a dologban valami okosság?
Nem mind a kettöt lecserélem!
Mind a két oldalon!
Mert a gyári nem igazán tetszik!
Azért mert ha csak az egyiket cseréli le akkor felemás lesz a lábtartó a két oldalon.
ahhaaaaaa, de akkor a lábtartót csak önszorgalomból akarod lecserélni? Miért nem rendelsz akkor abból is gyárit?
És éppen arra vagyok kiváncsi h a lábtaró a fémöntvényre rá megy-e?
A Karasnában megtudok nézni bármilyen honda alkatrészt ha gondoljátok. Mondjátok, hogy mi kell, évejárattal együtt és holnap megírom hogy mennyibe kerül :)
De a fém öntvényt meg ilyeneket nem én fizetem hanem a biztositó nem én voltam a balesetben a hibbás!
én csak a lábtartot akkarom cserélni rajta!
Akkor a másikat mért kell lecserélni Rocky?
Ha 35ezernél több lesz a lábtartó (5500+fémöntvény+váltókar) akkor fontold majd meg ezt a dolgot, ha 35-nél olcsóbban megúszod akkor pedig marad a gyári. De ugye azt tudod hogyha Te megveszed ezt az 5500-as cuccot akkor a másikat is le kell cserélni olyan szal az 11000 Ft.
Azt nem tom!
Ezt én veszem külön!
minden mást a a biztositó fizet!
Elméletileg szerdán jön a kár felmérő!
és a fémöntvény meg a váltókar?
Ez a lábtartó 5500 ft!
És mennyibe kerül? Azt nem tudod?