Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy Zánkán Lakom MITOGERI...

Na mivan skacok jön ma valaki eggyet zúúzni? :)))
Vigyázok,mert úgylátom a helyi ghostrider cbr125-re váltott,mert rájött,mi a király:D
Én is köszönöm!!!!
Geri nagyon vigyázz!!!!!!

Látom IQ lájtos nap volt tegnap!!!!!
Köszi srácok rég röhögtem már ilyen jót!!
húú te aztán kemény legény vagy
elég valószínű,hogy a kis zumi 25ös cbr eddel,meg a sport kipuffoddal odavered geri rr jét...
Amúgy jó dolog az a kurbli, télen fél perc tekerés után beindúlt.. indítóval nekem nemakart.
Ittlakom énis balatonparton, egyszer asszem láttalak, ha te voltál az,, éppen elöttünk álltál és lefulladtál, aztán indítottál és mentél is, tevoltál nem?

Jó majd kipróbálhatod a CBR-t,, talán..
hát,ezvan,ezt a fejet osztották,de te honnan ismersz engem cunci?menjünk motortétbe,az úgyakemény:D

kész főnyeremény lenne,ha mehetnék a cibriddel:D
Te idefigyelj, kostolgatsz? dynojet, twobrothers racing kipuff van a cibrimen, iszonyat, szal vigyázzá, mert elnyerem azt a cbr-t :)) húú az má tetszene a csajoknak, ha én ülnék rajt és nem te, te kis kölyökképű :DD
okés,tőlem meccselhetünk,majd nemváltok kettesbe,okés?
Kineknyomod te kistakony? Azthiszed, hogy szaros 600rr-eddel 1,32 mész euroringen tevagy a király?? Körbemotorozlak mint a szart :) Érted kiccsákó?? Te nekem ne dumálj, mindennap konditerembe járok, hogy bírjam a csajomat vazze :) napi 3 liba simán megvan, csak lemegyek a koleszhez, megpörgetem, aztán már rohannak is oda a libák, hogy vigyem őket egy körre :) :P
nemtudom,szerintem az a kurbli azér van csak,hog y alányok lássák,hogyan feszül a bicepszed,miközben betekered a kis zümid:D
aha!
Hát nem tudom!
Én használtan vettem 1-évesen a Red Barontól!
Nekem sajnos kint áll és sokszor nem indul nem tesz neki túl jót a hideg, volt már hogy a a hidegben letörött az ablaktörlőm. Egyébként lehet az európai CBR-ekhez nincs ilyen mert enyém japán import!
Kösz majd meg nézem!
Mondjuk nekkem a télen zárt helyen volt melegben ugy hogy nincs ilyen gondom!
El hiszem!
Hát optimista leszek most legalább meg tanultam baleset bejelentőt ki tölteni!
pedig van... a blokkba lehet bedugni ha megfigyeled van is ott egy hely, és üresben rátekerni és megy is, hidegben ha nem indulna, én mindig ezt csinálom hogy ne egye le az akksit... na mindegy majd felhívom a honda Biblermann-t ahol vettem....
Hhmmm..?
Ilyen alkatrészről nem is tudtam hogy van a motorhoz!
Hát, öreg te is elbasztad a napodat rendesen!!!!!
Remélem nem kerülök ilyen értelmetlen helyzetbe!!!!!

Ma megyek a megszokott szerpentinen(idén elöször volt alkalmama kimenni), és mit veszek észre az első kanyarban: a KPM-esek apró kaviccsal szórták az utat télen, és arra már nem jutott pénz, hogy azt a tél végével valahogy eltüntesék. Nekem sem sok hiányzott, hogy eldobjam a vasat!!!!
Haljátok,, hol lehet kapni a cbr-emhez azt a kurblit amivel hidegben lehet elindítani, mert az enyém a múltkori túrán eltünt, pedig asszem a csomagtartóba raktam?
Kírály már megyle a duzanat!
Remélem holnap elmulik teljesen és lábra tudok álni!
na jól van szent a béke!!!
Nem akkarok senkivel sem haragban lenni!
ahha
Vagyis nekkem jobbra!
Akkartam mondani!
Amugy hid el ha te szenvedtél volna balesetet én nem kezdenélek téged fikázni!
Hanem meg kérdeztem volna mi történt és lett-e bajod és nem más véleményével törötem volna hogy rád mit mondanak!
Szerintem ez a CBR motoros öszetartás!