Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindent cserélni fognak rajta ami sérült!
Hát azt a fém öntvényt szervizbe cserélik!
Ez szerintem passzol , szal lehet hogy jó a CBR125-öshöz de most igazából az a gond hogy a Te lábtartó konzolod eltört, szal nem csak ezt kell rajta cserélni amiről a képet beraktad hanem az egész fém öntvény részt a sebváltókarral együtt.
Én nekem személy szerint tetszik a lábtartó és jól nézne ki rajta.
Hát én erre a lábtartora gondoltam!
Ja , egyébként itt van egy kép a lábtartóról. Természetesen nem csak piros színben tud csinálni. Az a móka benne hogy állítható, tudod följebb lejebb állítani a magasságát ahogy akarod.
Mármint amit mutattál, vagy amit én mondtam (Tomiboy féle lábtartó) ?
A Tomiboy féle lábtaróhoz kell egy kicsit méricskélni és azután legyártja a Tomi. De ehhez el kell vinned a motort Pilisszentkeresztre (ott lakik a Tomiboy) hogy méricskélni tudjon.
De gondolom most lábtartó nélkül nem igazán tudsz motorozni szal ha úgy döntesz hogy ezt a megoldást választod, akkor ha szépen megkérsz , elmegyek én a Tomi-hoz és akkor az én motoromról letudja mérni hogy mi mennyi merre.
De először azt kellene megtudni hogy mennyi lenne a gyári, hogy megéri-e ez a megoldás vagy nem.
Nem baj a biztositó fizeti!
Szerinted a lábtartó biztos fel fog menni a gyári helyére?
ja, erre gondoltam
Megtudtad már hogy mennyibe fáj a gyári?
Az index egyébként 8000 HUF (a gyári)
Ha erre gondolsz akkor igen!
Jaja, nekem is bejön. Talán egyszer mald énis lecserélem. A lábtartókonzolod nem sérült, csak a lábtaró része?
Elég pofásan néz ki.
RockandyRoll ezt néz meg kérlek mert kiváncsi vagyok a véleményedre!!!
Az utolsó elötti lábtartora gondoltam!!!

http://nagyvas.hu/motorosbolt.html
sztem budapest felől aki jön az mehetne hatvan-jászberény-nagykáta-cegléd-nagykőrös-kecskemét útvonalon, csak tipp...mert így sztem sokkal többen tudnánk csatlakozni minthogy nyílegyenesen kecskemét!
Igazából még nem láttam a CBR125-öshöz lábtartót, de Tomiboy gyárt állítható versenylábtartókat is és szerintem tudna a kis CBR-re is csinálni. De jobban utána kell járni hogy milyen lábtartókat lehet hozzá kapni még.
szerintem énis tudok menni, ez attól függ hogy addigra eltudom-e vinni a 8000-es szervízre a gépet.
Az 5-ösön mennénk?
oks jegyzem az emberek. útvonalat majd megcsináljuk, bár ez még odébb van, de meglesz!
cső, sztem hozz minél több embert, de nem biztos hogy simsonnal ilyen hosszú útba bele kelene vágni sokaknak majd...de menjün kmidnenképpen!
yah egy útvonal nekem is jóljönne mert elképzelhető hogy én is mek......
meg a helyet hogy hol találkozunk mi bp környékiek......
Szevasztok! Csá Krasy! Ha úgy alakul akkor elmegyek én is (szerintem még egy pár haver is) veletek mert ez szerintem kötelességünk! Ugyhogy ha megmondanátok az útvonalatok akkor Krasyval tudnánk kalibrálni !
szevasz!ha Kecskemétre mentek akkor már erre gyertek, vagy cegléd, és akkor mennék én is, jogsi bár nincs, de leszarom, ezen ott kakarok lenni!szóval ha megoldható megyek!
DennyM nagyon szép a MITO-d!!!!!!!!!!!!!!
Grat hozzá
Na nagyon örülök h jelentkeztek!! Szerintem is menjünk együtt! Akkor a neveket én elkezdem felírni, és hövő héten megszervezzük a dolgot!
Skacok, írjatok fel engem is! Én is megyek a megemlékezésre! Tényleg menjünk együtt!
Rendben!!!
Addigra biztos készen lesz a motorom de végszügség esetére ott van bátyám MZ-je!